Skocz do zawartości


Zdjęcie

Choy lee Fut


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_chłopiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Choy lee Fut
Co uważacie o tej szkole? Orientuje się też ktoś może o odziale w Dąbrowie Górniczej?
  • 0

budo_yang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe polski i nie tylko

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut

Co uważacie o tej szkole? Orientuje się też ktoś może o odziale w Dąbrowie Górniczej?


To jest filia szkoły z Krakowa - to jest dobra szkoła - jeśli zaczynasz ćwiczyć każda szkoła z dobrym materiałem (potwierdzona wiedzą) oraz kompetentnym nauczycielem jest dobra - jak nabierzesz trochę doświadczenia - dopiero wtedy sam bedzesz wiedzial co dla ciebie dobre - a ta szkola do ci taka możliwość. Głównym mistrzem tej odmiany jest Chen Young Fa a jego uczeń Grzegorz Ciembroniewicz jest uznanym ekspertem i propagatorem oraz dobrym nauczycielem tego stylu i tej odmniany kung fu (wu shu, kuo shu) w Polsce- szkołę w Dąbrowie Górniczej prowadzi jego wieloletni uczeń, zatem szkola jest godna polecenia.
  • 0

budo_chłopiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut
a masz może adres do szkoły w dąbrowie górniczej?
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [/quote]
  • 0

budo_chłopiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut
ja byłem już na tej stronie...tylko że na niej pisze że zajęcia odbywają się w dąbrowie górniczej i Olkuszu i podany jest tylko adres jakiegoś liceum w Olkuszu a o Dąbrowie ani słowa.
  • 0

budo_yang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe polski i nie tylko

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut
[quote name="budo_Ukyo78"][link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] [/quote][/quote]

- dokładnie.

Olkusz, Dąbrowa Górnicza
Szkoła "Bak Mo"
tel. kom. 0602 797 675
Janusz Koryczan Instruktor Wing Sing Tong, Piotr Halberda
adres zajęć: Liceum Ekonomiczne w Olkuszu,
terminy zajęć:
- grupa dzieci: poniedziałek/czwartek 18.00-19.00
- grupa dorośli i młodzież: poniedziałek/czwartek 19.00-20.30
  • 0

budo_chłopiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut
znaczy nie ma zajęć w dąbrowie? bo z dąbrowy do Olkusza to jednak kawałek
  • 0

budo_ukyo78
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1016 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:York UK

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut
Zadzwon do trenera.
Ja na swoj trening jade ponad 1.5 h w jedna strone a wracam do domu po 12 w nocy.
Chciec to moc :D
  • 0

budo_yang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe polski i nie tylko

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut

znaczy nie ma zajęć w dąbrowie? bo z dąbrowy do Olkusza to jednak kawałek


Zadzwoń do trenera, a o ile się oriętuję (przez lata tak bylo) to w Dąbrowie działa filia tej szkoly z Olkusza - to znaczy zajęcia odbywają się nie tylko w Olkuszu ale także w Dąbrowie oraz innych pobliskich miastach. Na 90% jest sekcja tej szkoly w Dąbrowie.
Ale najlepiej zadwonić i dowiedzieć się z podstawowego źródla. Jak znam zycie zajęcia rozpoczną się wraz z rozpoczeciem roku szkolego.
  • 0

budo_chłopiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut
dzwoniłem do trenera i okazało się że dąbrowie ani okolicach nie ma już sekcji :/ jest dopiero w Olkuszu :/ to już chyba bliżej bym miał do Ymaa w Katowicach:/ eh i co tu zrobić :(
  • 0

budo_yang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe polski i nie tylko

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut

dzwoniłem do trenera i okazało się że dąbrowie ani okolicach nie ma już sekcji :/ jest dopiero w Olkuszu :/ to już chyba bliżej bym miał do Ymaa w Katowicach:/ eh i co tu zrobić :(


YMAA - to nie jest Choylifut - to jest shaolin chan quan, styl bialego żurawia, yang taji (wszyscy instruktorzy ymma w polsce mają niskie lub średnie stopnie uczniowskie w taji), oraz elementy innych styli. Program w tej szkole dr Yanga nieiwiele ma wspólnego z choylifut. Jeśli chcesz ćwiczyć kung fu wogóle to ymaa się nadaje, jeśli nie to pozostaje Olkusz - ja do swojej szkoły kung fu mialem 25 km w jedna stronę i prawie codziennie jeździłem - ty mialbyś treningi 2 razy w tygodniu - tak daleko masz do olkusza że na 2 razy jest zadaleko? Jak się czymś naprawdę interesujesz to nigdzie nie jest za daleko.
  • 0

budo_chłopiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut
no tylko że mam 17 lat i z matka bym miał problem.a kung-fu interesowało mnie od zawsze a tu w moim pobliżu żadnej szkoły nie moge wyskrobać :(bo do katowic to tez 40 min busem a pozniej przesiadka z 20 min na sienkiewicza jak nie więcej.
  • 0

budo_yang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe polski i nie tylko

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut

no tylko że mam 17 lat i z matka bym miał problem.a kung-fu interesowało mnie od zawsze a tu w moim pobliżu żadnej szkoły nie moge wyskrobać :(bo do katowic to tez 40 min busem a pozniej przesiadka z 20 min na sienkiewicza jak nie więcej.


A ja mialem jeszcze mniej (jakieś 14 - rok 1989). Ale fakt, że teraz trochę inne czasy oraz więcej ludzi co "pracę" mają w nocnym autobusie. Radziłbym Ci poszukac kogoś w twoim miescie co ma więcej lat i jeździ do tej (lub innej) szkoły. Ty mialbyś szybki i pewny transport, a on zwrot części za paliwo - dla obydwu stron bardzo opłacalne. Inny sposob to znaleść ze 30 chętnych oraz salę bo bardzo promocyjnej cenie i zadzwonić do trenera z propozycją aby poprowadził treningi - ale to chyba poza twoim zasięgiem.
A dodatkowo - nie ma żadnej szkoły Kung Fu w Dąbrowie? To jest przecież dość duże miasto - jak to jest możliwe? Poszukaj jakie szkoły (jaki styl oraz nazwisko instruktora) kung fu są w twoim mieście i napisz - może coś dobrego da się wybrać (jak to napiszesz - to powiem Ci czego się możesz spodziewać i co wybrać) i napisz - pewnie coś jest, co się na poczatek nadaje - podstawy są wszędzie takie same - podstawowe pozycje i tp. Wkażdym razie warto ćwiczyć (oczywiście nie cokolwiek - sens musi jaiś w tym być).
  • 0

budo_chłopiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut
Tylko właśnie szukam i szukam i w dąbrowie nic nie ma.szukałem też w będzinie i w sosnowcu ( tu jest tylko Tai Chi ).a może ty masz kogo spytać czy się nie orientuje w tych rejonach?bo wychodzi na to że będe musiał obejść się smakiem :/
  • 0

budo_yang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe polski i nie tylko

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut

Tylko właśnie szukam i szukam i w dąbrowie nic nie ma.szukałem też w będzinie i w sosnowcu ( tu jest tylko Tai Chi ).a może ty masz kogo spytać czy się nie orientuje w tych rejonach?bo wychodzi na to że będe musiał obejść się smakiem :/


Znam kilka osób na sląsku - jak coś sensownego znajdę w Dąbrowie lub bliskiej okolicy to napiszę. A może napisze ktoś inny z twojego miasta albo okolic - jest taka szansa.
  • 0

budo_chłopiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut
no jak tylko coś znajdziesz to daj znać. ale to jest prawie niemożliwe że tu niczego nie ma:/
  • 0

budo_yang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe polski i nie tylko

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut

no jak tylko coś znajdziesz to daj znać. ale to jest prawie niemożliwe że tu niczego nie ma:/


Podzwonilem trochę i się popytałem - prawie niemożliwe a jednak nikt kogo się pytalem nie słyszał aby jakiś znany instruktor Kung Fu (wu shu) miał w Dąbrowie swoją szkołę albo jej filię - nie wiem jak to jest możliwe - takie duże miasto? Może ktoś z forum to przeczyta i będzie wiedział gdzie taka szkoła się znajduje i napisze? Jest jeszcze jedna możliwość - poczekaj do września - większość szkół ma cykl nauczania taki jak w szkole - wrzesień - czerwiec - we wrześniu na ogół cale miasto jest oblepione plakatami różnych szkół, także kung fu - poczekaj jeszcze miesiąc a na 99% jakaś szkoła się znajdzie. Aby jednak uniknąć oszustów przepisz wtedy nazwę szkołóy oraz nzwisko instruktora i napisz na tym forum z pytaniem co i kto to jest - ktoś na pewno Ci na to pytanie odpowie i pomoże dokonać dobrego wyboru. Jeśli nie to pozostają Katowice i Olkusz - ale nie chce mi się wierzyć. YMMA - też nie ma w Dąbrowie?
  • 0

budo_chłopiec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Choy lee Fut
no to niestety pozostaje mi czekać . Nie , Ymaa jest tylko w Katowicach :( . Ale tak czy inaczej dziękuje Ci za fatyge.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024