Skocz do zawartości


Zdjęcie

GAMENESS kimono


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_belfort
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

GAMENESS kimono
witam

Pytanie a propos tej firmy.
Ma ktoś i używa i jest zadowolony (ewentualne negatywy także)

jak z rozmiarówką? teraz mam koral classic A2 przy wzroście 184 cm i wadze 85 kg jest akurat dopasowane, bez historii z przydlugimi i przyluźnymi rękawami czy nogawkami.
jeżeli jużto także skąd zamawialiście?


DZIĘKI Z GÓRY!

Pozdro
  • 0

budo_leonzawodowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: GAMENESS kimono
Jeśli chodzi o Gamenessa to na stronie kosior.pl jest na nich dobry namiar. Jeśli o Korala to w Polsce jest ich przedstawicielstwo. Poszukaj w necie...
  • 0

budo_belfort
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GAMENESS kimono
no dzięi, dzięi, tylko nieszczególnie to cośwniosło do mojego pytania ;)

ogarnąłem sięz opiniami o Gameness na necie itd, mam linki do sklepow.

Teraz tylko interesują mnie zdania z naszego podwórka i tyle, bo gust polski to nie gust jankeski zwykle :D
  • 0

budo_leonzawodowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: GAMENESS kimono
Jeśli chodzi o Gameness to u mnie na treningu jest kilka osób co w nim ćwiczą. Chwalą sobie...Ogólnie chyba jedna z lepszych firm zaraz obok Korala, Atamy, Dragao... ale to subiektywna ocena. Gdzieś tu na forum masz zresztą ankietę dot. jakości kimon. Cały temat rozjaśnia sprawę. Jeśli masz wątpliwości to nie odchodź od Koral lub kup sobie Atamę - jakość obu kimon gwarantowana.
  • 0

budo_macc
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: GAMENESS kimono
No dobra to terzaz kilka slow ode mnie odnosnie tych gi - kupilem takowe jakies 2 lata temu i powiem ze takiego gi oczekiwalem, mocne ( nie puscil zaden szew, no z wyj spodni ale to inna sprawa) i dobrze skrojone;) Osobiscie jestem bardzo zadowolony. Zamawialem je z brazylii, ale podobno marka gamenessa zostala sprzedana przez brazylijczykow amerykanom i oni maja prawo do uzywania tej nazwy - pisalo cos kiedys o tym na kosior.pl- ja jednak mam gi made in brasil i nie zamienilbym go na zadne inne - taka moja subiektywna opinia. Nie zastanawiaj sie nawet i zamawiaj brazylijskie- przesylka szla troche ponad tydzien
  • 0

budo_belfort
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GAMENESS kimono
i o to mi chodzi.... :)

co do tej marki i sprzedaży marki to też coś slyszalem i bylem na stronce gameness.net i tam jest gi, ktorego nie ma na brazylijskiej stronie - Platinum GI - chce czerwone przytulic albo niebieskie.
napisalem maila i czekam na odpowiedź.

Piona, dziękówka za info i dalsze opinie jak najbardziej przydatne:)
  • 0

budo_leonzawodowiec
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: GAMENESS kimono
Gameness przeniósł się do USA z różnych względów a kolesie z Brazylii używają marki Gameness nielegalnie...sprawa miała się rozstrzygnąć w sądzie...nie wiem czy już sie skończyła
  • 0

budo_lobo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GAMENESS kimono
marka GAMENESS została założona przez niejakiego Volkera Albishasusena (nota bene właściciela również marki PIT BULL WEST COAST), Niemca, który prowadził w Kaliforni szkołę BJJ, właśnie pod nazwą GAMENESS. Brazylijczycy początkowo mieli od niego licencję, którą później stracili. Tak więc oryginalny GAMENESS to ten z USA.
Kopie patentów:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_belfort
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GAMENESS kimono
w sumie średnio istotne czyj jest to brand, ale dzięki za zainteresowanie i dalsze info :)

Pozdrówki!
  • 0

budo_święty
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: GAMENESS kimono
Witam
Planuje zamowienie kimona gameness'a z brazylii, po tym co tu przeczytalem zaczynam sie zastanawiac. Czy ktos juz zamawial z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ? Ewentualnie ktos kto juz ma kimono Gameness z brazylii czy ustepuje ono jakoscia temu z US? Jak wyglada sprawa platnosci, jakie karty VISA przyjmuja. Z gory dzieki.
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024