Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bryl w rajdzie Transsyberia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Bryl w rajdzie Transsyberia

1. Andrzej Bryl został przedstawiony jako "żołnierz Legii Cudzoziemskiej", jeden z pięciu najlepszych najemników na świecie
[...]

- Czy zajmujesz się głównie antyterroryzmem?
- tak.
- Co jest Twoim celem przy złapaniu osoby?
- nie potrafię odpowiedzieć.
- Czy umiesz zabijać złapanych?
- tak.

4. Pan Bryl został poproszony o zastosowanie jakiejś techniki interwencyjnej na niemieckim dziennikarzu.
Zastosował chwyt za szyję z duszeniem z boku oraz wbił dwa palce w prawe oko oponenta.


po pierwsze czy ktoś kompetentny potrafi potwierdzic ze Bryl był zołnierzem Legii i najemnikiem (o 5 miejscu w "rankingu" nie wspomne)???
po drugie na tak głupie pytanie mógł odpowiedzieć: nie wiem czy umiem, nigdy zadnego nie zabilem :) bo proponowalbym dokladnie przeczytac pytanie: brzmi ono czy umiesz zabijac a nie czy umiałbys zabic...odpowiedziec na pytanie czy cos umie sie robic mozna dac tylko wtedy gdy sie to juz robilo (no przynajmniej mi sie tak wydaje)...co do zastosowania techniki to wierzcie mi prawdopodobnie nie potrzeba być jakims super mega niewiadomo kim zeby poskladac zaskoczonego dziennikarza...ot tyle slowem mojego skromnego komentarza.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Bryl w rajdzie Transsyberia

bez przesady chłopaki, Bryl odpowiedział sensownie na nienajmądrzejsze pytania.

Jakby takiego adepta bjj jak ja zapytać:
- Czy umiesz łamać kręgosłupy?
Odpowiedź brzmi:
- Tak

To nie oznacza, że komus złamałem czy zamierzam :)

to skad wiesz ze umiesz skoro tego nie zrobiles? :) rozumiem gdybys odpowiedzial na pytanie :czy umiałbyś zlamac kregoslup? prawdopodobnie tak...kazda inna odpowiedz dla mnie jest bez sensu...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024