Skocz do zawartości


Zdjęcie

początek przygody z SW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_radazz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: początek przygody z SW
Przeczytaj to co napisales, pozniej jeszcze raz wolniej, i ponownie- az zaczniesz sam sie smiac i nastepnym razem ulozysz poprawnie gramatyczne zdanie, ktore nie bedzie brzmialo jak z pogranicza tandety i propagandy.

Zeby nie bylo OT: stwierdzilem, ze sie musze poruszac, pomyslalem, ze zamiast kopac pile moge kogos zadusic. Jakem wymyslil tak pomysl zrealizowal.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: początek przygody z SW

Napiszcie ile mieliście lat jak zaczęliście trenować i co was do tego skłoniło?

ja w wieku 13 lat karate kyokushin, nawet było fajnie na poczatku ale potem zaczeli nas katowac tymi krestyńskimi kata, wiec jak reszta ćwiczyła we dwójkę szliśmy sobie na bok robić taki zabawowy sparing, instruktor zaczał się pluć o to, ze niby sparowac to bedziemy na zaawansowanej, a teraz aerobik, więc odechciało mi się karate (nawet w wieku 13 lat robienie z siebie błazna mi nie pasowało :-) ) więc po wielu latach kiedy minęło zniechęcenie i uraz psychiczny wywołany przez to doświadczenie (na studiach dopiero) na kickboxing
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: początek przygody z SW

Mój ojciec zaprowadził mnie na judo (sam właściwie też chciałem) w wieku 8 lat i nie żałuje tej decyzji. Wręcz przeciwnie, bardzo wiele mi to dało.


Ja bardzo żałuję. Bo... mnie nikt nie wysłał :)
  • 0

budo_guo-fa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: początek przygody z SW
no w sumie masz rację:D:D:D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024