Skocz do zawartości


Zdjęcie

K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
MInelo pare dni a nikt nie dyskutuje ? mysle ze warto w szczeglnosci ze turniej ciekawie obsadzony, a wyniki...tez fajne :)
dopiero dzisiaj obejrzalem ostatnia walke Kyshenko vs. Kido
i jestem pod wrazeniem z poczatku myslalem ze Kyshenko zzarla trema i stres(1 runda) ale 2 i 3 runda potwierdzila ze jest swietnym fajterem i...ma niezle szanse na mistrza jesli tak samo zaprezentuje sie w polfinalach.

Masato vs. Drago.
Masato mnie troche zawiodl mial trudnego przeciwnika ale spodziewalem sie po nim czegos wiecej po ostatniej walce mialem nie odparte wrazenie ze walczy jak Souver i ze moze nawet go jeszcze przegoni... natomiast w tej walce tak srednio to wyszlo..

Buakaw vs Sato.
Przed obejrzeniem walki Białorusina myslalem ze to najlepsza walka turnieju. Buakaw troche jest juz chyba zapewny siebie mimo to wygrywal z Sato..Ciezki nokaut Buakawa napewno jest nie lada wydazeniem. Mam wrazenie ze wczesniej dostal w watrobe i dlatego nie zabardzo mogl cokolwiek zrobic(przyjac gardy)i stal jak worek choc ...zdarzalo mu sie juz opuszczac garde i zgrywac mistrza unikow 8) . Dobra akcja Japonczyka w szczegolnosci ze przegrywal, ma sie czym cieszyc.

Souver vs. Stevelmans
Souver jest moim ulubiencem ale nie specjalnie popisal sie w tej walce. Jednak osiagnal swoj cel, nie zawsze trzeba dawac pokazow :wink: Stevelmans okazal sie niezlym przeciwnikiem moze w przyszlosci jeszcze bedzie czolowym zawodnikiem K1 maxx.

POlfinaly to (zamieszalem troche w opisie :lol: ) Souver vs. Kyshenko i Mastao vs. Sato.
O ile jestem przekonany ze Masato wygra z Sato to... obawiam sie ze moze zabraknac kolejnego mistrza w finale czyli Souvera Kyshenko pokazal niezla klase, Souver jednak ma doswiadczenie...Zobaczymy w pazdzierniku napewno bedzie swietna walka :)

Super fight Zambidis vs. Kraus
walka bardzo wyrownana zaknczyla sie remisem, niestety do dogrywki nie mogl wyjsc Mike(rozciecie czola), szkoda bo dogrywka moglaby byc ciekawsza niz cala walka i szkoda Zambidisa 2 raz pod rzad walka przegrana z dogrywka, a podoba mi sie jego wola walki(gdyby tylko mial chociaz te 5 cm wiecej... :roll: )

reszty walk nie widzialem :lol:

jak wam sie podobalo ? :wink:
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
Co do walki Souvera to mam wątpliwości czy zasłużenie wygrał :) serio... myśle ze gdyby była runda dodatkowa to nic by sie nie stało
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
Lubie Souvera to nie gdybalem czy zasluzenie (ah ta stronniczosc :lol: ). Natomiast jak juz napisalem napewno nie zawalczyl rewelacyjnie a Stevelmans radzil sobie swietnie jak a debiut w takiej imprezie :) W sumie mysle ze dobrze ze teraz Souver zawalczyl slabiej(w sensie lepiej teraz niz poniej :wink: ) bo zmotywuje go to do pracy i bedziemy mieli rewelacyjny.polfinal z Kyshenko.
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
No to zaczynamy:

Andy Souwer – Warren Stevelmans
Wynik walki mnie nie zaskoczył, ale sam jej przebieg tak. Wydaje mi się, że Andy nie spodziewał się tak wiele po swoim rywalu, okazało się jednak, że Stevelmans dobrze przygotował się do pojedynku z mistrzem. Souwer tradycyjnie rozkręcał się z rundy na rundę. Ja jednak cieszę się ze zwycięstwa Andy’ego.

Artur Kyshenko – Yasuhiro Kido
Nie ma się co rozpisywać, Kyshenko jest w wysokiej formie, zdominował walkę. Czekamy na półfinał w jego wykonaniu. Liczę na to, że Ukrainiec dojdzie do finału i tam nas jeszcze bardziej zaskoczy.

Buakaw – Yoshihiro Sato
Tutaj chyba wszyscy spodziewali się zwycięstwa Taja. Niestety główny faworyt do zwycięstwa w tym roku odpadł za sprawą Japończyka… Sato zmierzy się w półfinale ze swoim rodakiem Masato i wydaje mi się, że zakończy swoje występy na tym etapie (chociaż kto wie czy nie sprawi nam kolejnej niespodzianki).

Masato – Gago Drago
Bardzo dobra, dynamiczna walka od początku do samego końca. Masato kontrolował przebieg pojedynku, zasłużenie wygrał. Japończyk jest w świetnej formie i nie sądzę żeby Sato go zatrzymał.


Walki dodatkowe:

Mike Zambidis – Albert Kraus
Moim zdaniem po 3 rundach wygrał Zambidis. Walka toczona w bardzo dobrym tempie, przyjemnie ogląda się takie pojedynki. „Iron Mike” niestety przegrał z kontuzją spowodowaną kolanami Krausa, który objął dobrą taktykę na tą walkę.

Remigijus Morkevicius – Andre Dida
Walka skończyła się bardzo szybko głównie za sprawą stylu walki Remigijusa. Nie ma nad czym dyskutować.


Podsumujmy. Oprócz wyniku walki Buakawa z Sato wszystkie rozstrzygnięcia mnie zadowalają. Co do finału to mam nadzieję, że zobaczymy w nim Artura Kyshenko i Japończyka Masato.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
fju fju czyżby nomure pokazywali z jakiegoś większego powodu? 8) :)
Masato vs Kyushenko to będzie zacny finał :-)
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
Witam wszystkich fanatyków sztuk walki :twisted:
Tak na początku to chciałbym wspomnieć, że trochę mnie zdziwiła zmiana systemu turniejowego (dwie walki jednego wieczoru zamiast trzech). Osobiście wolałbym żeby zostało po staremu :cry: Masato jest w tym turnieju moim faworytem. Półfinał w wykonaniu Souwera i Kyshenko to walka na którą od dawna czekałem :P . Zawodnik który po tym starciu dojdzie do finału straci po drodze dużo zdrowia. Nie można lekceważyć Sato chodź moim zdaniem trenerzy go dobrze pod Puramuka ustawili i w dużej części to ich zasługa.

Ps. Kyshenko to Ukrainiec :wink:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
Jak dla mnie rozbicie turnieju jest lepsze, do każdej walki wyjdą w 100 % przygotowani.
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
Zgadzam się z tym, że podzielenie turnieju jest lepsze. Jak widać na przykładzie Sato i Buakawa, można się przygotowywać pod danego zawodnika, a poza tym częściej będziemy mieli bardzo dobre pojedynki, a wcześniej to jeden wieczór i po zawodach. :wink:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
Ogolem rozbicie jest dla mnie wporzadku bo jest mniejsza szansa na kontuzje natomiast minus to wlasnie to co wczesniej uznano za plus czyli...ustawianie sie zawodnikow pod siebie...walki bywaja wtedy mniej ciekawe... :?
p.s Kyshenko to Ukrainiec pomylilo mi sie z tym Bialorusinem :P
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
Uznałem to za + dla zawodników, ale masz racje, dla oglądających nie koniecznie to musi być dobre, bo walka może zamienić się w szachy. Chociaż w K1 max walki zazwyczaj są bardzo żywe, dynamiczne i efektowne, zwłaszcza jeśli chodzi o takich zawodników jacy dotarli do półfinałów, więc mimo przygotowań pod danego zawodnika czuję baaardzo dobre widowisko.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
ze bedzie widowisko wcale nie watpie, mam nadzieje nawet ze walki za szybko sie nie skoncza i obejrzymy pelne 3 rundy, albo chociaz pelne 2 :P
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
Jeśli jakiś półfinał miałby skończyć się przed czasem to wydaje mi się, że byłby to pojedynek Japończyków, w którym oczywiście zwyciężyłby Masato.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
W sprawie tego polfinalu sie z Toba zgadzam co do Souvera i Kyshenko normalnie myslalbym ze beda pelne 3 rundy ale...jakis tam cien watpliwosci sie pojawia :)
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
Pojedynek Souwera z Kyshenko to będzie woja od pierwszego do ostatniego gongu, a nie zdziwiłbym się jakbyśmy obejrzeli rundę dodatkową. Taki mój scenariusz :wink:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]

Pojedynek Souwera z Kyshenko to będzie woja od pierwszego do ostatniego gongu, a nie zdziwiłbym się jakbyśmy obejrzeli rundę dodatkową. Taki mój scenariusz :wink:


Wlasnie dlatego ze bdzie wojna i dlatego ze oboje maja mocne rece i potrafia z zaskoczenia kopna rozwazam "przypadkowy" nokaut :P
  • 0

budo_piotrekde1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 853 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: K 1 WORLD MAXX dyskusja[spojler]
Miejmy nadzieje, że obejrzymy pare ładnych minut walki
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024