Skocz do zawartości


Zdjęcie

NAJDUCH/KYOKUSHIN vs ZUKOWSKI/OYAMA KARATE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

NAJDUCH/KYOKUSHIN vs ZUKOWSKI/OYAMA KARATE
--------------------------------------------------------------------------------

Witam wszystkich.
Mamy juz pierwszych, potwierdzonych zawodnikow, ktorzy zmierza sie 1-go Wrzesnia we Wroclawiu, w hali Orbita tego roku, na wielkiej i niepowtarzalnej gali Muaythai/Kickboxing/K-1/MMA/Karate jaka bedzie "Best of the best III".

Pierwsza para:
Super Fight
TOMASZ NAJDUCH - POLSKA
Najlepszy polski karateka, stylu KYOKUSHIN KARATE, wielokrotny mistrz polski i europy, zdobywca wszystkiego co mozna bylo zdobyc, oprocz mistrzostwa swiata, najwiekszy z najwiekszych, polskich mistrzow w historii naszego kraju w kategorii ciezkiej, najdluzej walczacy i zdobywajacy sukcesy, pod bialo-czerwona flaga.

Przeciwnik:
PAUL ZUKOWSKI - USA
Najlepszy uczen tworcy stylu OYAMA KARATE, SOSHU SHIGERU OYAMY, w kategorii ciezkiej. Mistrz USA, Europy i Swiata. Przeciwnik bardzo doswiadczony i waleczny, z ktorym bardzo ciezko jest wygrac. Bedzie to jedna z najlepszych walk wieczoru ktora juz mozemy nazwac, KYOKUSHIN vs OYAMA KARATE.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJDUCH/KYOKUSHIN vs ZUKOWSKI/OYAMA KARATE
Sorry BOTB, to już piąty temat jaki zakładasz w związku z tą samą imprezą. Do tego trzeci na tym formu.
Gala "BEST OF THE BEST III" 1-Wrzesnia Wroclaw Zaw
NAJDUCH/KYOKUSHIN vs ZUKOWSKI/OYAMA KARATE
NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW
Ja rozumiem, że nie ma nic złego w tym, że reklamujemy tu swoje klub i imprezy. Ale nie przesadzasz trochę :roll:
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJDUCH/KYOKUSHIN vs ZUKOWSKI/OYAMA KARATE
jeszcze tu : http://www.forum-kul...showtopic=87896

Rozumie ze wkladacie wiele pracy w organizacje tej gali i reklame ale tworzenie 5 tematu
to juz lekkie przegiecie.Na vortalu jest dzial :co ,gdzie, kiedy?.Wystarczy w nim zalozyc jeden temat i tam wrzucac na bierzaco nowe informacje na temat gali.Nie widze sensu zakladania kilku osobnych tematow w roznych dzialach i robienia przez to niepotrzebnie smietnika.I tak zamiast rzeczowej dyskusji na temat gali sa same szczeniackie pyskowki i wyzwiska.Szkoda bo gala naprawde zapowiada sie ciekawie.Osobiscie zamiast czytac te wyzwiska i pyskowki miedzy przedstawicielami BOTB ,Muay Thai i PZKB wolabym poczytac np. jakies szersze info o zawodnikach bioracych udzial w gali.Ja np. jako osoba siedzaca od jakichs 10 lat (z przerwami) w karate moge nie miec np. pojecia o zawodnikach kickboxingu o ich sukcesach,a wielu z nich moze byc naprawde zawodnikami wartymi uwagi itp.Wolalbym np. przeczytac krotkie bio typu wzrost,waga ,jakies osiagniecia ,ile lat uprawiaja sporty/sztuki walki itp .W tematach w ktorych przedstawialiscie zawodnikow napisaliscie o nich troszke zbyt ogolnikowo :) Ja ze swojej strony zycze Wam udanej gali i mam nadzieje ze ma ktorej z nastepnych edycji zobacze takich zawodnikow jak np.: Sensei Roman Oraczko ,Sensei P.Sawicki ,Sensei E.Pawlikowska ,Lukasz Jarosz .

Pozdrawiam i mam nadzieje ze moj post nie zostanie uznany za atak na kogos bo nie taki jest jego cel.
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJDUCH/KYOKUSHIN vs ZUKOWSKI/OYAMA KARATE

Sorry BOTB, to już piąty temat jaki zakładasz w związku z tą samą imprezą. Do tego trzeci na tym formu.
Gala "BEST OF THE BEST III" 1-Wrzesnia Wroclaw Zaw
NAJDUCH/KYOKUSHIN vs ZUKOWSKI/OYAMA KARATE
NAJLEPSZA GALA SPORTOW WALKI W HISTORII POLSKI
NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW
Ja rozumiem, że nie ma nic złego w tym, że reklamujemy tu swoje klub i imprezy. Ale nie przesadzasz trochę :roll:


Cypisek, znowu musze cie ganiac po tym calym vortalu.
Zrozum jedno , ze podstawa marketingu, jest przedstawienie, jak najbardziej dokladnie wszystkiego, tego co sie bedzie dzialo w danym miejscu i na dany temat..

1. "Best of the Best III" 1-Wrzesnia Wroclaw - zalozeniem tego tematu bylo przedstawianie wszystkich zawodnikow na tej imprezie startujacych.

2. Najduch/kyokushin vs Zukowski/Oyama karate - tutaj, mialy sie ukazywac tylko i wylacznie wszystkie informacje na temat tych dwoch mistrzow, tylko i wylacznie w dziale karate, jesli bysmy puscili to w innym, np.uderzane itd.itp. to skad mozemy wiedziec ze informacja dotrze do wszystkich ludzi z branzy karate.

3. Najlepsza gala sportow walki w historii polski - pod tym tematem mialo byc wszystko i o wszystkim zwiazanym z ta gala.

4. Najlepsi w MMA 1-Wrzesnia 07 hala Orbita Wroclaw - przeciez wystepowac tam beda jedni z najlepszych polskich zawodnikow w MMA: Igor Kolacin i Robert Jocz, wiec byloby dla nich uraganiem, aby nie wlozyc ich i pisac o nich w dziale MMA

Mysle ze rozjasnilam ci bardziej twoj umysl, wypersfadowujac te cztery odpowiedzi.

szpieg szoguna/osaka

  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJDUCH/KYOKUSHIN vs ZUKOWSKI/OYAMA KARATE

jeszcze tu : http://www.forum-kul...showtopic=87896

Rozumie ze wkladacie wiele pracy w organizacje tej gali i reklame ale tworzenie 5 tematu
to juz lekkie przegiecie.Na vortalu jest dzial :co ,gdzie, kiedy?.Wystarczy w nim zalozyc jeden temat i tam wrzucac na bierzaco nowe informacje na temat gali.Nie widze sensu zakladania kilku osobnych tematow w roznych dzialach i robienia przez to niepotrzebnie smietnika.I tak zamiast rzeczowej dyskusji na temat gali sa same szczeniackie pyskowki i wyzwiska.Szkoda bo gala naprawde zapowiada sie ciekawie.Osobiscie zamiast czytac te wyzwiska i pyskowki miedzy przedstawicielami BOTB ,Muay Thai i PZKB wolabym poczytac np. jakies szersze info o zawodnikach bioracych udzial w gali.Ja np. jako osoba siedzaca od jakichs 10 lat (z przerwami) w karate moge nie miec np. pojecia o zawodnikach kickboxingu o ich sukcesach,a wielu z nich moze byc naprawde zawodnikami wartymi uwagi itp.Wolalbym np. przeczytac krotkie bio typu wzrost,waga ,jakies osiagniecia ,ile lat uprawiaja sporty/sztuki walki itp .W tematach w ktorych przedstawialiscie zawodnikow napisaliscie o nich troszke zbyt ogolnikowo :) Ja ze swojej strony zycze Wam udanej gali i mam nadzieje ze ma ktorej z nastepnych edycji zobacze takich zawodnikow jak np.: Sensei Roman Oraczko ,Sensei P.Sawicki ,Sensei E.Pawlikowska ,Lukasz Jarosz .

Pozdrawiam i mam nadzieje ze moj post nie zostanie uznany za atak na kogos bo nie taki jest jego cel.


Witam Tito Ortiz
Alez absolutnie nawet o tym nie pomyslalam aby ten twoj post odebrac w jakiejs zlosliwej formie, wrecz przeciwnie.

Na swoje pytanie, w zwiazku z kilkoma postami na forum z naszej strony, mozesz przczytac u gory, bo wlasnie zdefiniowalam dla cypiska, dlaczego tak sie dzieje.Po za tym, nie mozemy wrzucac tak jak wspomniales wszystkiego do jednego tematu np. w "co gdzie kiedy" z bardzo wielu powodow, a jakich to moze innym razem na to odpowiem, jesli mozna, dziekuje.

Masz racje w 100% wyzwiska i pyskowki, ale dlaczego tak sie dzieje?Poniewaz, jest pewna grupa ludzi na tym forum, nie chce pisac kto, ktorzy sieja destrukcje i zamet, nie tylko od czasu kiedy my zaczelismy wrzucac informacje na temat naszej gali, a juz od dawna.Po drugie zauwaz, ze my sie tylko bronimy na wszystkie oszczercze terminologie uzywane w stosunku do nas, a nawet, bronimy slownie innych, wstawiajac sie za nich bezinteresownie, gdzie nie powinni byc oni szkalowani na tym forum.Przeczytaj wszystkie nasze posty, a uwierzysz mi ze jest tak jak mowie.Wogole dziwie sie wlascicielom tego wspanialego vortalu ze wogole dopuszczaja pewne osoby aby sie tutaj sie wypowiadaly, ja takich przepraszam za zwrot "chamow, bydlakow, klamcow, plotkarzy ludzi zawistnych i zazdrosnych", eliminowalabym na zawsze z tego forum i nigdy by sie juz u mnie nie pokazali gdybym to ja byla wlascicielka.

Juz niedlugo, bo w sierpniu, zamiescimy cale zestawienie wszystkich startujacych zawodnikow na gali "Best of the Best III", polskich i zagranicznych, ze wszystkimi informacjami, zdjeciami, a nawet i filmami.

Jesli chodzi o zawodnikow ktorych wczesniej i wyzej wymieniles, oczywiscie ze jest taka mozliwosc ich wystepu w innych galach, ale tylko wtedy, gdy polityka nie bedzie sie mieszac w sporty walki i sami zawodnicy beda mogli decydowac o swoich jakichkolwiek wystepach w kraju czy za granica.

Wiesz, chyba jestes jedna z nielicznych osob na poziomie ktora mialam moznosc spotkac na tym forum i wlasnie za to ci dziekuje w swoim i calej naszej firmy imieniu.

szpieg szoguna/osaka

  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJDUCH/KYOKUSHIN vs ZUKOWSKI/OYAMA KARATE
[/b]WITAM WSZYSTKICH.
PRZEDSTAWIE SIE NIE NICKIEM ALE PO PROSTU JAKO VINCENT BRANICKI. JESTEM GENERAL MANAGER PRZEDSTAWICIEL FIRMY "EVOLUTION PRODUCTIONS INC" ZE STANOW ZJEDNOCZONYCH KTORA ORGANIZUJE GALE "BEST OF THE BEST III" W POLSCE.

PRZED GODZINA ROZMAWIALEM TELEFONICZNIE Z EUROPA GDZIE PRZEBYWA OBECNIE PREZES NASZEJ CORPORACJI. PRZEDSTAWILEM MU CALA SYTUACJE JAKA PANUJE OD KILKU DNI NA TYM FORUM.

Z TEGO POWODU ZE PREZES JEST CZLOWIEKIEM BEZKONFLIKTOWYM BARDZO DOSWIADCZONYM W TYM CO ROBI Z WIELOLETNIM DLUGIM STAZEM W ORGANIZOWANIU ROZNORAKICH SWIATOWYCH GAL KONCERTOW CZY FESTIWALI W NAJWIEKSZYCH HALACH CZY STADIONACH SWIATA POSTANOWIL ZAMKNAC WSZYSTKIE TEMATY KTORE DO TEJ PORY SIE POJAWILY NA TEMAT GALI ABY NIE DOCHODZILO DO JAKICHKOLWIEK KONFLIKTOW KTORE BY SZKODZILY DOBRU SPORTOW SZTUK WALKI LUB OSOBOM Z NIMI ZWIAZANYCH A W SZCZEGOLNOSCI TEGO SZANUJACEGO SIE VORTALU NA KTORYM SIE OBECNIE ZNAJDUJEMY NAWET JESLI BYLABY TO WINA NIE Z NASZEJ STRONY A TYLKO OSOB DRUGICH CZY TRZECICH.

ROWNOCZESNIE INFORMUJE ZE OD TEJ CHWILI NIE BEDZIEMY ZAMIESZCZAC ZADNYCH INFORMACJI NA TYM VORTALU W ZWIAZKU Z GALA "BEST OF THE BEST III" KTORA SIE ODBEDZIE 1-GO WRZESNIA 2007 ROKU WE WROCLAWIU W HALI ORBITA

WSZELKIE INFORMACJE BEDZIE MOZNA ZNALEZC NA INNYCH VORTALACH INTERNETOWYCH ORAZ TV RADIO I PRASIE.

MYSLE ZE TYM POSUNIECIEM USZCZESLIWIMY WIELE OSOB KTORE SA NIEZADOWOLONE Z PRACY NASZYCH PRZEDSTAWICIELI NA TYM FORUM I UWAZAJA ICH ZA LUDZI NIEWIARYGODNYCH NIC NIE WIEDZACYCH KLAMLIWYCH A WRECZ PSYCHICZNIE CHORYCH.

PROSZE TYLKO PAMIETAC ZE WSZYSCY CI LUDZIE KTORZY TUTAJ WSZYSTKICH INFORMOWALI I WYPOWIADALI SIE NA ROZNE TEMATY LUB ODPOWIADALI NA SZEREG NIEZLICZONYCH W 99% BEZSENSOWNYCH PYTAN I KTORYM TO W WIEKSZOSCI UBLIZANO SA TO OSOBY BARDZO WYKSZTALCONE W ROZNYCH KIERUNKACH W KRAJU LUB ZA GRANICA POLSKI POCHODZACE Z ROZNYCH NAJDALSZYCH ZAKATKOW SWIATA ZNAJACE SIE DOSLOWNIE NA WSZYSTKICH RODZAJACH SZTUK WALKI I PISZACYCH DO NAJWIEKSZYCH MAGAZYNOW, PISM ORAZ ZAGRANICZNYCH PORTALI INTERNETOWYCH TYCH SZTUK NA SWIECIE.

PROWADZA ONI MARKETING DLA NAJWIEKSZYCH CORPORACJI W TEJ DZIEDZINIE
ORAZ SA SWIATOWYMI LIDERAMI MARKETINGU I PUBLIC RELATIONS DLA NIEZLICZONYCH CORPORACJI ZWIAZANYCH ZE SZTUKAMI WALKI ORGANIZUJACYMI PODOBNE GALE CZY NAWET WYTWORNIAMI FILMOWYMI KTORE PRODUKUJA FILMY AKCJI WLASNIE ZE SZTUKAMI WALKI WIEC NIE ROZUMIEM INNYCH OSOB KTORE PROBOWALY W NAJROZNIEJSZY SPOSOB POKAZAC TUTAJ JAKAS SWOJA WYZSZOSC NAD NIMI I PRZY OKAZJI ZDYSKREDYTOWC ICH NA TYM FORUM W WIEKSZOSCI BEZ NAWET CIENIA PODSTAW I ZERA LOGIKI.

PRZEPRASZAMY TEZ OSOBY KTORE UCIERPIA Z TEGO POWODU A NIE MIALY NIC WSPOLNEGO Z WYZEJ WYMIENIONYMI OSOBAMI ZE STRACA DOPLYW INFORMACJI NA TEMAT ZBLIZAJACEJ SIE GALI "BEST OF THE BEST III" I BEDA MUSIALY SIE POFATYGOWAC PO JAKIEKOLWIEK INFORMACJE NA TEN TEMAT DO INNYCH SRODKOW MASOWEGO PRZEKAZU.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE NAWET I WROGOW KTORZY NAPEWNO KIEDYS SIE ZMIENIA NA LEPSZE JESLI TYLKO BEDA TEGO CHCIELI BO POKORA NAPRAWDE WIELE MOZE NAUCZYC I CZYNI CUDA.

VINCENT BRANICKI
GENERAL MANAGER
EVOLUTION PRODUCTIONS INC
LAS VEGAS USA




--------------------------------------------------------------------------------
BOTB
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJDUCH/KYOKUSHIN vs ZUKOWSKI/OYAMA KARATE

Cypisek, znowu musze cie ganiac po tym calym vortalu.

Wydaje mi się, że to ja ganiam Ciebie po całym vortalu.

Zrozum jedno , ze podstawa marketingu, jest przedstawienie, jak najbardziej dokladnie wszystkiego, tego co sie bedzie dzialo w danym miejscu i na dany temat..

Twój marketing polega na tym, aby było jak najwięcej na temat gali. Jest to dobry marketing.

Co mnie jednak drażni.

Ja - zarejestrowany 17 listopada 2004; Postów - 550.
Ty - zarejestrowany 11 lutego 2007; Postów - 55.

Wchodzisz na moje forum - wypowiadałem się w dziesięciokrotnie więcej tematach niż Ty, do tego jesteś na forum zaledwie pięć miesięcy. Wykorzystujesz go jedynie dla celów marketingowych. Ja wypowiadam się na wiele tematów. Odpisując Tobie zawsze używam dużej litery. A dla Ciebie jestem Cypiskiem. Dodam jeszcze, że nie jestem osobą anonimową. Możesz wejść na moją stronę - jest imię i nazwisko. A Ty jesteś osobą anonimową, która ma pretensje do wszystkich którzy w jakikolwiek sposób skrytykowali wypowiedzi które zamieściłaś.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJDUCH/KYOKUSHIN vs ZUKOWSKI/OYAMA KARATE
to nie marketing, to spam
  • 0

budo_ptaszysko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJDUCH/KYOKUSHIN vs ZUKOWSKI/OYAMA KARATE
Dokładnie. Ja rozumiem, że chcecie zrobić sobie jak najlepszą reklamę. Oki- spoko. Tylko to niekoniecznie polega na tym by w każdym dziale robić temat o niemalże tym samym. Kto będzie zainteresowany Waszą galę to się o niej dowie i tak i tak.

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024