Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wynik walki Popka - SPOILER!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

budo_mauli
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
popek siedział w pierdlu 7 lat za pobicie ze skutkiem smiertelnym jakiegos kolesia na dyskotece :D a co do gali to zal mi publicznosci :D niedługo morda popka bedzie na płatkach sniadaniowych etc haha :D
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!

popek siedział w pierdlu 7 lat za pobicie ze skutkiem smiertelnym jakiegos kolesia na dyskotece :D


O! W końcu jakaś konkretna odpowiedź na pytanie które zadałem parę dni temu (czyli co się składa na kryminalną przeszłość Popka). Wprawdzie ten uśmieszek na końcu każe mi powątpiewać czy to aby nie jest żart, ale jeśli nie jest to jeszcze o źródło bym prosił jeśli można :wink:
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
no judasze, nie sluchacie tworczosci popka, smialiscie sie z niego, a teraz go bedziecie chwalic nieladnie, jak pojawicie sie na dzielni to koniec z zwami, jestescie zniszczeni :P

o bony jaki lajf, ilu jeszcze kozakow szie tu pojawi co ni w zab nie kumaja o co chodzi w mma tylko beda sie napinac w obronie popka??

pzdr
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!

szkoda tylko, ze taka sie robi wokol mma "kultura" robi...


A zrobiłeś lekcje zrobiłeś? :)

no judasze, nie sluchacie tworczosci popka, smialiscie sie z niego, a teraz go bedziecie chwalic nieladnie, jak pojawicie sie na dzielni to koniec z zwami, jestescie zniszczeni


Ha! Zapomnij! Przyfarciło troglodycie :)
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
Albo ja nie wyczulem zartu ale wg ciebie, Perun, mam pisac pomimo jego wygranej walki "ciota, frajer internetowy, tepy koks, itp"? Nie przepadam za nim, nigdy nie przepadalem, jego tworczosci sluchac nie bede lecz nie mam powodow do obrazania go.

A co do publicznosci to zenada i wstyd. Chociaz pamietam jak bylem na galach z Bialorusia i Holandia we Wroclawiu. Tam tez bylo mozna uslyszec "zabij go kurwa!" albo "zapierdol tego asfalta, goryla".
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
nie wierzę, że popek kiblował 7 lat. musieli by go wsadzić jako młodego nastolatka i dopiero co musiał by wyjść. przecież popek to zupełnie młody gościu.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
boze czy ja musze pisac potem w nawiasach ironia?? to byla parafraza olefecka ktory na koncie ma dwa posty i od razu wyjezdza z haslami o judaszach bo z popka sie smiejemy, dla mnie jest to smieszne, ze nagle jak popek wygral to nie mozna mu pogratulowac i troche powytykac ze lekki bezmozg?? i nie potraf za wiele?? mi nie podoba sie jego postawa a nigdy go nie obrazalem.

hail and kill
  • 0

budo_yarennoka
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
Popek w któryms kawałku rapuje o tym ze "...w moim życiu wiele niezgodności, 7 lat pozbawiony wolnosci..." więc chyba kiblował te 7 lat... :o
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
Albo miał od rodziców szlaban przez 7 lat na wychodzenie na dwór...
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
Przez siedem lat robił plecy :wink:
A tak w ogóle to dobrze, ze wygrał... Wygrał w stylu w jakim wygrał, inaczej być nie mogło ale grunt, ze wygrał. Może już teraz skończy robić szum wkoło siebie (przed walką jakiś czas w końcu była cisza) i będzie dalej trenował to i może mu się skill podniesie i może się stanie zawodnikiem na poziomie 8)
Byle tylko nie śpiewał bo o ile na jego walkę jeszcze się popatrzy o tyle muzy jest nie do przetrawienia :wink:
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
Niby na teledysku stoi przed więzieniem na Monte Lupich w Krakowie, ale z tego co się mówi, to on ma za sobą poprawczak, a nie pierdel. Jak z Firmy trafiali do więzienia to Kali i Pomidor, a nie Popek.
  • 0

budo_mauli
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!

nie wierzę, że popek kiblował 7 lat. musieli by go wsadzić jako młodego nastolatka i dopiero co musiał by wyjść. przecież popek to zupełnie młody gościu.


w jakiejś piosence spiewa ze siedział 7 lat w pierdlu jak znajde w której to puszcze linka
znowu na jakiejs innej ze "pare lat w kryminale to była tylko zaprawa" hihihihi =)
poszperajie na youtube napewno znajdziecie :D
  • 0

budo_mauli
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!

Popek w któryms kawałku rapuje o tym ze "...w moim życiu wiele niezgodności, 7 lat pozbawiony wolnosci..." więc chyba kiblował te 7 lat... :o


sorry za double posta lmao, noo własnie o to mi chodziło :)
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
Fajnie, a DMX twierdzi, że nim zaczął rapować był płatnym mordercą.
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
albo hardkorowa komercja że pali hajs :) :)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
7 lat? może chodziło mu o to, że nie dał rady dociągnąć do końca podstawówki? 7 lat byłoby jak znalazł... 8)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
o... jaki wyszukany rym! Proparaoksytoniczny. Tyle, ze skladnia pozbawiona urody koniunktiwu.
Pozdrawiam
K_P
PS. Ja niestety nie lubie jakiekolwiek sztuki amatorskiej.
  • 0

budo_krzywonos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/ Bielsko- Biała
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!
A ja się wyłamię- żałuję, że wygrał. Miałem nadzieję, że zbierze manto, podwinie ogon, odpuści z MMA, wróci do cegieł i kaleczenia muzyki- i więcej o nim nie usłyszymy.
Praktycznie zawsze kibicuję zawodnikom z Polski, gdzie by nie występowali i jakiego by sobą nie prezentowali poziomu- ale dla niego robię wyjątek. Wydaje mi się, że jakiekolwiek jego powiązanie z MMA jest szkodą dla tego sportu, a zwłasza jego wizerunku i wizerunku polskich zawodników.
Mam wrażenie, że wprowadza w życie wszystkie oskarżenia, które pod adresem MMA niesłusznie u jego polskich początków kierowały i nadal kierują niedowalone i niespełnione życiowo oszołomy z "poprawnych mediów".
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!

A ja się wyłamię- żałuję, że wygrał. Miałem nadzieję, że zbierze manto, podwinie ogon, odpuści z MMA, wróci do cegieł i kaleczenia muzyki- i więcej o nim nie usłyszymy.


E tam wyłamiesz od razu, też liczyłem, że dostanie wpierdol :-)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wynik walki Popka - SPOILER!!!!

Mam wrażenie, że wprowadza w życie wszystkie oskarżenia, które pod adresem MMA niesłusznie u jego polskich początków kierowały i nadal kierują niedowalone i niespełnione życiowo oszołomy z "poprawnych mediów".

Mam takie same odczucia.
Jak publika zaczęła śpiewać "Zawsze i wszędzie policja.. " skojrzyło mi się to z "Klatką" - takie zachowanie daje tylko "dziennikarzom" typu SL argumenty do ręki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024