Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kto zna organizację i system ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto zna organizację i system ?
Zauwazylem nagminnie powtarzany znak czytany jako 'do' czyli droga po lewej stronie. Czyzby tu chodzilo o sztuki walki w jakich dana osoba ma byc mistrzem ?

Uklad dokumentu bardzo dziwny jak dla mnie, lekki burdel ze tak powiem. Ja mam swoje dyplomy na stopnie mistrzowskie w zupelnie innym ukladzie, nie ma mowy o zdjeciu, jest moje nazwisko (poprawnie na wszystkich napisane) i jest bodajze tylko jedna pieczec, nie kilkanascie, z czego jedna jak ktos napisal jest powtorzeniem napisow z dyplomu.

Faktem jest tez, ze Japonczycy podpisuja sie zupelnie inaczej, ale tez nie robia na pieczeci.

Czyli popelina.

Ja nie wiem kto to wystawial i dla kogo ale jak mi powiecie to wypaplam. :) Jak zwykle :D
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto zna organizację i system ?

Ja nie wiem kto to wystawial i dla kogo ale jak mi powiecie to wypaplam. :) Jak zwykle :D

Wujek Google wypapla wszystko:


W cieniu wielkiej historii

Dnia 06.03.2007 Jan Jasiewicz 10 Dan był gościem w domu dr Krzysztofa Kondratowicza.

Mistrz po długich konsultacjach na temat swojej historii, udostępnił swoje życiowe osiągnięcia, pokazując swoje Honbu w Warszawie.

Naprawdę jest to imponujące.


  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto zna organizację i system ?
pst .... uczcijmy to chwila ciszy ... nie badzcie tacy dociekliwi ... to nie polityczne 8)

:)
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto zna organizację i system ?
no dobra: wygrzebalem "ksiazke pana majchrzaka"
i coz sie dowiadujemy:
ken-sei-do i pan majchrzak to min. polska akademia sztuk walki gdzie uczy sie karate goju-ryu i motobu-ryu, kobudo, kalaki, kenseido i combat kenseid, defendo, sambo kenjutsu i inne
ten sam numer telefonu widnieje tez przy polskim centrum nunchaku oraz sklepie bushi "dla wsztskich sympatykow sztuk walki" oraz przy prenumeracie mag. Bushi
adresu nigdzie przy tych ogloszeniach nie znalazlem
ale ten sam numer tel jest tez przy pracownirzezby ludowej i tu juz jest adres w Łącku
jest jeszcze reklama the world center & organization of ken-sei-do combat ken-sei-do & martial arts
i znowu tylko nr tel
cos o autorze ktory jak wynika z fragmentow tekstu jest liderem tej organizacji w Polsce: "obecnie posiadam 7 dan w trzech roznych systemach sztuk walki oraz potwierdzony przez rozne organizacje" ale jakie sa to style i jakie organizacje to juz cisza
o kolejny kwiatek "trzy razy bylem i uczylem sie w Japonii i innych krajach Dalekiego Wschodu, Europy i Ameryki" slodkie, czyz nie?
sie przewijaja nazwiska nauczycieli (tak sadze) pana M. sa to:
Takaaki soke 10dan
suzuki sensei 9dan
Fujiwara sensei 9dan
ale ani imion tych mistrzow ani informacji w jakich stylach maja te stopnie to juz nie znalazlem
o jest tez opinia samego demury o ksiazce pana M "mysle i jestem pewien ze ta pozycja bedzie bardzo pomocna adeptom sztuki nunchaku-jutsu"F.Demura (japonia-usa)
w tekscie przewija sie tez nazwisko soke Kondratowicza oraz sensei Piecha,

w dwoch posiadanych przezemnie numerach w/w pisma Bushi w zasadzie sa rownie lakoniczne informacje o stylu, organizacji i osobie mistrza

mialem mozliwosc porozmawiac z panem M. (na macie nie widzialem go nigdy i co ciekawe z osob ktore znam i sie z nim zetknely {w tym na seminariach czy zawodach} nikt go nie widzial cwiczacego) i opowiadal rozne rzeczy o tym czym sie zajmuje od systemow tradycyjnych(kenjutsu, kobudo) poprzez odmiany sportowe(min nunchaku) az po walki w klatkach (o to ostatnie popytalbym na forum bjj i vt, moze oni go znaja) i combaty
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto zna organizację i system ?
Nie wiem czy jeszcze pamietacie - na przelomie wieku (jak to brzmi ;) ) byl Internetowy Magazyn Sztuk i Sportow Walki "BUSHI" prowadzony przeze mnie - bedac wtedy na gali w Siemiatyczach robilem zdjecia i zapowiadalem przez mikrofon ze zdjecia bedzie mozna obejrzec w IMSiSW "BUSHI" - byl i wtedy SM i rozdawal laurki w postaci dyplomow ze stopniami ;)

Jakies 3-4 miesiace potem powstal pierwszy numer Magazynu "BUSHI" drukowany przez SM - dziwny zbiego okolicznosci w szczegolnosci ze na moj magazyn bylo w tym okresie okolo 400 wejsc dziennie ;)
No coz kazdy moze z nazwy skorzystac ale wypadalo by przynajmniej czcionke zmienic 8) :) :)

Dzisiaj jade tez na fale do Siemaiatycz ale tym razem nie mam nic do splagiatowania :)

Organizator jest rozsadny wiec jade dla niego ale mam nadzieje ze znajdzie sie tez ktos do pogadania. Zapowiedzialem bratu ze jakbym cos za duzo paplal albo mnie napadl atak smiechu to ma mnie plastrem zakleic 8)
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto zna organizację i system ?
jeszcze jedna rzecz: dokopalem sie do informacji ze pan M. posiada " 3 i 4 dany w hanbo i nunchaku" koniec informacji (info z konca ubiegleg wieku wiec moze juz byc nieaktualne)
dosyc enigmatyczna cala to organizacja i jej lider
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto zna organizację i system ?
ja też coś znalazłem do tematu, więc się dzielę:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

mma panowie mma :) :)
  • 0

budo_gogatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto zna organizację i system ?
Chcialbym niesmialo zapytac czego dotyczy ten zacny dokument :roll: karatedo? kobudo? aikido? kenjutsu? jujutsu? Wszystkie te nazwy sa tam napisane - moze im wiecej znakow kanji tym lepiej - przeciez i tak nikt ich nie rozumie :roll: Na pierwszy rzut oka widac ze cos z tym dokumentem jest nie tak. Tutaj mozna zobaczyc cos dla porownania:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gogatsu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto zna organizację i system ?
A dokladnie to tutaj:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tubylec314
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto zna organizację i system ?
hejka
zna ktoś może organizację o nazwie europejska szkoła jj i jej szefa piotra białasa?
mam do niego po drodze na zajecia tylko nie wiem czy warto...
co to za człowiek? ile trenuje itp
pozdro
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto zna organizację i system ?
Zagadka MMA rozwiazana:

World Modern Martial Arts Federation

edytka: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


pozdrawiam
Whd
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto zna organizację i system ?
No cóż...
Widocznie można zostać mistrzem MMA bez żadnej walki - to jest dopiero sztuka... :lol:

Tragedia... :roll:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto zna organizację i system ?

No cóż...
Widocznie można zostać mistrzem MMA bez żadnej walki - to jest dopiero sztuka... :lol:

Tragedia... :roll:

Modern nie Mixed
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kto zna organizację i system ?
Zauważyłem różnicę, ale skrót jest ten sam - MMA :wink:
Więc ktoś może zostać mistrzem(tego drugiego) MMA i podawać tylko skrót, bo nie każdy się zorientuje, a skrót jest przecież dobrze znany
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024