Skocz do zawartości


Zdjęcie

Affliction - spoiler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin_kr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Nie mówie tu o jakimś luky punch ale o taktyce jaka miałaby dac sukces w walce z Fedorem, po prostu trudo znaleźć u niego słabe punkty...
  • 0

budo_neptun2007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
FEDOR Bravo ! Bravo ! Bravo !
Oto właśnie chodziło
Teraz Reandy niech sie szykuje i Barnett, reszta jak narazie przeciwników moze byc ewentualnymi uczestnikami do seminarium na oficjalnych galach
Kapitalny prawy mark i lewy sierp z doskoku i kazdy sie gotuje jakby tego nie widział wczesniej w walkach Fedora...
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler

e tam.... nawet ostatni przeciwnik go trafil pod oko... trzeba precyzyjniej np. w czubek brody i tyle. Przepraszam, ze tak "punktuje" F.E. - bardzo go cenie, ale jestem zbyt stary, zeby wierzyc w ludzi, ktorzy nigdy nie przegraja (nawet Rocky Balboa przegrywal :wink: . zdarzali sie tacy w przeszlosci, ale nieliczni, ktorzy sie w pore wycofali.
pozdrawiam
K_P

Dokładnie , też za dużo oglądałem aby się tak podniecać jak inni . Oczywiście wiadomo że Fedor jest kosmitą ale nawet kosmici czasami przegrywają :) . Były czasy gdy za niepokonanego uważano Minotauro . Ja już mam paru młodych kandydatów do pokonania Fedora za jakiś czas :) Ale spadajcie nie powiem :P
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler

Dokładnie , też za dużo oglądałem aby się tak podniecać jak inni . Oczywiście wiadomo że Fedor jest kosmitą ale nawet kosmici czasami przegrywają :) . Były czasy gdy za niepokonanego uważano Minotauro . Ja już mam paru młodych kandydatów do pokonania Fedora za jakiś czas :) Ale spadajcie nie powiem :P

cyborgiem. wszyscy wiedza, ze jest cyborgiem. z czlowieka zostala mu tylko prawa brew :wink:
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
majk tajson by to zrobił podobnie.wielokrotnie robił to samo igor ..to jest łatwe.nie do pomyslenia ze az takie to mecyje.wiekszosć czu spedzam na dokoku i kombinacji.więc haloo
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
doskoku sorry
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
jak dla mnie słabiutka gala: beznadziejna oprawa, tragiczna praca kamery i oswietlenie też nie bardzo.

Zestawienie emerytowanych gwiazd z anonimami tez nie najlepsze.

Fajnie że można było zobaczyć Fedora, bo ostatnio to nieczęste, ale jesli to ma być konkurent dla ufc to śmiech na sali.

Oglądaliśmy galę tuz po obejrzeniu UFC, miał być deser, a wyszło nie wiadomo co.
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
to chyba inna gale ogladales affliction zjada UFC w przebiegach IMO jest prajdowskim kontynuatorem na ktorego czekalem.
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Kolejny fanboy ufc :roll: ...moze jeszcze Tim Sylvia to nikt ?
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Proponuje w pisaniu posługiwać się argumentami, łatwiej będzie zrozumieć o co Wam chodzi.

Jesli w Affliction widzicie następce Pride`a (który był moja ulubiona organizacją) to pytam gdzie?

wejścia na ring - lepsze są w KSW
zapowiadanie zawodników - koleś może i jest gwiazdą w USA, ale gdzie mu tam do babki z Pride`a czy choćby gościa z UFC
praca kamery - fatalna - były nawet sytuacje gdzie padały ciosy a nic nie było widać
komentatorzy - Trigg to nieporozumienie, a ten drugi też nic ne pokazał, zamiast budować atmosferę zanudzali

sama rozpiska też nieciekawa: parę znanych nazwisk z czego część chwile chwały ma już za sobą.

Zresztą na cztery strony komentarzy jakoś nikt nie zachwycał się walkami tylko wszyscy gadali o Fedorze.
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Wg mnie wypada wziąć pod uwagę, że to pierwsza gala spod znaku Afflication.

Pride, UFC - były/są na rynku od wielu lat. Mieli czas nabyć doświadczenia organizacyjnego, zdobyć odpowiednie fundusze, zawodników, ludzi odpowiedzialnych za całą "otoczkę" itp.

Jeśli Afflication okaże się cykliczną imprezą to jestem pewien, że z gali na gale będzie coraz lepiej.

Ja uważam, że debiut mieli zajebiście udany.

PZDR
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Olafthenaturat ale przecież nawet zarząd Affliction wie o tym, że nie są konkurencją dla ufc, zaś obecny pride to jest Dream, Affliction do jakości gal Dream jest jak z Polski do Japonii :) Wydaje mi się, że jakiś szef od nich wypowiadał się o tym w wywiadzie, że nie są konkurencją ale chcą dać dobre show bo mają możliwości i zawodników.
Na dłuższą metę nie widzę tego.
Fakt, że oświetlenie słabe, liny z dupy(no ale może brakowało kilku japończyków pod linami? :) ), z tym nie ma co sie kłócić.
Rozpiska jak dla mnie ciekawa bo było kilka miłych dla oczu comeback'ów. Wiadomo, każdemu różne walki się podobają i lubią różnych zawodników. Generalnie dla mnie było całkiem fajnie.
Co do Trigg'a: osobiście lubię go słuchać, fakt nie jest jakiś och i ach ale komentuje na poziomie bo jest doświadczonym zawodnikiem i nie jest to kolejny Goldberg który jedyne co robi dobrze to zapowiadanie premier filmów i wymienianie sponsorów :lol: :)
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Affliction z tego co pamiętam zapowiadało, że pokaże ufc jak się robi oprawę, a pokazali niewiele.
  • 0

budo_sir_bk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler

Proponuje w pisaniu posługiwać się argumentami, łatwiej będzie zrozumieć o co Wam chodzi.


wejścia na ring - lepsze są w KSW



porównujesz gale o całkiem innym budżecie i rozmachu organizacyjnym

zapodajesz tekst o argumentach a w pierwszym zdaniu kurwa żarty sobie robisz (z całym szacunkiem do ekipy ksw)


zapowiadanie zawodników - koleś może i jest gwiazdą w USA, ale gdzie mu tam do babki z
...
komentatorzy - Trigg to nieporozumienie, a ten drugi też nic ne pokazał, zamiast budować atmosferę zanudzali


jak dla Ciebie to świadczy o gali jako sportowym wydarzeniu to sorry


sama rozpiska też nieciekawa: parę znanych nazwisk z czego część chwile chwały ma już za sobą.


japierdole 8O
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler

Olafthenaturat napisał:
Proponuje w pisaniu posługiwać się argumentami, łatwiej będzie zrozumieć o co Wam chodzi.


wejścia na ring - lepsze są w KSW



porównujesz gale o całkiem innym budżecie i rozmachu organizacyjnym

zapodajesz tekst o argumentach a w pierwszym zdaniu kurwa żarty sobie robisz (z całym szacunkiem do ekipy ksw)


Nie robię sobie żartów, wyświetlone na ekranie nazwisko, muzyczka i tyle, całe wejście trwa góra 15sekund, na KSW przynajmniej wyjeżdżali windą, abo dowożeni byli na platformie do ringu


Olafthenaturat napisał:

zapowiadanie zawodników - koleś może i jest gwiazdą w USA, ale gdzie mu tam do babki z
...
komentatorzy - Trigg to nieporozumienie, a ten drugi też nic ne pokazał, zamiast budować atmosferę zanudzali


jak dla Ciebie to świadczy o gali jako sportowym wydarzeniu to sorry


Oczywiście że świadczy, to buduje nastrój i atmosferę - to jak oglądać ten sam film na 13 calowym monitorku i w kinie, niby film ten sam, ale...

Olafthenaturat napisał:

sama rozpiska też nieciekawa: parę znanych nazwisk z czego część chwile chwały ma już za sobą.


japierdole Shocked


Na zdrowie

Goodrige - bez komentarza
Buentello - kiedyś walczył o tytuł ufc - 15sek...
Belfort - lubię go super zawodnik, ale jego came back trwa już pare lat...
Rizzo - przyznać się ile osób na forum pamięta jak odnosił sukcesy
Arklovski, Babalu i Barnett - dobrzy zawodnicy, wciąż w formie tylko czemu dostali takich miernych przeciwników
  • 0

budo_amator-mma
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Myślę, że organizatorom należy się szacunek za sam fakt zwerbowania Fedora. Jest topowym zawodnikiem, mięli wszystko co stanie mu na drodze i jak dla mnie lepiej zobaczyć jego walkę z „marnym” oświetleniem na kompie niż siedzieć z drinem w pierwszym rzędzie na topowej europejskiej gali ;)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler

Goodrige - bez komentarza
Buentello - kiedyś walczył o tytuł ufc - 15sek...
Belfort - lubię go super zawodnik, ale jego came back trwa już pare lat...
Rizzo - przyznać się ile osób na forum pamięta jak odnosił sukcesy
Arklovski, Babalu i Barnett - dobrzy zawodnicy, wciąż w formie tylko czemu dostali takich miernych przeciwników

Barnett dostał długo oczekiwany rewanż za ko, które zafundował mu w ufc Rizzo. Arlovski dostał bardzo twadego zawodnika, w IFL nie wiem czy w ogóle z kimś przegrał.
Babalu nie chciało mi się oglądać.
Goodrige to była zamiana na ostatnią chwile więc to nie jest tak, że to planowali.
Warto pamiętać o świetnych zawodnikach jak Young i Hominick, no i ofcorz Rogerio.
  • 0

budo_melchiorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
UFC potrzebowało upadku Pride i wykupienia zawodników żeby zacząć organizować ciekawe gale, a mieli 10 lat doświadczenia. Dajmy szanse Afflication..... jak napoczątek nie jest źle, bardzo dobra rozpiska, udało im się zwerbować Fedora co UFC nie potrafiło przez tyle czasu.

Witam na forum ( mój pierwszy post)
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler

UFC potrzebowało upadku Pride i wykupienia zawodników żeby zacząć organizować ciekawe gale, a mieli 10 lat doświadczenia.
Witam na forum ( mój pierwszy post)

Upadku Pride ?? Nie rób jaj.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler

Barnett dostał długo oczekiwany rewanż za ko, które zafundował mu w ufc Rizzo.


Po 7 latach. Affiction powiela błędy Pride.

Arlovski dostał bardzo twadego zawodnika, w IFL nie wiem czy w ogóle z kimś przegrał.

Tu sie zgodzę. Ben jest solidnym zawodnikiem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024