Skocz do zawartości


Zdjęcie

Catch Wrestling


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Catch Wrestling
witam mógłby ktos coś napisac na tmat Catch Wrestlingu z tego co widziałem w internecie sa to zapsy z chwytami konczacymi podbnymi do tych w bjj mógłby napisac ktos cos wiecej na czym Catch wrestling polega czy są jakies kluby w Polsce jesli tak to gdzie prosiłbym tutaj o wszystkie mozliwe informacje na temat Catch Wrestlingu na youtube znalazłem taki filmiki

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Pozdrawiam :D
  • 0

budo_gladiatorkraków
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling
Niestety nic mi na ten temat nie wiadomo. Jedyne co udało mi się wyśledzić zawierające elementy catch wrestlingu to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] z Warszawy.
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling
witam dziekuje bardzo za linka moze w Polsce porostu nie ma szkoły w której trenowało by sie Catch Wrestling moze ktos cos wie o tej formie zapsów jesli tak to prosze o wszelkie mozliwe informacje ja znalazłem jeszcze taki lilnk niestety po nagielsku [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ott
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling
Troche technik
gnarlmaster.tripod.com/gnarlmaster/Techniques.htm
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam
  • 0

budo_ott
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling
I jeszcze jeden link
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pozdrawiam
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling
Witam bardzo ciekawe linki , kurcze ci zapsnicy kiedys to mieli budowy zresztą dzis tez :) kurcze szkoda ze w Polsce cicho o tej formie zapasów mysle że było by to bardzo ciekawe rozwiązanie w porównaniu np do bjj
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling
Poszukaj w sieci info o Ericu Paulsonie, który jest między innymi trenerem Josha Barnetta. On jest właśnie catchwrestlerem a przynajmniej obficie czerpie w swych technikach z catch as catch can wrestlingu. Eric regularnie bywa w Polsce w szkole W. Adamusika w Łodzi. Jest jeszcze człowiek o nazwisku Tony Cecchine, który naucza Catch wrestlingu, chociaż ostatnio była jakaś zadyma, jakoby Tony nie miał do tego prawa czy coś takiego.
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling
Witam dziekuje za odpowiedz własnie ostanio widziałem fragment seminarium z Tony Cecchine i bardzo ta forma zapasów mi sie spodobała szkoda ze w Polsce nie ma żadnych klubów w których sie trenuje Catch wrestling
  • 0

budo_ott
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
The Science of Wrestling and The Art of Jiu-Jitsu z 1923 roku pozycja o zapasach cacht-as-catch-can autorstwa EARLE E. LIEDERMAN (1886 - 1970)
Pozdrawiam
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling
Witam dziekuje bardzo za wszytkie odpowiedzi szkoda że w internecie nie ma żadnych polskich stronek mysle ze to jest bardzo ciekawa forma zapsów sprawdzajaca sie w walce na chwyty np ADCC czy jakiś innych zawodach Submission Fighting szkoda też że w Polsce nie ma żadnych klubów Catch Wrestlingu. Prosze o wszelkie mozliwe informacje na temat Catch wrestlingu moze zanjdzie sie na forum ktos kto miałz tym kiedys jakis kontakt pozdrawiam :)
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling
Podobno Bracia Cyganiewicze byli przedstawicielami Catch Wrestlingu prawda to ? moze napisze ktoś cos wiecej o tym i o walce jednego z nich z Helio Gracie pozdrawiam
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
to są chyba zawody w catch wrestlingu
  • 0

budo_pabblo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TG

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

tutaj kilka wywiadów z catch wrestlerami
  • 0

budo_tomek_tg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling

Poszukaj w sieci info o Ericu Paulsonie, który jest między innymi trenerem Josha Barnetta. On jest właśnie catchwrestlerem a przynajmniej obficie czerpie w swych technikach z catch as catch can wrestlingu. Eric regularnie bywa w Polsce w szkole W. Adamusika w Łodzi. Jest jeszcze człowiek o nazwisku Tony Cecchine, który naucza Catch wrestlingu, chociaż ostatnio była jakaś zadyma, jakoby Tony nie miał do tego prawa czy coś takiego.


mógłbyś napisać coś więcej o Tony Cecchine w ogole są poza nim jeszcze jacys ludzie nauczający catch wrestlingu ?
Pozdrawiam
  • 0

budo_tomek_tg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Catch Wrestling



  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024