Skocz do zawartości


Zdjęcie

K-1 World Max Tournament Final spoilery, komentarze do walk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

K-1 World Max Tournament Final spoilery, komentarze do walk
ja walk nie widziałem- obejrze jutro, dostałem ino takiego maila:

I have just returned from watching the K-1 Max live!

To me I found the decisions very confusing, even the crowd started throwing things after the Sato vs Masato quarter final decision, that is a first for me to see a Japanese crowd do that, bet they didn't show that in the video live coverage, ha ha ha


Może mi to ktoś przetłumaczyć?
  • 0

budo_zolin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 670 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:północny-zachód
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World Max Tournament Final spoilery, komentarze do walk
"Dla mnie decyzja byla bardzo gubiaca(kontrowersyjna) nawet tlum zaczal rzucac roznymi rzeczami po ostatecznej decyzji rundy walki Sato vs Masato, to bylo dla mnie zupelna nowoscia widziec aby tlum japonczykow robil cos takiego, ide o zaklad ze nie pokazali tego w filmiku z relacji na zywo"

Bankowo popelnilem pare bledow ale sens wypowiedzi jest w ten desen jakos. Pozdro
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World Max Tournament Final spoilery, komentarze do walk
Walki masakryczne, Kyushenko z Masato sie nawalczyli po same pachy tego wieczoru. Masato wprawdzie zaliczył knockdown ale ostro napierał i nadrobił.
Lipa, że Yasuhiro Kido miał rozcięcie, świetna walka się szykowała.
Buakaw Mambe załatwił jak kiedyś Sato ale przecież to drugie liczenie by było... :?
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World Max Tournament Final spoilery, komentarze do walk
Walki dosłownie KOzackie :) Masato dostał po liczeniu w każdej walce i wygrał turniej. Wszyscy zawodnicy turniejowi sie ostro napracowali, a pewnie mieli nadzieję, ze w tym roku będzie wyjątkowo troszkę lżej :) Mes już kiedyś walczył z Souwerem o wejście do K1 max i po wyrównanej walce przegrał, ale teraz mimo wieku pokazał klasę. Trochę za dobry boks jak na Kohiruimaka. Holzken też niezły wariat 8) Jak bił się z Puramukiem to trochę dostał ale ten wtedy był jeszcze w bardzo dobrej formie. Zobaczymy jak się później spiszę (ja trzymam za niego kciuki) i czy jego wygrana nie oznacza początku końca Kalakody (oby nie, fajnie walki się z nim ogląda) drugi nokaut z rzędu. Szkoda w walce Krausa z Kido tego rozcięcia. Moim zdaniem po trzech rundach w finale był remis i zasłużona dogrywka, ale ten sędzia co dał dla Masato całą walkę to trochę nie tererere chyba :lol: Nie wiem jak się walkę tam punktuje ale w amatorskich zawodach wygrana runda to jest prowadzenie 10:9 w przypadku knockdownu 10:8 Kyshenko wygrał co posłał na dechy dwie wtopił, nie wiem może ten sędzia później ze względu na agresywne ataki Masato dał 10 :9 ( domysły bo nie wiem jaki jest tam system punktowania, ale pewnie podobny). W walce Sato moim zdaniem również dogrywka mogła być mogło jej nie być, ale jak była to taki werdykt na wygwizdanie nie zasługiwał raczej. :roll:


btw na stronie k1 na fotce "promującej" walkę Susumu Daiguji vs. Daisuke Uematsu laska w tle trzyma pas ISKI wie ktoś ocb?
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 World Max Tournament Final spoilery, komentarze do walk
sorry za posta za postem (prośba do moderatora jak by mógł je jakoś połączyć bo nie umiem edytować a nawet nie wiem czy mogę, sorry za fatygę)
Zapomniałem napisać o tym jak Mamba się cieszył , że sędzia przerwał walkę. W ogóle się zdziwiłem, że ją przerwał, bo jak napisał Sos to dopiero drugie liczenie i to pod koniec rundy. Puramuk do walki wychodził z bananem na twarzy, a ten miał mine jakby chciał powiedziec "za jakie grzechy..." . Może to jakieś ziomki były i kiedyś razem trenowali i Mamba był wyjątkowo wydygany bo nieraz kiedyś na treningu okopany ale morze jest szerokie i głębokie :-)

pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024