Skocz do zawartości


Zdjęcie

CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_lukasz_89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp.
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
-Joe Sampieri def. Mike Groves by TKO (Punches on the ground) at 4:58, R1
-Zach Makovsky def. Andre Soares by unanimous decision at 5:00, R3
-James Jones def. Calvin Kattar by submission (rear naked choke) at 4:49, R1
-Wilson Reis def. Justin Robbins by submission (rear naked choke) at 4:06, R1
-Matt Makowski def. Nick Serra by TKO (fighter can not continue) at 3:57, R2
-Carlton Haselrig def. Carlos Moreno by TKO (unable to continue) at 5:00, R1
-Chris Liguori def. Jim Bova by TKO (doctor's stoppage due to a cut) at 4:31, R2
-Brett Rogers def. Jon Murphy by KO at 1:01, R1
-Joey Villasenor def. Phil Baroni by TKO at 1:11, R1
-Gina Carano def. Kaitlin Young by TKO (doctor stoppage) at 3:00, R2
-Robbie Lawler vs. Scott Smith ruled a No Contest (doctor stoppage for thumb to the eye) at 3:26, R3
-Kevin "Kimbo Slice" Furgeson def. James Thompson by TKO at :38, R3
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
Co sądzicie o walce Kimbo i Thompsona? Walka mocno kontrowersyjna - jedni twierdzą że sędzia przerwał ją nieuzasadnienie inni mówią że dobrze, a jeszcze inni że powinien był ją przerwać w drugiej rundzie jak Kimbo zbierał baty przez ostatnią minutę i nic nie robił by się obronić.

Ja bym po prostu chętnie zobaczył rewanż. Wasze opinie?
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
Thompson wygrał jak dla mnie konkurs na najbardziej zjebany kalafior...
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
hehe to fakt, jak powtórke dawali jak w tego lafiora wyłapał sierpa to sie aż śmiać zacząłem :)
Moim zdaniem jedyna niesprawiedliwość to podniesienie do stójki, zaś akurat ten sędzia wszystkie pojedynki wcześnie zatrzymywał(Rogers vs Murphy). Widać, że Thompson nie bardzo wiedział co sie dzieje ale wcześniej nie raz wyłapał na baniak przed klinczem i obaleniem więc dość kontrowersyjna sprawa.
Co do Kimbo to już wiadomo przynajmniej, że ufc to za wysokie progi dla niego(no ale sam stwierdził po walce, że ma dużo do roboty), on nawet pół gardy nie zapinał 8O . Jak jeszcze miał siły to uciekał z dołu ale taki Mir by go w parterze pozamiatał, o Nogu nie wspominając. Lesnar myśle, że po obaleniu też zakończył by dość szybko bo gdyby Mir był cieniasem w parterze to wyłączyłyby by się mu światła.

Nie oczekiwałem, że Baroni dostanie hehhe zmienili mu przeciwnika więc myślałem, że gość będzie nie przygotowany a tu miła niespodzianka.

Lawler i Smith dali świetną walkę szkoda, że żal dupe ściskał jak sie słyszało tych tzw. kibiców. Lawler ma wyśmienitą stójkę, nie moge się doczekać na rewanż :twisted:
  • 0

budo_lukasz_89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp.
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
ale widzieliscie te uderzenia w 2 rundzie zero siły to były musnięcia
a jak Thompson załozyl gilotyne myślałem ze Kimbo klepie :D ale jednak nie
oni oboje byli wyczerpani juz w 2 połowie 2 rundy wiec sedzia dobrze zrobił ze przerwał bo mogło to sie zakonczyc ciężkim KO dla jednego lub drugiego zawodnika
A ten kalafior masakr widzieliście jak mu ucho po uderzeniu latało maskara
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
ucho mu latało jak filet makreli :lol: no cóż znamy kolejny sposób ściągania krwi z kalafiora: Kimbo :) :)
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
miałem wrażenie, że to ucho przy kolejnym sierpie urwie się po prostu :D szkoda trochę, że sędzia przerwał, bo to nie było na pewno rozcięcie na TKO, a swoją droga sędzia też otrzymał nagrodę :D :D
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
Kurcze co za bytstrzak z tego Thompsona, po prostu inteligencja bije mu z oczu :-) Moja dziewczyna prawie zemdlala z obrzydzenia po tym peknieciu kalafiora :wink:
A Kimbo - mysle ze moze byc fighterem na miare czolowki UFC. Dajcie mu jeszcze ze 2 lata treningu z Bassem a bedzie jednym z najlepszych heavy weight-ow na swiecie.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
nie bedzie. za slaby jest.
parteru nie ogarnia. stojke ma przecietna. kopac nie potrafi. jest stary.
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
jak dla mnie słaba walka , baardzo słaba druga runda wygladala jak by to byla 10 ,uderzenia bez siły
szału nie ma
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
A czego można było się spodziewać po tej walce? Napewno nie szału. Freak show dla hamburgerów i tyle

Lawler vs Smith świetna walka na osłode
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
No Kimbo wypadl fatalnie. Gdyby nie pomoc sedziego, to slaniajacy sie Thmpson snow by go sklinczowal i parterze wykonczyl. Ponadto zwraca uwage slabe przygotowanie kondycyjne obu panow. Ja wiem, ze MMA to nie przelewki, ale taki Minotauro po walce z Sappem jednak stal o wlasnych silach i nawet umial rece do gory uniesc.

A najbardziej mnie smuci fakt, ze i UFC i tym bardziej inne organizacje, jak Elite, leca juz wylacznie na kase. Szkoda.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk

No Kimbo wypadl fatalnie. Gdyby nie pomoc sedziego, to slaniajacy sie Thmpson snow by go sklinczowal i parterze wykonczyl. Ponadto zwraca uwage slabe przygotowanie kondycyjne obu panow. Ja wiem, ze MMA to nie przelewki, ale taki Minotauro po walce z Sappem jednak stal o wlasnych silach i nawet umial rece do gory uniesc.

A najbardziej mnie smuci fakt, ze i UFC i tym bardziej inne organizacje, jak Elite, leca juz wylacznie na kase. Szkoda.

Tzn.?
Oni zawsze lecieli na kase, w końcu to showbiznes. Tylko, że ufc nie robi freakshow'ów
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
Panowie ale walka Pań ! 8O Young była nieźle obita. Stwierdzam, że to jednak nie jest sport dla pań :D :D
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
Ja mam w sekcji laske z zawodowym wynikiem 6-0 (4 knockouty, 2 poddania0 ;>
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
Na konferencji prasowej po walce malo co nie doszlo do walki miedzy Kimbo a Rogersem.Rogers wstal i powiedzial ze widzial jak Kimbo odklepal w pierwszej rundzie i ze wogule walscyl jak dno.Kimbo wstal i zaczela sie ostra wymiana slow.Rogers dodal ,ze Kimbo jest bardzo chroniony przez EliteXc i uwaza zeby go pojechal w 1 rundzie.Kraza plotki ze Elite xc,wypowiedzialo Rogersowi kontrakt.Jesli to prawda to powinno to byc oficjalne juz niedlugo.

Tutaj gify z walki.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
Niezle jaja z konferencji po Elitexc.
Syn Garego Shaw podchodzi do niego i cos mu mowi na ucho.Potem Shaw oznajmia dziennikarzom i wszystkim zebranym ,ze Thomson musial zostac odwieziony do szpitala po walce,mial problemy z oddychaniem etc.Sekunde pozniej widac jak Thomson stoi w tym czasie wsrod publicznosci i popija cos i ma mine jakby niewiedzial o co chodzi :) .Shaw skapowal sytuacje i zartobliwie dodal ,ze James poczul sie troche lepiej i powie kilka slow zanim pojedzie do szpitala :) .EliteXc nasile probuje zrobic z niego straszna ofiare Kimbo ,troche to smieszne :) Thomson przemawiajac nie wygladal jakby mial jakis problem dodal ,ze chcialby rewanzu z Kimbo.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_xox22
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zinond
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk

Ja mam w sekcji laske z zawodowym wynikiem 6-0 (4 knockouty, 2 poddania0 ;>


boją się jej wszyscy ? :D a tak na poważnie to Gina jakoś bardziej kobieco wygląda od Young, której chyba raczej obita twarz nie dodawała uroku :D
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk
to, ze main eventem byla walka kimbo z thompsonem wiele mowi o poziomie organizacji elitexc. to, ze walka sedziowana byla pod kimbo mowi o poziomie elitexc jeszcze wiecej. przeciez ten koles to jakis leszcz. zrobili z niego straszngo madafakera, a prawda jest taka, ze bije jak mala dziewczynka (bo po tylu celnych ciosach thompson juz dawno powinien lezec), na ziemi lezy jak kloda (po roku treningu? juz po paru miesiacach wyrabia sie jakies odruchy zwiazane z praca garda, wypracowywaniem pozycji, etc.) a kondycji ma tyle co ja. szkoda mi dvd, bo widac, ze sie przylozyl i mimo, ze ewidentnie cios kimbo wszedl a james sie zachwial, to taka sama sytuacja byla w drugiej rundzie, a jak sie to skonczylo widzielismy wszyscy. moze i nastepny cios ewidentnie zgasilby mu swiatlo a moze nie? powoli koncza sie juz "trudni" przeciwnicy dla kimbo i teraz trzeba bedzie zebrac wpierdol od jakiegos przecietnego zawodnika. jak sie nie przylozy do pracy to elite bedzie musialo poszukac w internecie innego gwiazdora.
  • 0

budo_lukasz_89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp.
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: CBS-ELITE XC wyniki wszystkich walk

powoli koncza sie juz "trudni" przeciwnicy dla kimbo i teraz trzeba bedzie zebrac wpierdol od jakiegos przecietnego zawodnika. jak sie nie przylozy do pracy to elite bedzie musialo poszukac w internecie innego gwiazdora.

jezeli w internecie to tylko POPEK
ciekawe czy Popas by go zlał
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024