Skocz do zawartości


Zdjęcie

wing tsun


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

wing tsun
hej jestem nowym urzytkownikiem takze postanowilem napisac cos na poczatek trenuje wing tsun kung fu w irlandi i strasznie mi sie to podoba powiem wiecej nigdy w zyciu nic nie sprawialo mi wiekszej przyjemnosci i nie pochlonelo mnie do tego stopnia niestety w zyciu roznie bywa i nie wiem czy bende tu na tyle dlogo zeby zdac na upragniony czerwony pasek(1 stopien instruktora)bo przy ogromnym wysilku to itak to okolo3 lat takrze sami wiecie ale odeszlem od tematu chcialbym sie dowiedziec adresy szkul zajmujacych sie ta sztuka walki w polsce najbardziej bym byl zainteresowany okolicami pomorza i kujaw bo z tamtad pochodze a dokladnie oklolice grudziadza takze z gory serdecznie dziekuje i przepraszam za bledy ale mam wyjatkowa dysleksje :?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun

...przepraszam za bledy ale mam wyjatkowa dysleksje ...


OT. chuje muje dzikie wężę - istnieje coś takiego jak edytor tekstu, co pozwala nawet największym debilom poprawić tekst

Koniec OT
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
a ty polonista jestes czy co?razi cie ze bledy robie piszac?to sie nie marszcz i nie odp na to co napisalem jak ci cos nie pasi zly mniales dzien w pracy czy lewa naga z luzka wstales pisze jak mi sie bodoba robie bledy ba zycie razi ci to w oczy to nie czytaj proste leszczu ja sie pytalem o szkoly w polsce a nie o krytyke jakiegos cieci takrze ssij
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
jesli chodzi o przekaz L.Tinga to jakaś szkoła jest chyba w Toruniu - ktoś gdzieś podawał, inna odmiana (W.Cheunga) jest w Bydgoszczy ale na stopień instr w ciągu 3 lat to raczej tam (Bydgoszcz) nie licz :)
pozdro
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
wiesz 1 stopien to male mazenie ale ogolnie zalezy mi najbardziej na tym zeby posiasc jak najwieksza wiedze na ten temat w przyszlosci sam chcialbym zostac instruktorem i uczyc w wlasnej szkole a do tego trzeba dobrej znajomosci danej sztuki nie chce wyludzac od nikogo kasy hce pomagac ludzia i byc pewny ze cwiczac ze mna czegos sie naucza i sie im to w kryzysowaej sytuacji przyda ale dziekuje uprzejmie za namniary
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun

a ty polonista jestes czy co?razi cie ze bledy robie piszac?to sie nie marszcz i nie odp na to co napisalem jak ci cos nie pasi zly mniales dzien w pracy czy lewa naga z luzka wstales pisze jak mi sie bodoba robie bledy ba zycie razi ci to w oczy to nie czytaj proste leszczu ja sie pytalem o szkoly w polsce a nie o krytyke jakiegos cieci takrze ssij


mnie również razi... nie mówiąc już o poziomie twojego kolejnego posta...
na dzień dobry dostajesz ostrzeżenie pierwsze i ostatnie...
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
po 1 wsze co ma pisownia do forum to forum poprawnej polszczyzny czy sztuk walki?razi cie moj post a slowo na ch w poscie kolegi cie nie razi?na moje nie musze byc w forum nie jestem czyjas suka zeby dac sobie pociskac kolega napisal mi odp o szkole to podziekowalem na uprzejmosc odp uprzejmoscia na hamstwo hamstwem nie podoba sie trudno nie jestescie jesdynym forum straszyc to mozesz dzieci duszkiem kacperkiem jak jestes moderatorem to badz fer
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
1. pisz jak człowiek, bo to nie problem.
2. przeczytaj jego posta jeszcze raz a potem swojego.
3. Nikt na siłę Cię tu nie będzie trzymał
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
no przeczytalem i oprucz cyt"chuje" i "weze" to trafilem na bardzo pomocny tekst pt edytor tekstu dla debili to cos w stylu windows 4 dummies? tak ale tak bez sarkazmu jesli brak poprawnej polszczyzny z mojej strony w tak dosadny sposub irytuje czlonkow forum z szanowna osaoba moderatora wlacznie to gdzie moglbym znalezc edytora tekstu?czy znajduje sie on gdzies na forum czy terz jest jakas czescia windowsa przepraszam za smieszne pytanie ale sie nie znam dlatego pytam?
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
kiedy piszesz post na forum, to wszystkie błędy są podkreślane na czerwono.... wystarczy poprawić
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
No fakt!
Bende staral sie popelniac ich jak najmniej. :)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
i słusznie :)
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
Jeśli zacząłeś uczyć się w Wing Tsun, czyli przekaz L. Tinga, to sensownie by było kontynuować naukę włąśnie w tej linii. Jest na forum kilku chłopaków, którzy trenują wg tego przekazu, na pewno udzielą ci informacji o szkołach.
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
No w sumie to Wing Tsun ktore ja praktykuje to CWT Cifci Wing Tsun owszem pochodne od mistrza Ling Tonga ale troche sie rozni.Hasan Cifci Obecny Grand master jest uczniem Sifu Emina Boztepe ,ten zas jest bylym uczniem Sifu Ling Tonga Sifu Hasan pobieral nauki od wielu innych miedzy innymi swietej pamieci Sifu Bernda Wagnera dluga historia ale podejzewam ze roznice nie sa diametralne i chyba bym sie odnalazl dzieki za tip. :wink:
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
A to trochę zmienia postać rzeczy, bo z tego co widzę, to osobna organizacja. Jednak zasady nie powinny odbiegać znacząco od linii LT, która jest w Polsce obecna (sądząc po filmach na Y2B), a tej konkretnrj to chyba raczej nie ma.
  • 0

budo_wing tsun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
Nie no raczej to to samo z drobnymi przerobkami wiadomo style sa tak rozne jak osoby ktore je praktykuja, i kazdy mistrz dorzuca swoje 3grosze.Jesli cie interesuje temat to wpisz na you tube "Demonstration of Wing Tsun by Dai Sifu Hasan Ciftci CWTO" to nasz Sifu mnie uczy jego student Sihing Jawed Niazi niestety nie ma z nim filmiku, ale to wspanialy nauczyciel i bardzo mily czlowiek.
  • 0

budo_yuffie
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
wing tsun dlaczego chcesz ćwiczyć w Polsce w szkole L.Tinga?
E.Boztepe odszedł chyba nie bez powodu:)
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
a czy Szymankiewicz tez nie cwiczyl Tinga?
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
Ćwiczył.
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: wing tsun
tez widac mial powod...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024