Skocz do zawartości


Zdjęcie

Estokada - Szczecin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_zyldar
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Estokada - Szczecin
Mam pytanie. Mianowicie, jak długo tam trwają treningi i jaki jest tam stosunek noża do innych broni??
  • 0

budo_zyldar
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
Źle się wyraziłem. Jak dużo jest nauki noża w stosunku do innych broni??
  • 0

budo_prezes_cihosz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
W Estokada nie traktuje sie oddzielnie zagadnien treningowych czy podziału na tematy, trening z bronia i bez moze wygladac tak samo :) nawet w parterze - pracuja na 9 liniach i ich znajomosci oraz na "koncepcji ostrza" i jest bardzo bardzo ciekawie, polecam bardzo Estokada tym bardziej ze w Szczecinie masz centrale z :)
Jak pokazal teraz w Gdyni "Master of Pain" Guro Gil linie bola bardzo i to bez dzwigni yhyhhyhy :twisted:
  • 0

budo_zyldar
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
Pierdu pierdu czeresierdu. Ja się nie pytam co i jak się tam traktuje (podziały czy zagadnienia) tylko ile jest nauki z używaniem NOŻA. Pozdro i dzieki z góry za kolejne odpowiedzi na moje pytanie.

W Estokada nie traktuje sie oddzielnie zagadnien treningowych czy podziału na tematy, trening z bronia i bez moze wygladac tak samo nawet w parterze - pracuja na 9 liniach i ich znajomosci oraz na "koncepcji ostrza" i jest bardzo bardzo ciekawie
  • 0

budo_prezes_cihosz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
W moim poscie byla pelna odpowiedz na twoje pytanie mily kolego. Umiejetnosc czytania to jedno a rozumienie to drugie. :lol:
Pozdrawiam
  • 0

budo_paffel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
;] Spoko "Prezes Cichosz".

Zyldar poprostu nie zajarzył o co ;p

Tak więc powtórze po Tobie, że w Estokada nie ma czegoś takiego jak nauka noża, czy nauka walki palką itp. (aż do filipińskiego boksu), tutaj wszystko opiera się na jednym "fajnym i prostym" ;] diagramie 9 lini... możesz mieć w rękach sztoteczkę, grzebień, tasak, bądź puste dłonie a tak czy siag wykonujesz te same ruchy.

więcej na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] GDZIEŚ W POŁOWIE STRONY

pozdrawiam :) :*:* LOL
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
dokładnie tak jak przedmówca napisał , nie doszukuj się czegoś czego nie widziałeś , jędz na szkolenie zadaj pytania chętnie zostaną wyczerpująco odpowiedziane. Atmosfera na szkoleniach Estokada jest domowa i dużo dokuczliwości ma dla nas Kaktus. Przyjedz i sam zobaczysz.
  • 0

budo_zax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
wszystkie fma odbywaja się na tych samych zasadach tj. niezależnie od tego co ma sie w łapce. Jedyna rzecz: trzeba znac te zasady. Reasumując: jesli ludki wiedza o co chodzi w fma to nie ma problemu. Jednak są osoby, które uczą nie ucząc. Są takie też w PL :P
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
a kto nie uczy według ciebie ? jestem młody w tym temacie więc chętnie sie dowiem gdzie nie warto się wybierać
  • 0

budo_zax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
Odpowiem tak: nazwiska nic tu nie dadzą ... Wystarczy ćwiczyć i patrzeć na swój rozwój w fma - przekłada się to zapewne na dostęp do wiedzy.
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
to nie jest odpowiedz , skoro podałeś taka tezę to proszę o konkrety,
albo nie pisz w ten sposób bo wprowadzasz zamęt
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
Tak, jest. Poproszę o konkrety, lub wycofanie się z tego.
  • 0

budo_zax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
Pytałeś gdzie nie warto sie wybierać ...
Warto się wybierać i uczyć a także szukać potwierdzenia lub nie w tym co się robi...
Sztuki walki (nawet fma) są coraz bardziej dostępne. Niektóre systemy można ćwiczyć w wielu krajach - więc nie ma problemu by to weryfikować...
Najważniejsze by czuć się dobrze i by być zadowolonym z tego co się trenuje...
Sorki za zamęt :cry:
Dużo spokoju i wytrwałości.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
Zax, nie będziemy tutaj uprawiać polityki "wiem ale nie powiem". Konkrety albo siedź cicho. Ostrzeżenie przed ostrzeżeniem ;)
  • 0

budo_zax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
OK. Przyjmuję ostrzeżenie :twisted:
Kiedys jednak do tego wrócę :P
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
łatwo jest rzucić oszczerstwo że ktoś źle uczy nie dając żadnych konkretów, stąd moje pytanie
  • 0

budo_prezes_cihosz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
Ja bardzo nie lubie polityki i sie nie wtracam ale tak sobie czytam czasem zaxa i tak sobie mysle ze jest bardzo madry. Snuje takie fajne filozoficzne wywody i knuje jakies intrygi. Zapewne sam prowadzi szkole FMA i jest niezly "guro". Reasumujac jesli te jego wywody byly w temacie o Szczecine to mysle ze te "konkrety" Kenjiro to wlasnie Szczecin.
Pozdrowionka
  • 0

budo_zax
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Estokada - Szczecin
Witam!
Prezes_Cihosz:
... jeśli więc tak sobie poczytałeś moje posty to w temacie "szczecin" winieneś zauważyć, że powodem moje włączenia się w dyskusję były słowa Paffel " ... wszystko opiera się na jednym "fajnym i prostym" ;] diagramie 9 lini... możesz mieć w rękach sztoteczkę, grzebień, tasak, bądź puste dłonie a tak czy siag wykonujesz te same ruchy" - ponieważ zasady te są jednakowe w fma, tylko nie każdy o tym wie.
Co do dalszej części Twojego postu sie nie wypowiadam, bo właściwie nie mam się do czego odnośić - każdy może myśleć co chce, Ty również.
W tej chwili to TYLKO Twoja wypowiedz może sugerować, że miałem na myśli jakieś konkrety...
By nie dawać dalszych powodów do rozwijania "moich intryg" napiszę tak: kiedy pisałem o osobach, które uczą nie ucząc miałem na myśli kogoś kto jest znany i mnie i m.in. fikusfokusowi i innym ludkom, i o którym już kiedyś rozmawiałem z w/w wymienionymi. Jeśli Prezes_Cihosz czuje sie jakoś zaniepokojony lub nie jest w temacie to pozostawiam to jemu samemu.
Pozdro
ps. Kiedys do tego pewnie jeszcze wrócimy (osób, które nie uczą)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024