Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paweł Nastula w Tańcu z gwiazdami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula w Tańcu z gwiazdami

Kiedyś na TVN był taki program że charakterystyczni ludzie mieli robić dokładnie różne rzeczy dokładnie zaprzeczające ich osobowościom. Jakiś szarpidrut miał się nauczyć dyrygować orkiestrą,


Piotrek "Zygiel" Szczygiel z zespolu HeR :) .W jednym odcinku tego programu "Druga twarz" byl tez Aleksander Gorybatiuk gdzie przygotowywal jakas kobiete do pracy w ochronie :)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula w Tańcu z gwiazdami

Transmisje z róznych Pride'ów były raz na Polsacie(Sport) raz na TVNie.

Może ostatnimi czasy klimat się ocieplił na TVNie - ostatnio w ogóle nie oglądam telewizji.
Pamiętam to sprzed paru lat, że Polsat był bardziej pro, a TVN bardziej anty...
Jeżeli się ocieplił to fajnie będzie zobaczyć Nastule w TzG(chociaż nie oglądam tego programu) - nawet może jakiś sms na niego wyślę ;)


na TVN Turbo lecial program "Potega Nokautu" ktory byl niczym innym jak godzinna edycja UFC Ultimate Knockouts.
a na normalnym TVNie byla transmisja (na zywo!) walki Nastula vs Barnett.
wiec troche pitolicie Hipolicie ;)

a w ogole to na TVN24 pierwszy raz widzialem polskie mma, kiedy "bez komentarza" pokazywali urywki z zawodow organizowanych w klatce przez Mirka O. w 2004 roku chyba...
choc wowczas, owszem, mialo to zapewne wzbudzic negatywne skojarzenia.

pzdr
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula w Tańcu z gwiazdami

a w ogole to na TVN24 pierwszy raz widzialem polskie mma, kiedy "bez komentarza" pokazywali urywki z zawodow organizowanych w klatce przez Mirka O. w 2004 roku chyba...
choc wowczas, owszem, mialo to zapewne wzbudzic negatywne skojarzenia.

Włąśnie pisałem o początkach - wówczas wszystko na co trafiałem miało właśnie taki cel. Do tego gdzieś w 2003/2004 w TVP(bodajże 2) wyświetlono klatkę latkowskiego
A na polsacie leciała KSW
Stąd utarło mi się gdzieś w podświadomości, że TVN nie przepada za mma, ale to moze bylo moje szczescie, ze trafiałem tylko jak źle mowiono o walkach w klatkach

na TVN Turbo lecial program "Potega Nokautu" ktory byl niczym innym jak godzinna edycja UFC Ultimate Knockouts.
a na normalnym TVNie byla transmisja (na zywo!) walki Nastula vs Barnett.
wiec troche pitolicie Hipolicie ;)


Nastula vs Barnett to już rok 2006, TVN Turbo tez w tym samym roku rozpoczęła nadawanie potęgi... Widocznie od tego czasu zaczęła sie zmiana kursu...

Ale tak jak pisałem wcześniej mogę się mylić, bo nie oglądałem 24h telewizji i mogłęm trafiać tylko na nieprzychylne komentarze...
  • 0

budo_scorpioneq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula w Tańcu z gwiazdami

a na normalnym TVNie byla transmisja (na zywo!) walki Nastula vs Barnett.
wiec troche pitolicie Hipolicie Wink


to to bylo tez na zywo?? ;o

jak tak to cholera, nie wiedzialem nawet ;/
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Paweł Nastula w Tańcu z gwiazdami
Hellfire, no tak, Latkowski tez wtedy byl... na szczescie juz nic wiecej o nim nie slychac.
a w kwestii ogolnej, to sadze, ze mozemy sie zgodzic :)

Scorpioneq, jakby nie byla na zywo to bym nie wstawal k. 6:00 rano w weekend, zeby TVN ogladac ;)

pzdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024