Skocz do zawartości


Zdjęcie

K-1 WGP 2007 Finals Eliminanation(wyniki i dyskusja) SPOJLER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

K-1 WGP 2007 Finals Eliminanation(wyniki i dyskusja) SPOJLER
No i jest już po gali, tak się prezentują wyniki:

Peter Aerts def Ray Sefo Round 1 (Sefo quits)

Jerome LeBanner def. Yong Soo Park by KO (punch) Round 1

Junichi Sawayashiki def. Yusuke Fujimoto by KO (punch) Round 3

Remy Bonjasky def. Stefan"Blitz" Leko by KO (knee) Round 1

Semmy Schilt def. Paul Slowinski via KO 1 st round

Glaube Feitosa def. Chalid "Die Faust" by Decision

Badr Hari def. Doug Viney via KO 2nd round

Hong-Man Choi def. Mighty Mo by Decision


Gala pomimo faktu, że mało wyszukana rozpiska, była całkiem ciekawa. Troche żenujące jest, że K-1 zamiast szukać pożądnego zawodnika to wzięło następną drabinę z Korei :? Oczywiście dostał mniejszego od siebie japończyka.

Co do walki Pawła Słowińskiego:
Na początku spisywałem go na straty, później po wstępie przed walką jakaś nadzieja się pojawiła i jak zaczął walczyć to nadzieja rosła z każdą kombinacją aż ...zjadł kolano :(
Pocieszenie marne ale nie on jeden :)

Bonyaski wjechał w Leko poprostu cudnie ale trudno jest powiedzieć jak właściwa decyzja została podjęta, jak upadł to mógł mieć przez chwilę troche taki nieprzytomny wzrok, który wpłynął na sędziego nie wiem ale cieszę się, że Remy wygrał.

Jednak nie było to jedyne "dziwne sędziowanie" bo walka Choi'a z Mighy Mo sięgnęła zenitu pod tym względem. Już nawet nie sam poziom walki tylko ewidentne faworyzowanie swojej godzilli :?

Kolejnym rozczarowaniem był pojedynek Peter'a Aerts'a z Rayem Sefo(przykro mi czesław :) ). Choć zawsze jakoś bardziej kibicowałem Aertsowi to nie był to Ray, którego przywykłem oglądać. Nie wiem co się stało, czy któryś low kick mu zerwał mięsień czy żebro od middle kicka pękło ale coś było nie tak bo chyba po rundzie jak klęczał to się shaftował :o No ale przynajmniej Aerts w tej walce zachował całe piszczele :)

Walka Glaube Feitosy z Chalidem "Die Faustem" była ładnie, technicznie rozwiązana. Glaube przeczekiwał ataki i ruszał do przodu, jak w 3 rundzie wyskoczył z kolanem to aż Musashi mi się przypomniał :)

Reszta walk bez większych emocji, mam nadzieje, że Aerts w końcu wklepie dla Schilta bo był całkiem blisko ostatnio.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WGP 2007 Finals Eliminanation(wyniki i dyskusja) SPOJLER
Na razie ogladałem tylko walke Petera i Raya. Dziwnie to wygladało. Jak sie dowiem co sie stało to napisze. :(
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WGP 2007 Finals Eliminanation(wyniki i dyskusja) SPOJLER
Szkoda ze Pawel przegral:(
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WGP 2007 Finals Eliminanation(wyniki i dyskusja) SPOJLER
szczerze kibicuje Rayowi ale tym razem to nie mam pojecia co sie stalo:( mimo wszystko Aerts sprawial wrazenie znakomicie przygotowanego, niesamowicie silno kopal i uderzal - respect

patrzac na aertsa i lebannera to niezle koksy musza zrec skoro pomimo wieku tak dobrze jeszcze walcza :wink:
  • 0

budo_wojtas25
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZD-WOLA

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WGP 2007 Finals Eliminanation(wyniki i dyskusja) SPOJLER

szczerze kibicuje Rayowi ale tym razem to nie mam pojecia co sie stalo:( mimo wszystko Aerts sprawial wrazenie znakomicie przygotowanego, niesamowicie silno kopal i uderzal - respect

patrzac na aertsa i lebannera to niezle koksy musza zrec skoro pomimo wieku tak dobrze jeszcze walcza :wink:


co ty dobra genetyka + technika :wink:
  • 0

budo_sir_bk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: K-1 WGP 2007 Finals Eliminanation(wyniki i dyskusja) SPOJLER
po za przegraną Mighty Mo reszta bez niespodzianek
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024