Skocz do zawartości


Zdjęcie

mÓJ FILMIK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK

Ja sie tylko zastanawiam skąd tyle agresji i złośliwości w wielu wypowiedziach.

z zazdrosci :)
  • 0

budo_conanzezol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Dzięki za komentarze,wszystkie mnie motywują,oto mi właśnie chodziło.A co do opuszczania gardy,w tym filmiku chciałem pokazać technike,moc kopnięcia(to oczywiście nie wyszło,bo nie zostawiłem dżwięku audio,który daje efekt),wiadomo jak chce się mocno kopnąć to dobrze jest też napędzić ciało rękoma,to wiem z książki KARATE Miłkowskiego.Wiadomo w walce postawił bym na trochę słabsze,ale z gardą i jeszcze jedno w walce do okrężnego kopnięcia wychodziłbym tak jak do frontalnego na początku,a na koniec bym się skręcił do okrężnego.Zachęcam do obejrzenia mojego 2 filmiku.

  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK

w walce do okrężnego kopnięcia wychodziłbym tak jak do frontalnego na początku,a na koniec bym się skręcił do okrężnego.

to jest kicha, która nie ma siły. jak masz kopac w walce bez siły to lepiej nie kop wogóle
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK

w tym filmiku chciałem pokazać technike,moc kopnięcia(to oczywiście nie wyszło,bo nie zostawiłem dżwięku audio,który daje efekt)


niech ktos Ci podklada dzwiek pod film jak w starych filmach chinskich, bedzie lepszy efekt :D
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Sam dzwiek nie odzwierciedla sily kopnięcia. Uderz sobie w tarcze stopą, a potem piszczelem. Zapewne wiekszy huk bedzie przy stopie ale czy to znaczy ze piszczelem bylo slabiej ? watpie :wink:
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
chyba najlepiej to porownac to udrzenia deska. Uderz kogos szerokoa poweirchnia deski-szczypie, piecze, ogolnie nieprzyjemnie. Teraz przywal kantem tejze deski. Niemilosierny bol promieniujacy az na kosc(i huku takiego rowniez nie ma). TO tak w celu zobrazowania roznicy walenia stopa a pisczelem.
  • 0

budo_outsider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
mnie nurtuje tylko jedno i tu stawiam pytanie do CONANZEZOL: czy w tej Twojej mieścinie jest w ogóle jakiś klub sw ?
Sama pochodzę z niewielkiej mieściny, gdzie nie było żadnej sekcji i jedyną drogą nauki był internet, książki, filmy itd. Z łezką w oku wspominam te czasy :) Dla osób, które mieszkają w większym mieście i mają do wyboru parę klubów taki stan rzeczy jest trudny do wyobrażenia. Podziwiam za upór i odwagę i pozdrawiam :)
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK

Ja sie tylko zastanawiam skąd tyle agresji i złośliwości w wielu wypowiedziach.

z zazdrosci :)

Nie zazdrości tylko mamy dział Boks Kick Boxing Muay Thai i te sporty opierają się na walce czyli każdy wypowiada się pod kątem walki,doświadczenia i oberwacji. Nagle dostajemy filmik w którym chłopak pokazuje nam czego się sam nauczył czyli jak ładnie jest rozciągniety i efektownie kopie. Wszystko ładnie ,ale my się wypowiadamy pod kątem walk a nie ładnej pokazówki sam bądz z kolegą. O co być zazdrosny?? Wykonując efektowne kopnięcia z zaproszeniem "sypnij mi sierpowego w twarz"?? Uważam ,że ma talent kolega ,ale trenując sam tak naprawde nic ni eosiągnie a jak robi to dla pokazówki niech robi temat w Martial Arts Tricks który własnie jest poświęcony takim rzeczą ,a nie w dziale Boks Kickboxing i Muay Thai gdzie jesteśmy skupieni na walce ringowej. A co do innego tematu czyli wstawianie swoich filmików nie musze się przed nikim popisywać moimi umijętnościami a jak ktoś ciekawy jest co potrafie niech przyjedzie do Szczecina do klubu Nak Muay zobaczyć jak trenuje by ocenić moje umijętności.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024