Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 81 spoiler i komentarze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 81 spoiler i komentarze
To gilotynka była, tylko wersja z jedną ręką pod pachą, przy anakondzie trzeba trójkąta rękoma zapiąć i ruch kończący jest inny.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 81 spoiler i komentarze
Tyson Gryffin vs. Gleison Tibau

Wg mnie decyzja krzywdząca. Pod publike amerykańską, która lubi oglądać takich jak Griffin
  • 0

budo_moki54
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 81 spoiler i komentarze
Ładna gala 6/9 walk zakończonych przed czasem, bardzo fajnie.
Heath-Botsh - zgadzam się z kimś wyżej, że Drwala ominęła wygrana ;] ten rzut ciekawy ;]

Almeida - szybko i po sprawie, bardo ładna gilotynka.

Lesnar- Po pierwszych sekundach myslałem, że rozjedzie przeciwnika jak czołg, ale zaskoczenie i łądne zakończenie w parterze.

Mino - z każdą sekundą obawiałem się, że będzie KO. Dostawał w stójce równo po mordzie i nie bardzo miał okazję się przez całą walkę pokazać w parterze, ale ta końcówka, ten sweep- cudo i ładne zakończenie.

Ogólnie gala, całkiem dobra. Nie straciłem czasu :)

Pozdrowienia
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 81 spoiler i komentarze
Jak zobaczylem sweepa to sie zaczalem smiac - nie moglem uwierzyc w to co widze, a jak doszla gilotyna to ze smiechu sie zwijalem. Mino sobie Sylwie ustawił jak chciał - miał go co do centymetra tam gdzie chciał go mieć. Geniusz.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 81 spoiler i komentarze
przywrócił co poniektórym zapatrzonym w uderzaną stójkę z powrotem wiarę w potęgę jiu-jitsu :)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 81 spoiler i komentarze
co nie zmienia faktu, że w górze nie pokazał absolutnie nic. stay and pray... aż przecierałem oczy, przecież Mino ostatnimi czasy robił ładny kawałek boksowania. a tu Sylwia go lał jak chciał :?
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 81 spoiler i komentarze
Mino się spasł jak świnia. Jest tak tłusty, że smalec się leje po bokach. Już nawet nie walczy w obcisłych spodenkach jak to miał w zwyczaju. Moim zdaniem miał rachunek do uregulowania w srak donaldzie za te wszystkie burgery którymi się napasł i obstawil siebie na 3 runde. Przez dwie pierwsze dostawał wpierdol jak amator, a w trzeciej nagle mu się przypomniało w czym jest najlepszy. Dziwna walka, ale gratuluje zwycięstwa.
Wielki szacun dla Lesnara. Taki kloc, a ruszał się jak balerina. Hehe i tekścik komentatora: "ciekawe kiedy Brock go obali..." nie zdążył tego powiedzieć jak Frank już leżał. Lesnar podszkoli się trochę w parterze i będzie z niego hardy fighter.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 81 spoiler i komentarze
Po pierwszej rundzie bylo "Mino, ty *&^%$# kochalem cie :cry: ". Koniec niewiarygodny. Sylvia zrobiony jak dziecko. Yeah :)
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 81 spoiler i komentarze

Tyson Gryffin vs. Gleison Tibau

Wg mnie decyzja krzywdząca. Pod publike amerykańską, która lubi oglądać takich jak Griffin


Uwazasz ze Gryffin nie wygral tej walki? Na pewno o tym samym starciu mowimy? :wink:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 81 spoiler i komentarze
Po obejrzeniu gali nasuwają mi się trzy spostrzeżenia.

Raz: jiu-jitsu ma się całkiem dobrze w MMA/UFC. ;)

Dwa: czemu ci Amerykanie ciągle buczą? Pokazują jakiegoś bejsbolistę - połowa publiczności bije brawo, druga połowa buczy. Pokazują Rampage'a - buczą. Ogłaszają zwycięzcę (najzupełniej zasłużonego) - buczą. Nosz kurwa, co to jest? :evil:

Trzy: zwrócił ktoś uwagę na ochroniarzy prowadzących zawodników na salę? Brzuchate dziady jak u nas w supermarkecie. :)

Tyson Griffin vs Gleison Tibau
Jak to się Rogan na końcu przejęzyczył: "bruteiful." :) Griffin zwarty, silny i precyzyjny, nie dał przeciwnikowi szansy.

Ricardo Almeida vs Rob Yundt
"O, w mordę!" po raz pierwszy. :twisted: Piękna sprawa.

Nate Marquardt vs Jeremy Horn
Spodziewałem się trochę więcej po Hornie. Najpierw nawałnica i myślałem, że to już koniec. Ale przetrzymał ją, fajnie zakończył pierwszą rundę... a potem dał się złapać w podręcznikową gilotynę. Szkoda. Marquardt w dobnrejytre formie.

Tim Boetsch vs David Heath
"O, w mordę!" po raz drugi. :twisted: Akurat zmieniali kamery, kiedy Boetsch rzucił przeciwnikiem o siatkę, w powtórce było widać bez zmiany ujęć, ale nadal nie do końca wiem, co się stało: czy to ten upadek na głowę i bark zamroczył Heatha, czy już po tych kolankach nie wiedział, co się dzieje. Ostatecznie odczucia dwojakie: szkoda, bo to mógł być Drwal, ale to było świetne pięć minut, podczas których Boetsch pokazał się z najlepszej strony. Oby tak dalej.

Brock Lesnar vs Frank Mir
Dziwak z Lesnara z tym wysławianiem się w trzeciej osobie, ale to właśnie on powinien był zagrać Eddiego Brocka, czyli Venoma, w trzecim Spider-manie. Kropla w kroplę i nawet się podobnie nazywa. :) Ale o UFC miałem pisać, a tam: niesprawiedliwe odjęcie punktu (gdzie ostrzeżenie?), ogromna siła i równie wyraźny brak doświadczenia (dwa razy sam się wpakował do balachy, potem oddał nogę). Nawet wiedział, co robi, kiedy próbował się wydostać; widać, że to ćwiczył. Ale Frank Mir wiedział dokładnie co, jak i kiedy.

Rodrgio Nogueira vs Tim Sylvia
"O, w mordę!" po raz trzeci, kiedy Minotauro leżał na deskach. Ale zrobił swoje, pięknie wyczekał, aż Sylvia podniesie nogę i przetoczył go od razu do bocznej, a potem błyskawicznie zakończył sprawę, momentalnie wykorzystując otwarcie, które zostawił mu Sylvia. Końcówka mistrzowska, ale generalnie Big Nog chyba się kończy.

Chris Lytle vs Kyle Bradley
Masakra, a przy okazji fajnie było widać, że człowiek może zupełnie nie wiedzieć, co się dziej jeszcze jakiś czas po zakończeniu walki.

Robert Emerson vs Keita Nakamura
Nie rozumiem, czemu Mazagati nie przerwał walki od razu po wypadnięciu szczęki. Piękna akcja w drugiej rundzie, 2:38 - Emerson odepchnął Nakamurę jak w podwórkowej przepychance. :) Wg. mnie najnudniejsza walka wieczoru.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 81 spoiler i komentarze
"You can never count Nogueira out because he will get back from the dead and he will submit you" bas Rutten :)
  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 81 spoiler i komentarze
Tim Boetsch David Heath
Chyba nikt sie nie spodziewal takiego przebiegu walki
koncowka lekko szokujaca
w nastepnej walce sie okaze czy Boetsch to taki kozak czy po prostu Heath beznadziejna postawa mu na wszystko pozwalal

Ricardo Almeida Rob Yundt Submission
piekna gilotynka

Frank Mir Brock Lesnar
Lesnar jest szyyyybki
gosc pod wzgledem fizycznym ma ogromny potencjal
IMO zawodnicy bazujacy na uderzeniach i bez solidnego parteru beda miec z
nim przejebane

Antonio Rodrigo Nogueira Tim Sylvia
Minotauro faktycznie troche zalal tluszcz
tylko trzeba pamietac iz wazy kilka kilo wiecej niz normalnie
walka malo widowiskowa ale Sylvia juz jest takim typem przeciwnika ze walczac z nim trudno dobrze wypasc
ja jestem zajebiscie szczesliwy bo Minotauro to moj ulubieniec
jako fanowi CroCop'a jeszcze do pelni szczescia potrzeba mi jego powrotu na szczyt a potem juz tylko CroCop Minotauro 2 :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024