Skocz do zawartości


Zdjęcie

III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
306 odpowiedzi w tym temacie

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

jest to powszechna praktyka na swiecie.


czekałem na ten argument... "przecież tak jest w Brazylii" :roll:
dla mnie EOT.

btw ktoś może nagrane walki aolbo zdjęcia z kategorii -94 kolorowych ?

pzdr
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Nic nie mowilem o Brazylii. Tak jest tez w Europie (Mistrzostwa Europy) i na kazdych miedzynarodowych zawodach BJJ. Tak jest i w Polsce od lat, a my wystartowalismy tak pierwszy raz dopiero 2 miesiace temu. Jakos kluby posiadajace swoje filie/oddzialy w roznych miastach startuja jako jedno, wiec w czym problem?
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Nie jest istotne czy takie działania są w Brazylii, Świecie, Europie popularne, to nie jest argument. Jakby wszyscy kradli samochody to byś uznał że jest to dobre?
Taki trend nawet jeśli jest powszechny jest w moim mniemaniu niewłaściwy. Wasze prawo startować jako jeden team, regulamin tego nie zabrania.
  • 0

budo_agnieszka k
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Hehh ... temat numer jeden po zawodach ... dlaczego GBDT a nie Tychy czy Poznań czy Gdynia czy Toruń ... ojjjjj marne te wypowiedzi ... a swoją drogą ciekawa jestem jak to w podziale wyglądało ;)
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

Nie jest istotne czy takie działania są w Brazylii, Świecie, Europie popularne, to nie jest argument. Jakby wszyscy kradli samochody to byś uznał że jest to dobre?
Taki trend nawet jeśli jest powszechny jest w moim mniemaniu niewłaściwy. Wasze prawo startować jako jeden team, regulamin tego nie zabrania.


Z tego co akurat pamiętam, to po raz pierwszy w Polsce zastosował klub w którym trenujesz na Copa Polonia.

Moim zdaniem ten system jest zły, ale też nie widzę powodu żeby strasznie się oburzać że ktoś tak robi jeśli nie jest to zabronione. Wiadomo, że GB obrywa się najbardziej, bo oni wygrali i startują tak od niedawna, do Bersekerów i MMA Polska ludzie już się przyzwyczaili.
  • 0

budo_gbmember
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Błażej Stateczyński / białe do 88kg - Gracie Barra a nie BT

pozdrawiam.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

Z tego co akurat pamiętam, to po raz pierwszy w Polsce zastosował klub w którym trenujesz na Copa Polonia.

Moim zdaniem ten system jest zły, ale też nie widzę powodu żeby strasznie się oburzać że ktoś tak robi jeśli nie jest to zabronione. Wiadomo, że GB obrywa się najbardziej, bo oni wygrali i startują tak od niedawna, do Bersekerów i MMA Polska ludzie już się przyzwyczaili.

Mi to tam powiewa, każdy tak czy siak może sobie wyrobić samemu zdanie na teamt jakiegoś tam klubu. Śmieszą mnie jedynie argument: robimy tak, bo tak się robi wszędzie, a w szczególności wpostępowej europie - nie możemy być gorsi.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
A mnie smieszy to ze jak do tej pory Berserkerzy i inne teamy tak startowaly to nikomu nie przeszkadzalo, a jak my teraz tak startujemy to odrazu wielkie oburzenie. Pewnie gdyby nie to ze wygralismy to nikomu by to nie przeszkadzalo :wink:
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Charly, nie wiem, czy już to pisałem, czy u mnie na forum, czy tu czy gdzie indziej... ale zasada jest taka, że zawsze po zawodach czegoś trzeba się uczepić i po kimś pojechać.
po organizatorze, jak każe tradycja, teraz za bardzo nie można bo i nie ma za co raczej, równie tradycyjne jeżdżenie po sędziach już spowszedniało, więc trzeba po kimś innym, byle na widoku, żeby nie było trzeba długo szukać. szczęśliwie nalazł sie M.Wydro, przejechano po nim. teraz kolej na was, skoro nie ma innego tematu do wałkowania.
ale pociesz się, żądza krwi już przygasła, więc to nie potrwa długo. tym bardziej, że teraz z kciukami zatknietymi za pas możesz czekać spokojnie na ADCC w Krk. po 9 grudnia nikt nie będzie pamiętał o was.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

...Na temat drugiej maty...

Na drugiej macie sędziowała dziewczyna ze Szczecina. Bardzo ładna. Gdy na nią patrzyłem dostrzegałem piękno polskiego BJJ :wink:
  • 0

budo_gbłódź
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Witam wszystkich.
Chciałem serdecznie podziękować Krystianowi za bardzo dobrą organizację zawodów. Przy takiej liczbie osób zawody naprawdę skończyły się wcześnie i to jest zasługa organizatora.

Co do sędziowania to pragnę wszystkim krytykującym przypomnieć że tylko 4 kluby wystawiły sędziów. Zamiast krytykować to upewnijcie się czy Wasz klub wystawił jeskiegoś sędziego na zawody i potem wypisujcie bzdury. Wykręcanie się że ktoś nie za bardzo zna przepisy i nie czuje się na siłach jest śmieszne, bo na dzień dzisiejszy to nie ma profesjonalnych sędziów w Polsce i nikt do końca z tego co wiem to nie wie wszystkiego na temat tych skomplikowanych przepisów.

Co do startu GRACIE BARRA DRACULINO TEAM POLAND, to proponuję się przyzwyczaić i trenować więcej co byście mogli nas pobić w przyszłym roku. Startujemy jako jeden team bo się nim czujemy i tyle. Bedziemy tak robić zawsze i jeszcze nie raz WYGRAMY!!! Z tego co wiem to każdy większy klub w Polsce ma swoje filie i co zabronicie im startować jako jeden team. W Gnieźnie były takie teamy jak: Berserkers, LGT, Brasa i co nikomu to nie przeszkadzało. Ale jak chcecie to płaczcie dalej, my trenujemy.

I do Brad Pitt.
Słuchaj to co Mirek kiedyś zrobił na Copa de Polonia to było coś troszkę innego niż nasz wspólny start. Akurat wtedy współpracowałem z Mirkiem i znam cała sytuację bardzo dobrze, ale jeśli Ty nie to Ci ją po krutce szybko przedstawię.
Mirek stowrzył organizację "MMA POLSKA" i nie był to nigdy żaden team tylko jak już wspomniałem organizacja. Zawsze startowaliśmy jako oddzielne kluby i każdemu było z tym dobrze. I nagle pojechaliśmy na ww zawody i przy ważeniu podawaliśmy nazwę GB Łódź, a na listę wpisywano nas jako MMA POLSKA. I my nic o tym nie wiedzieliśmy, było to wbrew naszej woli. I wydaje mnie się że jest to zupełnie inna sytuacja od GBDTP.

Pozdrawiam serdecznie.
Rodżu.
  • 0

budo_maro-ko87
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Dajcie jeśli macie foto na podium kat 88,3 i reszty, czy naprawde tak malo fot jest z zawodow?
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

Co do startu GRACIE BARRA DRACULINO TEAM POLAND, to proponuję się przyzwyczaić i zakładać więcej filii co byście mogli nas pobić w przyszłym roku.

:wink:
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Ehh ale niektorzy sie tutaj pusza:D.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

....

Co do startu GRACIE BARRA DRACULINO TEAM POLAND, to proponuję się przyzwyczaić i trenować więcej co byście mogli nas pobić w przyszłym roku. ...


A w piłce nożnej niech Legia, Lech, i kto tam sie jeszcze liczy w walce o puchar niech założą team i wtedy zawsze będa jako team mieli mistrza Polski :roll:

Pomysł robienia teamów do klasyfikacji grupowych jest nieciekawy. Dwuosobowy klub jednorękich stuletnich ślepców moze być w jakimś teamie i co? Jeśli team zdobędzie 7655 medali złotych i 1 miejsce w grupówce, to ślepcy którzy trafili po 30 sekundach walki na OIOM będa mogli twierdzić, że zajęli grupowo 1 miejsce.

Problemem natomist bedzie zdefiniowanie co jest, a co nie jest klubem.
  • 0

budo_perkosz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
Dla mnie ta cala sytuacja jest smieszna, niektorzy nie maja sie czego czepiac..

Dokladnie Berserkers , LGT i inne kluby mają filie w calej polsce i startuja pod jednym szyldem i jakos wczesniej to nikomy nie przeszkadzalo a teraz nagle gdy GB wygralo klasyfikacje druzynowa to znalezli sie tacy ktorym to nie pasuje.

Do wszystkich forumowiczow : robcie swoje i trenujcie a nie ogladajcie sie na innych
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

Witam wszystkich.
Chciałem serdecznie podziękować Krystianowi za bardzo dobrą organizację zawodów. Przy takiej liczbie osób zawody naprawdę skończyły się wcześnie i to jest zasługa organizatora.


to jest po prostu śmieszne ! walki skończyły się wcześnie tylko dlatego że kategoria OPEN nie została zorganizowana, co uważam za skandal za zawodach rangi MISTRZOSTW POLSKI. naprawde się dziwie jak ktoś może chwalić organizacje zawodów, skoro walki w jednej kategorii w ogóle się nie odbyły.

co do drużynówki. filia to co innego niż 2 oddzielne kluby, których łączy tylko to, iż przyjeżdza od czasu do czasu do nich ten sam Brazylijczyk.

pzdr
  • 0

budo_raul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007
W GBDTP łączy nas wspólny nauczyciel -Draculino.W kóncu kilku trenerów doszło do porozumienia i stworzyło jedną większą organizację, którą zatwierdzili Brazylianie.
Jest nas już kupę członków w GBDTP i dużo fili od głównych szkół takich jak Gdynia , Toruń ...itp.Dlatego na kolejnych zawodach z pewnością będzie nas coraz więcej zawodników reprezentowało :wink: Dlatego taki wynik drużynowy!! :D
Pozdrawiam wszystkich trenujących BJJ
  • 0

budo_columbus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dragon's Den Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

Co do sędziowania to pragnę wszystkim krytykującym przypomnieć że tylko 4 kluby wystawiły sędziów. Zamiast krytykować to upewnijcie się czy Wasz klub wystawił jeskiegoś sędziego na zawody i potem wypisujcie bzdury. Wykręcanie się że ktoś nie za bardzo zna przepisy i nie czuje się na siłach jest śmieszne, bo na dzień dzisiejszy to nie ma profesjonalnych sędziów w Polsce i nikt do końca z tego co wiem to nie wie wszystkiego na temat tych skomplikowanych przepisów.


chcilem sie juz nie wypowiadac na temat sedziowania, ale po prostu nie wytrzymam. wiadome jest, ze nie mamy sedziow z uprawnieniami, przepisy BJJ nie sa tez tak do konca proste i czesto dochodzi do sytuacji, w ktorej nie wiadomo o co chodzi. pisalem juz o tym, kiedy sedziujacy moja walke sedzia przyznal przeciwnikowi dwa punkty za sweepa ktorego nie bylo, przez co przegralem walke. na moje szczescie walka byla nagrana i po interwencji i konsultacji doszlo do dogrywki. mialem tez to szczescie, ze zarowno moj przeciwnik jak i sedzia podporzadkowali sie decyzji.
kazdy ma prawo do bledow, ale trzeba sie umiec do nich przyznac.
oto kilka wybranych przykladow:

1) wynik walki 2:0, zawonik przegrywajacy wykonuje sweepa i dostaje.... 3 punkty, dzieki czemu wygrywa walke!!! a co sedzina na to??? "jakby bylo 2:2 to i tak bym wskazala na niego"

2) zawodnik wygrywa przewaga, czas na stoperze trenera sie konczy, a sedzia przedluza walke o ponad minute, przeciwnik zdobywa punkty i wygrywa...

3) zawodnik A trzyma zawodnika B w krucyfiksie z naciskiem na kark, sedzina mowi mu, ze jezeli B sie podda, to wygra przez dyskwalifikacje, B odklepuje (dzwignia na kark), a sedzina daje zwyciestwo A...

byly jeszcze inne, ale te sa najbardziej jaskrawe. prosze mi wierzyc, nie pisze tego po to, aby na kims sie zemscic, chcialbym zeby byla to krytyka konstruktywna, ale jesli bedziemy mowic w tonie: "jest tak, bo nie ma sedziow, jak sie nie podoba to przyslijcie swoich albo siedzcie cicho", to sytuacja niegdy sie nie zmieni. duzym postepem byloby, gdyby sedziowie, ktorzy popelniaja bledy zdali sobie sprawe, ze je popelniaja. wtedy na pewno zechca to zmienic.

pozdrawiam
  • 0

budo_leonzawodowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: III MISTRZOSTWA POLSKI w BJJ Łódź 25.11.2007

większą organizację, którą zatwierdzili Brazylianie


A oni mają coś wspólnego z marsjanami??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024