Skocz do zawartości


Zdjęcie

NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW

wierzyć mi się nie chce.
mam rozumieć, że wy jesteście odpowiedzialni za PR tego przedsięwzięcia?
każdy kto ma łeb na karku wypierdoli was z hukiem jak przeczyta co tu piszecie.


dime, wierzyc ci sie nie chce, wiec uwierz mi, jestes malutki jak 10-centowka amerykanska, nie umiesz nawet sie zachowywac w miejscach publicznych ktorym jest ten szanowany sie portal, wulgaryzujac na nich, uwazam jako kobieta, ze powinienes wypowiadac sie tylko w miejscach gdzie spotykaja sie ludzie aby wypic np.bardzo duze ilosci piwa, proponowalabym ci np. festiwal piwa w Monachium, tam moglbys zucac swoimi "wspanialymi" epitetami na lewo i prawo

juz wspominalam, my nie jestesmy odpowiedzialni za te przedsiewziecie , a tylko za wszystkie konwersacje na tym forum, ale ku waszej uciesze juz od poniedzialku nas tutaj nie bedzie i wtedy bedziecie mogli popisywac sie swoimi wszystkimi "umiejetnosciami" a zarazem obnizac i osmieszac reputacje, tego jednego z najlepszych portali.

trzymaj sie "10 centow"
szpieg szoguna
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW

jakos ciezko jest mi uwierzyc w to, ze BOTB faktycznie pracuje dla organizatorow
raczej bym stawial na dziecko ktore sie mocno nudzi

... konczylam przez 16 lat studia ...

czytajac Twoje wypowiedzi przychodzi mi na mysl, ze to i tak dosc szybko :) :wink:

a co do profesjonalizmu organizatorow to raczej wykazali sie jego brakiem dopuszczajac do tak znacznych strat
trzeba wiedziec kiedy sie wycofac minimalizujac poniesione koszty

sorry za OT


o prosze "hOdy" sie odezwal
jesli uwazasz ze kobieta 4o letnia jest dzieckiem no to zeczywiscie jest to zenujace z twojej strony

a wiesz czemu 16 lat, bo konczylam kilka kierunkow i lubie sie uczyc , wlasnie znowu podjelam nastepne studia i od wrzesnia zaczynam, tym razem az w Shanghaju

wiesz jak jest z doktryna businessu, najpierw trzeba stracic , aby potem zyskac, tylko niektorym, moze takim strategom jak ty, udaje sie od razu zarobic grube miliony, a skad wiesz czy Evolution Productions Inc nie bawi sie tym i traktuje to nie jako interes, a tylko ciezka prace charytatywna aby rozpropagowac sztuki walki w polsce, aha, zatkalo cie co?

wiesz, gratuluje ci, jestes chyba najinteligentniejszym czlowiekiem ktorego spotkalam na tym forum pomimo ze zarzucasz mi ze jestem dzieckiem hahahahaha

nie martw sie juz od poniedzialku "dziecka" wiecej nie zobaczysz na tym forum

pozdrawiam serdecznie
szpieg szoguna
  • 0

budo_norwoks89
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW
BOTB tak sobie czytam to co piszesz na forum... Mówisz, że wynajęli Cię organizatorzy gali - mogłabyś więc podać adres email do Twojego szefa? jemu chyba przydałoby się kilku uwag na temat wyboru osoby odpowiedzialnej za PR i reklamę imprezy :?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW
Zamykam temat, mam dosyc tej jalowej przepychanki
pretensje na priv.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024