Skocz do zawartości


Zdjęcie

'gruszka' bokserska pytania , sugestie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_ytrewq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

'gruszka' bokserska pytania , sugestie
Witam, wiem że może temat z dupy, jak coś to proszę o usunięcie.
Kupiłem sobie taką dmuchaną 'gruche' [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Wiem że do lepszych nie należy ale z braku większej ilości funduszy padło na nią.
Mam pytanie, czy ktoś ma taką gruszkę, lub też inną dmuchaną w ten deseń na linach.
Wcześniej miałem okazję po uderzać u znajomego na platformowej i lux.
Jednak ta moja linowa dmuchawa jak na mój gust jest beznadziejna, nie ma żadnych trudności przy trafianiu i byle jakim ruchem tasującym trafia się^^, nie wiem czy jest sens ćwiczenia na tym. Jeśli ktoś ma dmuchaną na linach niech się wypowie.
Druga kwestia którą częścią dłoni się powinno poprawnie uderzać.
pozdrawiam
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: 'gruszka' bokserska pytania , sugestie
Jeśli ci za łatwo idzie, to do pomuj gruchę i naciągnij bardziej liny. Możesz też je zmienić ,bo zwykle te z zestawy podstawowego są beznadziejne - dobrym sposobem może też być danie podwójnej linki ( ja np. tak mam ).
Jeśli pytasz ,którą częścią dłoni się uderza to za pewne nie trenowałeś SW. Polecam się wcześniej przejść na coś, bo trenując na żywioł można się tylko nabawić złych nawyków, które później trudno skorygować.
  • 0

budo_ytrewq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 'gruszka' bokserska pytania , sugestie
bachen tak nie trenowałem SW i nie mam takiej możliwości, wiem znam wszystkie złe strony takiego pseudotreningu w domu, ale nie chce wywoływać tutaj znowu niekończącej się dyskusji.
W pełni popieram to co mówisz o treningu w domu. Ja tylko robie to 4 fun.
Podwójne liny w sensie 2 gum na górze i 2 na dole, czy przełożenie jednej liny tak na pół.
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024