Skocz do zawartości


Zdjęcie

mÓJ FILMIK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK

Żenada, nie da się tego oglądać :?


Kuna, nie przesadzaj, ladnie to wyglada jako sampler, a i laski pewnie tez na to leca
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Świat byłby smutnym miejscem, gdyby robiono tylko to na co laski lecą ;)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Zamiast na siłkę i sw popierdalalibyście na solarium i do kosmetyczki :lol: .
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK

Dorzuc do diety jeszcze tylko obiad ,sniadanie ,kolacje i bedzie spocio.

najlepszy komentarz w temacie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK

wrzuc jakies swoje sparingi bedzie mozna lepiej przyjzec sie twojemu stylowi.

ja poprosiłbym jakis sparing z bokserem lub kickbokserem...mam wolne łacze wiec zalezy mi żeby filmik był krótki a z twoja gardą to bardzo prawdopodobne :)
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Mi się ogólnie podoba wszystko. Szanuję ludzi, którzy potrafią w pełni kontrolować swoje ciało, aczkolwiek chciałbym zobaczyć jakies bardziej skomplikowane techniki, na przykład ushiro tobi geri, czy ushiro mawashi tobi geri. Jakieś fruwające :) Takie właśnie lubię wykonywać. - albo kopnięcie w packę trenerską z wyskoku z kilku metrów. Panujesz nad ciałem, ale nie widzę tu żadnej dynamiki. :wink:
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK

Mi się ogólnie podoba wszystko

znaczy się jesteś zagorzałym przeciwnikiem gardy jako takiej? :) panowanie nad ciałem panowaniem, fajnie być wysportowanym i rozciągnietym ale na nic Ci sie to nie zda jak będziesz bez głowy której nie chce Ci się / nie umiesz/ zapominasz chronic.
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK

znaczy się jesteś zagorzałym przeciwnikiem gardy jako takiej? :) panowanie nad ciałem panowaniem, fajnie być wysportowanym i rozciągnietym ale na nic Ci sie to nie zda jak będziesz bez głowy której nie chce Ci się / nie umiesz/ zapominasz chronic.


Hmmm, pokaz, który tu widzę nie ma nic wspólnego z walką na zawodach, ale z możliwościami tego chłopaka. Po co ma tu na tych ujęciach trzymać szczelną gardę? Podejrzewam, że jego celem jest pokazanie, że dobrze kopie technicznie i jest rozciągnięty. Nie mi oceniać czy gardę trzyma, bo musiałbym jakiś filmik z jego normalnej walki zobaczyć.
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Czy tak dobrze technicznie kopie ?? Nie do końca ale jest na dobrej drodze.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK


znaczy się jesteś zagorzałym przeciwnikiem gardy jako takiej? :) panowanie nad ciałem panowaniem, fajnie być wysportowanym i rozciągnietym ale na nic Ci sie to nie zda jak będziesz bez głowy której nie chce Ci się / nie umiesz/ zapominasz chronic.


Hmmm, pokaz, który tu widzę nie ma nic wspólnego z walką na zawodach, ale z możliwościami tego chłopaka. Po co ma tu na tych ujęciach trzymać szczelną gardę? Podejrzewam, że jego celem jest pokazanie, że dobrze kopie technicznie i jest rozciągnięty. Nie mi oceniać czy gardę trzyma, bo musiałbym jakiś filmik z jego normalnej walki zobaczyć.

widzisz ja wychodze z założenia że jak ktoś podczas luxnego kopania w packi lub walki z cieniem nie trzyma gardy to nie będzie trzymał jej też podczas walki...dla mnie podstawą dobrze wykonywanych technik jest postawa, garda i sama technika...inaczej to co robi to nie kopniecia a wymachy nogami rodem z baletu.
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
j.w pitman zgadzam sie z toba,
wg mnie jesli sie nie potrafi kopac - ale na prawde kopac to po prostu jest to zajebista okazja dla przeciwnika do kontry, kopniesz jakies zahaczajace lapy opuscisz przeciwnik przyjmie spokojnie na garde i za pare sekund sie obudzisz na glebie po prawym:D

ja osobiscie kopne na glowe ale 1. opuszczam rece 2. zdarzy sie stracic rownowage wiec jesli kopie to w jakis zadaniowkach lewa noga na lewa noge np. bo moge sobie pozwolic a w walce kopie na korpus wychodzi pare razy mocniej latwiej pozniej uciec i lapy tak nie spadaja, a uwazam ze okrezne na watrobe robi zajebiste spustoszenie;)
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Ale się przyczepiliście. Jeśli on sam się tak wytrenował to pod dobrym trenerem niedługo by mógł powymiatać w swojej wadze. Side kicki bardzo ładne, nad front kickami i obrotówkami musi popracować. Ręce też są problemem, nie ma co ukrywać. Jednak ręce zawsze są problemem w sportach kopanych dlatego zawodnicy MT/KB często dodatkowo boksują.
A że się podnieca tym co robi, co z tego? Taki wiek.
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Gratuluję tematu juz prawie 2tysiace wejść i ....PS .Zapisz gdzieś się to Ci wytlumaczy o co w tym wszystkim chodzi ,chociaż już pewnie trenowałeś .dla mnie tkd ITF i miałeś ok.zielonego pasa, a jak nie to przeedukowałes się z kimś z tkd wersji lub odmiany itfowskiej.I tak podziwiam ,że wrzuciłeś to na forum jesteś odważny albo troszke zarozumiały.Lepsze to jednak niż chlanie czy jaranie obok waszego Dojo. Pzdr 8)
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK

Ale się przyczepiliście. Jeśli on sam się tak wytrenował to pod dobrym trenerem niedługo by mógł powymiatać w swojej wadze. Side kicki bardzo ładne, nad front kickami i obrotówkami musi popracować. Ręce też są problemem, nie ma co ukrywać. Jednak ręce zawsze są problemem w sportach kopanych dlatego zawodnicy MT/KB często dodatkowo boksują.
A że się podnieca tym co robi, co z tego? Taki wiek.

jego kopnięcia są sygnalizowane, wolne i nie trzyma gardy..więc póki co to może powymiatać ale kurz zza szafy. Im dłużej trenuje sam tym dla niego gorzej.
A co do samego trenera to nie wiem czy mu szybko pomoże...ma nawyk trzymania rak nie tam gdzie powinien i ciężko będzie mu to wyeliminować.
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Niech każdy wrzuci w tym miejscu swój filmik z podobnymi technikami jak tu u chłopaka na filmie, to się zaczniemy porównywać. - Podejrzewam, że przynajmniej 1/3 forumowiczów nie jest tak rozciągnięta i przynajmniej 1/2 nie jest w stanie wykonać w przybliżonej technice tych kopnięć.
Powtarzam - pokazówki umiejętności wcale nie muszą iść w parze umiejętnościami w walce i nie potrafię ocenić umiejętności w walce na podtsawie tego filmiku, potrafię tylko powiedzieć, że chłopak ma w miarę dobre przygotowanie techniczne, - co będzie robił w walce, nie widzę tego.
  • 0

budo_hera
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Jak to jest pokazówka niech założy temat Martial Arts Tricks, bo jak ktoś tutaj zostawia filmik to będe oceniać pod Walke a nie na wygląd. Ja nie potrafie dobrze robić obrotowych kopnięć ,ale ich nie musze umieć i jak on ma błędy w podstawach(dlatego ja uważam ,że najlepiej będize jak zapisze się do jakiejś sekcji wtedy napewno odniesie sukces) taki jak sygnalizowanie ataku i odsłanianie się. Jak to ma być filmik na wygląd i mu się nie podobają komentarze nie powinien zakładać tutaj tematu tylko w MAT bo tutaj będzie oceniany pod walke. Gdybym ja zostawiał swój filmik to w celu by wyeleminować wszystkie moje błedy techniczne takie jak własnie sygnalizowanie odsłanianie się ,lecz chodze do sekcji jest są tam trenerzy którzy mnie uczą by tych błędów nie popełniał.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK

Niech każdy wrzuci w tym miejscu swój filmik z podobnymi technikami jak tu u chłopaka na filmie, to się zaczniemy porównywać. - Podejrzewam, że przynajmniej 1/3 forumowiczów nie jest tak rozciągnięta i przynajmniej 1/2 nie jest w stanie wykonać w przybliżonej technice tych kopnięć.
Powtarzam - pokazówki umiejętności wcale nie muszą iść w parze umiejętnościami w walce i nie potrafię ocenić umiejętności w walce na podtsawie tego filmiku, potrafię tylko powiedzieć, że chłopak ma w miarę dobre przygotowanie techniczne, - co będzie robił w walce, nie widzę tego.

nie widze powodu dla którego miałbym wrzucać swój filmik...uwazam ze cos jest do dupy to to pisze- skoro sam chciał opini...twoje podejscie jest troche takie:
...rzecz dzieje się na budowie...
właściciel- panie ta ściana jest wpisdu krzywa
murarz- to postaw swoja , wtedy pogadamy :)
nigdzie w zadnym moim poscie nie napisałem że zrobiłbym cokolwiek lepiej itp. tylko podałem to co wg. mnie jest błedne...
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Źle mnie rozumiecie. Bo dla mnie chłopak, który jest na tym filmiku, to w walce nie poradziłby sobie pewnie, aczkolwiek chwalę go za to jak jest rozciągnięty i w jaki sposób panuje nad nogami - i tyle. Jeśli miałbym na to patrzeć pod kątem walki, to robi całą masę błędów, ale rozumiem, że ten film nie jest po wstawiony, ale po to aby się zaprezentować. Dla mnie film pokazowy wcale nie musi świadczyć o umiejętnościach faktycznych, czyli powiedzmy takich jakie się wykorzystuje w walce. Film pokazowy, ma zademonstrować was.

Też właśnie mi się pytanie nasunęło, w jakim celu ten film tu został wstawiony. Bo jeśli chodzi o ogólną prezentację zawodnika i jego umiejętności, to faktycznie jest to o kant dupy, ale jeśli chodziło o pokazanie powiedzmy swoich atutów, to jest tak jak powinno być.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
to równie dobrze pani z baletu moze dać swój filmik...też będzie rozciagnieta...mi osobiscie juz dawno przestali imponować "gumowi" ludzie...pamietam jeszcze w podstawówce spotkałem łepka z kk który był ekstra rozciągnięty- to były wczesne lata 90-te wtedy mało kto cokolwiek trenował i gość robił naprawde niezłe wrażenie...wiec wyobraźcie sobie jakie było moje zdziwienie gdy pogonił go szkolny obszczymurek :) myslałem wtedy- kurde nie qmam gościa...tak macha nogami a boi sie tego ciecia? dzis wiem juz ze machanie nogami w powietrze a prawdziwa walka to dwie rózne sprawy...a od tego "obszczymurka" pewnie by zebrał jak by doszło co do czego.
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mÓJ FILMIK
Uwagi i krytyka błędów jak najbardziej pasuje do tego tematu. Ja sie tylko zastanawiam skąd tyle agresji i złośliwości w wielu wypowiedziach.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024