Skocz do zawartości


Zdjęcie

mma tracker


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

mma tracker
Mam 2 zaproszenia do rozdania. Chętnych proszę o pisanie w tym temacie. Zaproszenia otrzymają najbardziej aktywni w dziale MIXED MA .
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker
Ja poprosze.

Edit. Zapomnialem dodac ze nie jestem za bardzo aktywny na forum, coz nadrabiam na treningach :)
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker
Ja bym chciał :) da radę?

;)



p.s. znam Putina! więc wiesz...
  • 0

budo_lukasz_89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp.
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker
również bym prosił :)
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker
Również chętny :wink:


PZDR
  • 0

budo_lechista
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker
Witam.

Ma ktoś na zbyciu zaproszenie na mma trackera?

Z góry dzięki
  • 0

budo_fusel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker
:D ja tez bym chetnie prosil o zaproszenie,
aktywnoscia nie grzesze ale na trackera chetnie bym sie dostal :)
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker
nawywijałem...
założyłem konto, ściągnąłem bit cometem kilka gal, lecz nie zauważyłem, ze coś miałem namieszane w programie, tak że praktycznie żaden upload szedł.
zmieniłem klienta na utorrent. problem w tym, ze mi blokadke walneli za niskie ratio. można jakoś naprawić to niedopatrzenie?
pozdro
  • 0

budo_wiktorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker
Oczywiscie - musisz wiecej i dluzej udostepniac to co sciagasz. Nie wiem jakie maja wymagania, ale ratio z natury jest proporcja ilosc Uploadu do Downloadu:)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker

problem w tym, ze mi blokadke walneli za niskie ratio. można jakoś naprawić to niedopatrzenie?

Musisz coś uploadować samemu i poczekać, aż od ciebie ściągną. Problem w tym, że większość tego, co można znaleźć na innych trackerach, od dawna już jest na MMA, a duplikatów nie można wrzucać. Możesz też donację zapodać, poszukaj sobie info na stronie (ja nie mam zamiaru płacić, ale przelicznik jest bardzo korzystny).
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker
no ogólnie sam mechaniz m ratio kumam, problemw tym, ze seeduje, lecz nikt od paru dni NIC ode mnie nie pociągnął :(

mam ratio 0,023 czyli w takim tempie to ja do emerytury nic nie uploaduje :/ jakies inne propozycje ktoś ma?

a z tą donacją to o co kaman? można to wykonać ze zwykłego rachunku w banku-złotówkowego?
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker
[quote name="partyzant"]no ogólnie sam mechaniz m ratio kumam, problemw tym, ze seeduje, lecz nikt od paru dni NIC ode mnie nie pociągnął :(

mam ratio 0,023 czyli w takim tempie to ja do emerytury nic nie uploaduje :/ jakies inne propozycje ktoś ma?


Witam
niestety mam podobne problemy kiedys na dc++ były huby o tematyce MMA wogole sztuka walki tam takich problemów nie było a mozna było znaleźć mnóstwo turniejów, gal ,szkoleniówek wiem ze to nie jest temat o DC++ ale wie ktoś czy sa jeszcze jakieś działające huby o tematyce sztuk walki jesli tak to moze podacie tu jakieś adresy
Pozdrawiam :D
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker

no ogólnie sam mechaniz m ratio kumam, problemw tym, ze seeduje, lecz nikt od paru dni NIC ode mnie nie pociągnął :(

Weźmy Ultimate Fightera. Upraszczam sprawy, ale jako przykład może być: odcinek ściąga średnio 1000 osób. Jeśli będziesz jednym z pierwszych, to uploadu będzie dużo, ale jeśli - tak jak ja dzisiaj - zaczynasz ściągać kiedy jest już 800 seedów, to cały upload dla pozostałych dzieli się na tych ośmiuset i jest gówno warty jednostkowo. A kiedy jest ich już 1000, to upload będziesz liczył w kilobajtach. Ogólnie trzeba ściągać jak tylko ktoś wrzuci torrent, albo potem udostepniać całymi tygodniami czy miesiącami, a i to nie daje gwarancji.

Poza tym jeśli coś się ściąga, to trzeba potem uploadować bez przerw (istotne; często jeśli się zrobi przerwę nawet na noc, to rano jest już po ptakach, bo w tym czasie wiele osób już plik ściągnęło) przynajmniej do ratio 1:1 (danego pliku). Ja tak robię z płytami DVD i innymi dużymi plikami (często więcej), a takimi pierdołami jak TUF się nie przejmuję za bardzo - i mam ratio 1.761 (256.54 GB ściągniętych, 451.81 GB oddanych) przy łączu o prędkości uploadu 100 kB/s (od kilku miesięcy, wcześniej było 50 kB/s). Czyli da się.

Natomiast kiedy mówię o uploadowaniu nie mam na myśli udostępniania ściągniętego pliku (seedowania). Mam na myśli wrzucenie własnego pliku jakiegoś, żeby tylko od ciebie wszyscy zainteresowani ciągneli. Jeśli zostałeś zablokowany, to jest to jedyny sposób na podbicie ratio poza donacją.

a z tą donacją to o co kaman? można to wykonać ze zwykłego rachunku w banku-złotówkowego?

Nie wiem, bo mnie to nie interesuje. Można na pewno PayPalem, ale poczytaj sobie na trackerze. Poszukaj w FAQu albo na forum.
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker
za $ mozesz kupic 3 GB
przy czym minimalny wymagany przelew to 10$

inne rozwiazanie to nowe konto
jesli seedujesz jakies starocie to nigdy nie dorobisz sie odpowiedniego ratio :-)
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker

inne rozwiazanie to nowe konto

Słabe rozwiązanie, jest to zabronione przez regulamin. Jak wyłapią - zablokują na amen.

Cały sens trackera to dzielenie się z innymi jak najwięcej, ale co tam - Polak chce mieć, a nie dać, przy czym kręcić musi. Zaprosiłem trzy osoby na tracker, jedna ma ratio 1.2, pozostali 0.000. Dlatego już nie zapraszam. :evil:

PS. To nie jest osobista wycieczka, tylko ogólne spostrzeżenie.
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker
a to sorry, regulamin czytalem rok temu :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker

nawywijałem...
założyłem konto, ściągnąłem bit cometem kilka gal, lecz nie zauważyłem, ze coś miałem namieszane w programie, tak że praktycznie żaden upload szedł.
zmieniłem klienta na utorrent. problem w tym, ze mi blokadke walneli za niskie ratio. można jakoś naprawić to niedopatrzenie?
pozdro


w tym momencie jedynie dotacja Cie ratuje, za pare dni Cie zbanuja
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker
jest jeszcze taka możliwość, że ktoś ci podeśle plik torrent jakieś ufc czy tuf czy co tam i sobie tym nabijesz. Jak miałem niskie ratio i blokade to miałem na dysku kilka plików torrent, które wcześniej zapisałem jako "bzdety do ściągnięcia" i jak zablokowali to sie udało dzięki temu podnieść troche.
Tylko, że mogą sprawdzić, że ja ściągnąłem a jak zobaczą, że nie... nie wiem... kombinuj, polakiem jesteś :lol:
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker
super by było jak by ktoś z życzliwych budowiczów kopsnął jakieś torrenty z wiadomego serwisu.
mnie ostał się jedynie ostatni ufc, ale dużo ludzi seeduje i upload mam max 10 Kb/s.

ładnie się pokazałem na serwisie hahhaha, tydzień od rejestracji i bana wyłapię... ;)


edit:


aaaaa, bym zapomniał, dotację ktoś już dawał z budowiczów?
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: mma tracker

ładnie się pokazałem na serwisie hahhaha, tydzień od rejestracji i bana wyłapię... ;)

Przez was dupki mało zaproszeń do rozdania dostaje
8)
Cos ostatnio wysylanie siada trzeba przyznac.
Ja mam jeszcze zapas ratio z paru lat ale sadze ze za rok trzeba bedzie dac kase
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024