Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wynik walki Popka - SPOILER!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
To na ktorej gali bedzie cie mozna zobaczyc w akcji? Albo ktora gale bedziesz organizowal zebys mogl wybrac sobie przeciwnika?
Gosc wygral, na wyboru przeciwnika wplywu nie mial a ty placzesz ze wygral w marnym stylu. Piszac twoim jezykiem, ja pierdole kurwa mial wygrac przez flying armbar a nie przez dosiad ktory kazdy cienias na jego miejscu tez by zrobil.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!

Chocby ta gala, niektore UFC czy inne gale, sporo tego, w Polsce tez. Dla mnie to jest wiesniackie, jak gosciu wygrywa i zachowuje sie jak wsiuk, macha lapami, skacze jak malpa, albo wlazi na ogrodzenie klatki czy jak to nazwac. A tlum ludzi majacych ze sztukami wlaki wspolnego co ja z mercedesami wrzeszczy na jego chwale, nie majac nawet bladego pojecia o co w tym wszystkim chodzi. Ktos tam kiedys moadrze powiedzial czego ludzie potrzebuja 'Chleba i igrzysk' - tego pierwszego maja az za nadto bo tyja, na to drugie musza sie przejsc i pogapic na rozlew krwi.

Odbieram tak MMA poniewaz patrze teraz (w tym poscie) oczami zwyklego ludka. Co to w sumie jest ? Blazenada, gdzie dwoch typow za nie znowu tak wielka kase stara sie sobie nawzajem wlomotac ku uciesze gawiedzi, ktora w duzej czesci ma z nich polew.
[...]
Bywalem na treningahc, pracowalem z tymi ludzmi, glownym tematem bylo, komu wpierdolic i za co, co przypakowac i kiedy. Bylem nawet swiadkiem pewnych malko chwalebnych sytuacji, takich jak chce bicie w szesciu jednego pijaka, w czym bral udzial znany zawodnik (w Polsce).

Wychodzi na to, że beznadziejna jest też piłka nożna -20 kolesi biega a dwóch stoi, po to by umieścić przedmiot między dwoma słupkami, a to wszystko za kasę(czasem wielką, czasem nie). A jak im się to uda to zachowują się jak małpy - skaczą na siebie, robią salta, unoszą ręce i przeskakują słupi. A to wszystko dla uciechy gawiedzi, która ze sportem ma często tyle współnego co ja z mercedesami.
Poziom intelektualny wielu zawodników też pozostawia dużo do życzenia. Jeden piłkarz powiedział, że w życiu przecyztał jendną ksiażkę w życiu, lekturę szkolną - o jakimś starym koniu, jakiegoś zagranicznego jak dzienikarze spytali czemu robi zadymy i rozwala pokoje hotelowe - odpowiedział im, że jak jest sam to mu się zbiera na myślenie a on tego nie lubi. Do tego rozmowy o tym kogo wyruchać i gdzie się zabawić - oczywiście nie wszyscy, tacy są, a niektórzy zmądrzeją...

Inne dyscypliny sportu też można do tego dopasować.


Ktos wspomnial o wspomaganiu - jest zawsze w kazdym sporcie wyczynowym, bez tego sie w zasadzie juz nie da nic zdzialac. A jak myslicie dlaczego Saleta mial problemy po tym przeszczepie nerki ? Doszli ze to przez te wszystkie gowna jakis sie nawciagal przez cale zycie.

No właśnie - dlatego nazywanie koksiarzami tylko zawodników mma jest hipkoryzją, bo innym też można tę łatkę przypiąć.

Więc w sumie o co chodzi?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
Jakoś mi się ten temat skojarzył czytając to :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!

Najgorsze jest to ze w Polsce jest tylu kolesi ktorzy w przeciwienstwie do Popka potrafia cos pokazac a rzadko sie zdarza ze ktos da im szanse, a ci nieliczni ktorzy wystepuja dostaja za walke jałmużne a nie pieniadze :roll:
a tu wyjdzie taki Popek (fighter jak z koziej dupy trabka), ktorego trener wymyslił nowa odmiane jiu-jitsu :) :) :) :) i dostanie 8 tysiecy funtów za mordobicie.. :? a swoja droga nie cierpie takich kozakow ja Popus Pan


Nawet traktujac Popka wywiady na powarzne(a wiadomo ze to nie jest proste :) ) cos mi sie niechce wierzyc w to zeby w Cage Rage Contenders placili debiutom az 8 tysiecy funtow.Jesli to by byla prawda to by znaczylo ze w glownym Cage Rage place o wiele lepiej byle komu,a z tego co czytalem czolowi zawodnicy a la Belfort,Ninja etc ktorzy walczyli w CR mowili ze nie sa ta duze sumy za walke.Zreszta wystarczy zobaczyc kogo CR teraz ma w skladzie(prawie nikogo z czolowki).Jakby tak dobrze placili to chyba bylo by inaczej:)Przypominam,ze numer jeden organizacja czyli UfC majaca kilkuset milionowe obroty rocznie placi za debiut(i to zawodnikom ktorzy wczesniej walczyli juz gdzie indziej i zasluzyli na UFC) okolo 2 tysiecy zielonych (jakies tysiac funtow) za wystep i drugie 2 za wygrana.Takze cos nie daje wiary slowom Popka.Zreszta wystarczy z nim poczytac wywiady i widac ze z niego niezlu bajkopisarz:))
  • 0

budo_benix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:NO

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
to bylo gora 700 funtow
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
Z kasa za wywiady to moze prawda :P
  • 0

budo_eit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!

Gosc wygral, na wyboru przeciwnika wplywu nie mial a ty placzesz ze wygral w marnym stylu. Piszac twoim jezykiem, ja pierdole kurwa mial wygrac przez flying armbar a nie przez dosiad ktory kazdy cienias na jego miejscu tez by zrobil.

Powiem krotko: nie wiem skad mu wzieli tego kelnera ale podejrzewam ze musieli dlugo szukac
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024