Skocz do zawartości


Zdjęcie

mÓJ FILMIK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_conanzezol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

mÓJ FILMIK
sIEMA.Zobaczcie mój filmik i napiszcie mi co o nim myślicie.Od 2 lat nie trenuje pod okiem nikogo dlatego przydałyby się opinie osób,które się na tym znają.
  • 0

budo_conanzezol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK

OTO LINK FILMIKU
  • 0

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Walisz cytryne w szopie :) :) :?: :)
  • 0

budo_tigeru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
popraw dollyo (0:26 i 1:17) bo zamiast kopać strasznie rzucasz nogą. Wygląda jakbyś usilnie starał się strzepać gówno z buta.
Co do samego wykonania technik nie jest źle ale przydałby się trener z prawdziwego zdarzenia, który zwrciłby Ci uwagę na takie rzeczy jak np. ułożenie stopy(pięty) i biodra przy technikach obrotowych.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_raju
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Hmm a Ty te "kopniecia" trenujesz tak po prostu dla siebie zeby sobie pomachac nogami czy masz jakis cel w tym ... Bo w sumie nie widze zadnych wykonczen ... kopnac ot tak sobie dollyo to kazdy jakos tam potrafi ale co z tego jesli postawiasz ta noge w zupelnie zlym punkcie , nie wejdzies w zwarcie, nie zblokujezs nie odskoczysz itp a same kopniecia to hmm duzo trzeba by naprawic ale wydaje mi sie, ze jesli 2 lata uprawiasz sobie taka samowolke bez trenera to z pewnoscia nabyles juz pelno zlych nawykow i bedzie bardzo ciezko cokolwiek zmienic (nie twierdze ze sie nie da ... ). Sorry, ze podchodze do tego w ten sposob ale to juz jakies moje zboczenie chyba ... :-)
  • 0

budo_chinczyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Do Stranglera koledze jeszcze naprawdę daleko :wink:
Co do filmiku to mi się najbardziej rzuca w oczy brak gardy.
  • 0

budo_conanzezol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Co to oznacza walić cytryne w szopie???
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK

Co to oznacza walić cytryne w szopie???


8O :lol: :lol: :lol: :)
  • 0

budo_sir_francuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mroczne zakątki Rio de Janeiro
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Sorki za OT - ale umarłem ... Ten komentarz mnie rozwalił xD
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
widać, że do filmiku nakręciły Cię demka Rema, bo czasem odwalasz podobne ustawienia kamer i inne rzeczy, jak w jego filmach. To rzuca się w oczy :P
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Cholera, nie mogę już wyedytować posta, to go zdubluję. Obejrzałem Twój film 2 razy i tak się w sumie zastanawiam po co to całe kopanie? Po kilku low kickach widać, że chyba mało się sparrujesz, bo nogi masz ustawione niestabilnie. Wydaje mi się, że w starciu zrobiłyś takiego lowa i z miejsca dostałbyś w drugą nogę i barabuch! tak samo lewa, prawa. Ja wiem, że w tkd jest taka technika, ale to służy punktacji na zawody. Z kolei Tobie lecą nogi, bo lecą, nie ma w nich ani szybkości, ani siły. Fajnie, rozciągnięty jesteś, wypychające kopniaki na oko masz silne. Powinieneś na tajski iść, bo masz długie nogi i wydaje mi się, że też twarde piszczele... chyba, żeś taki chudy, że same kości masz z nóg :P

Nie fochuj się, ani nic z tych rzeczy, ale wydaje mi się, że lepiej byłoby pójść gdzieś, gdzie będziesz mieć sparringi w full kontakcie. Wtedy przejrzysz na oczy co naprawdę dały Ci te treningi, a wierz mi, że zawiedziesz się na swoich low kickach i kilku innych rzeczach (choćby fakt, że przy bardziej miotających kopniakach opuszczasz od razu gardę). Jeśli jednak trenujesz tylko po to, żeby bajeranckie kopniaki robić przed kamerą to luz.
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Dobra to ja się wypowiem.

Na początek duży plus za chęć i determinację.
Swoje zrobiłeś i masz niewątpliwe podstawy do tego żeby kontynuować zabawę przede wszystkim:
-dobre rozciągnięcie
-nienajgorszą dynamikę
-no i widać, że sprawny z Ciebie chłopak...

Niemniej jednak bez nauczyciela z prawdziwego zdarzenia nie przeskoczysz pewnego poziomu i skończy się na takiej dłubaninie na podwórku(lub możesz nabawić się szkodliwych przyruchów, które mogą spowodować kontuzję).

No i jak koledzy wspomnieli robisz z tego powodu sporo błędów:
-opuszczanie gardy
-czasem machasz nogami a nie kopiesz
-nie masz techniki
-w początkowej fazie bardziej dotykasz poduchy niż w nie kopiesz, tak więc w walce jest to nieprzydatne...

W miarę możliwości zapisz się na coś, co Ci pasuje - karate, czyTKD - tam dostaniesz wiele wskazówek i jak będziesz dalej ćwiczył i pod okiem instruktora i w domu na podstawie tego co powiedział to wyrosną z Ciebie ludzie.
  • 0

budo_snake19
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
CONANZEZOL - Przypominasz mi mnie z przeszłości, też byłem takim fanatykiem samoukie, z perspektywy lat radze ci zapisać sie do klubu, pużniej możesz tego żałować że niezapisałeś się prendzej, tylko marnowałeś czas, to co robisz sam jest niczy w porównaniu z dobrym klubem, wiem co pisze, to co ćwiczyłem sam jakieś 3-4 lata a myślałem że ćwiczyłem dobrze można było o KANT DUPY ROZBIć JAK STANOLEM PIERWSZY raz NA RINGU, MOżE TO DZIWNIE ZABRZMI ALE MUSIAłEM sie uczyć wszystkiego od początku, to co dobre z tamtych czsów to tylko rozciągnięcie. A i zrób troche masy bo masz straszną niedowage, i niepisz mi czasem takich mitów jakoby masa sie neprzdaje w walce.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Nie jesteś otłuszczony , masz bardzo fajny naciąg i "coś" potrafisz z nogami zrobić .

Najbardziej się rzuca w oczy absolutny brak gardy . Absolutny . W ogóle jej nie ma , łapy są na wysokości pasa . Obejrzałem koło 4 minut i ani razu nie widziałem pracy rąk ... to nie za dobrze .

Zapisz się na jakiś boks albo najlepiej kick boxing to cię tam nauczą jak się gardę trzyma i uderza łapami .

PS : 1:27 minuta jest śmieszny koleś w tle :lol: . Ogólnie fajny filmik ...
  • 0

budo_erisnay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Żaden ze mnie znawca. Nie znam nazw technik... a dollyo kojarzy mi się z serkiem vanilliowym... :)

Jednakże coś zauważyłem:
- garda jest Ci zbędna -> trenujesz sztukowanie, a nie walkę.
- Frontkicki były by moze w miare, gdybyś nie kopał z palców
- ustawienie kostki nogi kopiącej mnie po prostu szokuje... zginasz kostkę po to żeby ją zgiąć ile się da, a powinieneś zginać ją tylko na tyle żeby uderzać piętą...
- 6:47 ... nie jestem pewien, ale chyba nie wkładasz biodra w to uderzenie... ( !!! )
- podczas kopnięć zdarza Ci się stać na palcach.

- i na cholere Ci ten szpagat? :roll:

Masz zajebiste możliwości i chujowe zdolności.
Jak chcesz się nauczyć triczków to pogadaj z cheetah'em :]
Jeśli intersuję Cię sztuka walki to kung fu(lepiej), TKD (lepien nie) jest dla Ciebie. Co do KB to będziesz tam takim kogucikiem... wicherkiem :D

Walki nauczysz (albo i nie :) ) na combatach i systemach walki w ręcz. Wszystko jednal zalezy od instruktora... a Ty potrzebujesz jednego... bo pewnie nie wiesz co to jest timing.

Pozdrawiam i jednocześnie zaznaczam że mam wielki szacunek do każdej ze wspomnianych przeze mnie szkół walki... a to że sie nie zgadzam z pewnymi ich aspektami. No cóż... to materiał na inny temat, a nie OT tu :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024