Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początki, oraz podstawy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Początki, oraz podstawy.
Witam!
Chciałbym dowiedzieć się czegoś o podstawach. Póki co trener nauczył mnie paru podstawowych tricków jeśli chodzi o akrobatykę, jak stanie na głowie (wychodzi mi już dobrze, rekord mój to ponad dwie i pół minuty) i fiflak. Trochę lubię też się bawić staniem na rękach (chodzenie, stanie na jednej ręce czy podnoszenie się ze stania na głowie do stania na rękach i w drugą stronę, takie swoiste pompki bez nóg :) ), ale sami przyznacie że mało tego jest.
Na początek chciałbym dostać parę rad na temat gwiazdy (wiem że to śmieszne ale nigdy się nie dałem rady nauczyć porządnej gwiazdy) oraz salt (w przód i w tył), a i sprężynkę.
Bardziej chodzi mi o akrobatykę niż o tricki MA, ale jak się nauczę tego to na pewno wezmę się za podstawy tricków o których była mowa w tutorialach :P

PS: Tak, wiem, że na INNYCH forach było to wałkowane setki razy, ale po pierwsze, tam jest tego za dużo i ciężko znaleźć to czego się szuka, po drugie uważam że lepiej rozpocząć dyskusje na Budo, będzie to wygodniejsze.

Pozdrawiam
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki, oraz podstawy.
heh wygodniejsze to napewno ale czy słuszne ...

Elementy te więcej spujności mają z akrobatyką więc wypisywanie ich tutaj raczej mija się z celem ... ale zagadaj do mnie na gg 2820096
  • 0

budo_matkd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki, oraz podstawy.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i w tutorialu do aeriala (gwiazdy bez rak) ładnie widac jak zrobic gwiazde ..na youtubie poszukaj tutoriala do sprezynki (kip up / kick up ) co do salta na youtubie wpisz dovicka backflip koles jest dobry :) no i stronka która podalem jest tam ładnie wszystko omowione co do backflipa:]
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Początki, oraz podstawy.
Dzięki wielkie :)
PS: Cheetah, według mnie słuszne, bo po co zakładać dział jeśli nikt w nim nie dyskutuje na żaden konkretny temat (gdy założyłem topic to były tylko te dwa topici które przykleiłeś)
A poza tym to co napisałem owszem ma więcej wspólnego z akrobatyką niż z trickami, ale wydaje mi się że jest to swoisty wstęp do tricków.
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

1 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024