Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dokument o ochroniarzach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_maro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Dokument o ochroniarzach
Witam.

Szwendając się po youtube znalazłem taki oto trailer: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Orientujecie się może jaki jest tytuł tego filmu, gdzie go emitowano lub gdzie go można dostać? Szukałem w googlach, ale jak wpisałem "The World of the Bouncer" to mi znajdowało tylko linki do wyżej zamieszczonego trailera. Może za słabo szukałem :D . Na torrentach można znaleźć film Bounce: Behind the Velvet Rope ale to chyba nie są stamtąd fragmenty.

tutaj są jeszcze fragmenty danego filmu:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tutaj niby są fragmenty tego filmu, ale wolałbym coś pełnego:)

Miłego oglądania
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dokument o ochroniarzach

Może za słabo szukałem :D . Na torrentach można znaleźć film Bounce: Behind the Velvet Rope ale to chyba nie są stamtąd fragmenty.

Jednak za słabo szukałeś, bo dokładnie stamtąd są te fragmenty. Na końcu trailera, który sam podałeś, pojawia się ładnym drukiem ten właśnie tytuł.

Z ciekawostek: występuje tutaj niejaki Lenny McLean, który grał m.in. u Guy'a Ritchie (w jego biografii można wyczytać, że sporo pracował jako bramkarz).

Ciekawe tylko, czemu dokument wygrał "best feature film" na festiwalu w Los Angeles.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024