Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gry komputerowe MMA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_arturbart
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gry komputerowe MMA
Czy grał ktoś z was w gry związane z MMA. Znalazłem dwa tytuły


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wiem ze jest jeszcze jakaś z Pride w tytule.


Jak oceniacie te gry, chodzi głównie o grywalność. Czy można je porównać do doskonałego tytułu FightNight?

Proszę o rzeczowe komentarze.
  • 0

budo_diegosimeone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła / Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry komputerowe MMA
Tę pierwszą mam na konsolkę. Jest całkiem niezła, ale bez jakiś większych rewelacji.

Pozdro 8)
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry komputerowe MMA
Przeklejam mojego posta z innego forum :

Co do innych gier mma to wyszly UFC na: Dreamcasta (swietna giera ale sa problemy z jej emulacja na pececie), PSX -gniot.opoznione reagowanie na streowanie,brzydka grafa.szkoda czasu i nerwow. GBC -tu to sie wiele nie mozna spodziewac ze wzgledu na mozliwosci konsoli.Pare uderzen,kopniec i obalenie.w parterze byly mozliwe tylko uderzenia i powrot do stojki (przynajmniej mnie sie nie udalo wykonac zadnego duszenia czy dzwigini)

UFC: sudden impact na ps2 -jak dla mnie taka sobie giera.Grafa taka sobie.Nie zachwycila mnie.Podobala mi sie natomiast opcja stworzenia wlasnego zawodnika (normalka) i mozliwosc trenowania go w roznych gymach specjalizujacych sie w roznych elementach walki np. zapasniczym co ma wplyw na wyszkolenie pod katem obalen itp.,Muay Thai mocne kopniecia na nogi ,kolanka itd.

UFC Throwdown na ps2 (nie gralem wiec nie bedzie opisu)

Byly jeszcze dwie czesci UFC :tapout na Xboxa ale nie gralem wiec sie nie wypowiadam.


Pride fc : na ps2.Chyba najlepsza z gier o mma w jakie gralem.wieksza liczba technik i zawodnikow,niz w wyzej wymienionych grach.Mozliwosc zakonczenia walki w stojce np. po zalozeniu gilotyny z dzwignia na kregoslup.Naskoki na glowe lezacego przeciwnika przez Vandka Silve i pare innych rzeczy.Bardzo spodobalo mi sie to, ze po wygraniu turnieju zawodnik pokonany w finale przychodzi i gada z nami ,sciska, gratuluje Oczywiscie istneje tryb tworzenia postaci.Grafa calkiem fajna jak na rok w ktorym powstala.


Pride gp 2003 na ps2.Nie gralem ale giera podobno lepsza w kazdym aspekcie od pride fc.Wyszla tez podobno druga czesc Pride gp 2005 ale nie widzialem.


  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry komputerowe MMA
witam.
czy ktoras z opisanych powyzej gier mozna emulowac na PC ? ktos ma jakies doswiadczenia z tym ?

pozdro600
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry komputerowe MMA
probowalem emulowac wszystkie tzn UFC Throwdown i Impact i PRIDE'a ale tylko w pierwszy UFC dalo sie grac.. i tak grafa kanciasta jeszcze byla, pirde i sudden impact to slide show :(
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry komputerowe MMA
Napewno da sie emulowac wersje na psx,dreamcasta i gbc :P Z tcy trzech wersja na DC oczywiscie wypada najlepiej.U mnie na giera smiga bardzo fajnie ,chociaz nie mam jakiegos wypas sprzetu.Jedyny problem w tym ze w tym ze po wejsciu do jednego z trybow gry gra sie wieszala.

Co do gier na xboxa to nie ma jeszcze dzialajacych emulatorow.Tzn. jest jeden odpalajacy tylko gre Halo i nic pozatym.

Jesli chodzi o ps2 to jest pare emulatorow.Mnie udalo sie odpalic mgs3 ,vf 4 evo i pare innych gier.Ale predkosc gry u mnie jest niezbyt ciekawa (od 9 do 20 klatek na sek).Ale na mocnym sprzecie widzialem ze gierki smigaja ze az milo.Ale niewiele osob stac na kompa za 3000 zl.Taniej juz kupic ps2.
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry komputerowe MMA
dokladnie, gry do PS1 jeszcze chodza calkiem skladnie, ale z PS2 jest masakra...
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Gry komputerowe MMA
Tito te gry Pride ktore wymieniles z tego co czytalem powychodzily tylko w Japoni.Ja mam UFC Tapout 2 na xboxa.Grafa ok ale gra taka sobie.Nowa gra UFC ktora bedzie na konsole hd podobno ma byc wyjebista.Poczekamy zobaczymy. 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024