Skocz do zawartości


Zdjęcie

BJJ/SAMBO/LL w Poznaniu - szukam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_unloco
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAŃ
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

BJJ/SAMBO/LL w Poznaniu - szukam
No właśnie. Szukam takiego klubu jak w temacie ale gdzie są treningi zarówno rano jak i pod wieczór. Sprawa jest dla mnie o tyle skomplikowana, że pracuję na dwie zmiany (6-18 oraz 18-6) a nie chciałbym aby wypadał mi co drugi tydzień treningów. Czy jest coś takiego w Poznaniu?

Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje.
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ/SAMBO/LL w Poznaniu - szukam
Witam,
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
powiedz mi skoro cwiczysz LL(tal masz w opisie) i jestes z poznania to przeciez eni mogles cwiczyc niegdzie indziej poza cyklonem ;) . Obecnie alliance
  • 0

budo_unloco
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAŃ
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ/SAMBO/LL w Poznaniu - szukam
Ćwiczyłem w cyklonie w zeszłym roku ale po 2 miesiącach treningów dorwała mnie paskudna kontuzja kolana. Teraz już jest ok i planuję zacząć na nowo treningi. Co do LL - w zeszłym roku też niby miały być treningi rano o 10 ale było za mało chętnych więc odbywały się tylko wieczorem. A szkoda.

Jeszcze znalazłem strefę walki. Wieczorami grupa początkująca. Rano grupa mieszana. Pytanie czy bym się odnalazł w grupie mieszanej a drugie pytanie czy faktycznie rano będą treningi.

Czy ktoś z trenujących w Strefie wie coś na ten temat czy treningi od września też rano będą?
  • 0

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ/SAMBO/LL w Poznaniu - szukam

Czy ktoś z trenujących w Strefie wie coś na ten temat czy treningi od września też rano będą?


Niedlugo (pewnie w tym tygodniu, bo pozniej juz wrzesien sie zaczyna) na stronie ma sie ukazac aktualne info co do sal, ktore beda dostepne od wrzesnia. Na Os. Przyjazni treningi maja byc jak byly w zeszlym sezonie, ale trzeba poczekac na oficjalne info, bo jeszcze jakies ustalenia trwaja w kwestii wlasnie tego miejsca. Stay tuned, check the web :) Pozdrawiam.
  • 0

budo_nico86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ/SAMBO/LL w Poznaniu - szukam
Taki temat sie pojawia raz na 2 tygodnie...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024