Skocz do zawartości


Zdjęcie

NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW

BOTB to ty jesteś mężczyzna? 8O


Witam cie Singlaub, bardzo mi milo.
To ze sprawdziles mnie w moim bio, to nie znaczy ze jestem kobieta.
BOTB jest wielka swiatowa organizacja, a zarazem agencja konsultingowo-reklamowa, zajmujaca sie organizowaniem roznych imprez na calym swiecie, swoich, jak i na zlecenie , pomagamy rowniez w zorganizowaniu kazdej imprezy dla wszystkich chetnych ktorzy nas o to poprosza.Do wszytkich portali i forum przeznaczeni sa specjalisci-marketingowi, psychologowie, sportowcy, oraz nawet prawnicy, ktorzy w naszym imieniu zamieszczaja i potem odpowiadaja na wszystkie posty.Wiec ja, jako ja, w tej chwili, jestem facetem, ale za godzine, piec czy jutro, moze to byc kobieta, albo moze jej i nie byc.Bo to ze w rejestracji uzytkownika jest plec zenska, ktora to zakladala nasze konto, nie musi ona wcale wypowiadac sie na tym czy innym forum.

Pozdrawiam cie Singlaub i zapraszam na gale aby moze tobie udowodnic pelny sukces ktory tam osiagniemy, jesli oczywiscie nie jestes podstawiony przez jakas konkurencje.
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW

o ja Cypis ja po takim podsumowaniu to na twoim miejscu wzialbym sznur i na najblizszym drzewie sie powiesil bo juz bym nie mial po co zyc hehe :)


BRAVOOOOOOOO Tsunami, 10 punktow dla ciebie, chyba cie polubie, bo ty jedyny mnie dzisiaj rozweseliles.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW

Wiec ja, jako ja, w tej chwili, jestem facetem, ale za godzine, piec czy jutro, moze to byc kobieta, albo moze jej i nie byc.Bo to ze w rejestracji uzytkownika jest plec zenska, ktora to zakladala nasze konto, nie musi ona wcale wypowiadac sie na tym czy innym forum.

O to mi chodziło.
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW

Wiec ja, jako ja, w tej chwili, jestem facetem, ale za godzine, piec czy jutro, moze to byc kobieta, albo moze jej i nie byc.Bo to ze w rejestracji uzytkownika jest plec zenska, ktora to zakladala nasze konto, nie musi ona wcale wypowiadac sie na tym czy innym forum.

O to mi chodziło.


Masz jak w banku.
Serdecznie pozdrawiam
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW

to ta wielka gala ktora byla juz zapowiadana na forum kilka razy z wielka pompa :) ?


Witam Simon Mol, jedno z lepszych zdjec jakie widzialem, rewelacja.

O gali sie mowi non-stop, nie tylko na tym portalu ale i we wszystkich innych, a juz za kilka tygodni, beda reklamy w wiekszosci polskich medii, TV, Radio, Prasa itd...itp...
Ciebie tez zapraszamy na nia, a napewno nie pozalujesz przybycia.

Na-ra
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW

to ta wielka gala ktora byla juz zapowiadana na forum kilka razy z wielka pompa :) ?


Witam Simon Mol, jedno z lepszych zdjec jakie widzialem, rewelacja.

O gali sie mowi non-stop, nie tylko na tym portalu ale i we wszystkich innych, a juz za kilka tygodni, beda reklamy w wiekszosci polskich medii, TV, Radio, Prasa itd...itp...
Ciebie tez zapraszamy na nia, a napewno nie pozalujesz przybycia.

Na-ra
  • 0

budo_amator-mma
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW
Kolego organizatorze nie spinaj się :roll:
Nie musisz się przejmować krytycznymi uwagamiczy czy docinkami.
Zajmij się organizacją, dopięciem karty walk i odpowiednim nagłośnieniem imprezy.

Jeśli będzie udana nie będziesz musiał polemizować z ludzmi których interesuje co, gdzie, kiedy, kto itd. bo kręci ich ich ta dyscyplina - a to, że nie mają na koncie walk na zawodowym ringu chyba nie przesądza o tym czy mają serce do walki, toczą boje na macie czy ulicy a z całą pewnoście nie odbiera im prawa do zadawania pytań komuś kto zapowiada super galę.

Ja jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
Czas pokaże.
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW

Bylem na BOTB II w Wawie na torwarze i....przyszlo ok 200 ludzi..organizacyjna klapa, czesc walk sie nie odbyla, ale Rozalskiego walka i Cieslinskiego byly godne uwagi

Wtedy BOTB przegrało z odbywającym się po drugiej stronie meczem Legii zdobywającej mistrzostwo, gdzie dla odmiany bylo kilkanaście tysięcy ludzi :wink:
Ale walki były dobre zwłaszcza Różla, Cieslika i Rządka 8)
choć organizacja była do dupy :roll:
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW
Bylem mam zdjecie z Roufusem nawet siedzialem w drugim rzedzie przy ringu zaraz za organizatorami KSW i sobie jadlem knysze hehe , nie spinaj sie kolego po prostu nie wypalila gala i tyle z tego co wiem organizatorzy poplyneli na wielkie pieniadze a ja nie mam zakazu sie nigdzie pokazywac bylem tam przeciez jako spektator a nie zawodnik , moja umowa stypendialna owszem mowi wyraznie ze nie moge startowac w innych dyscyplinach ale ja przeciez tam tylko dopingowalem Polakow.Torwar miesci jakies 8 tysiecy ludzi tak na "oko" a zajete byly dwa sektory , niestety sporty walki kolejny raz przegraly z pilka kopana.Proste
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW
Bylem mam zdjecie z Roufusem nawet siedzialem w drugim rzedzie przy ringu zaraz za organizatorami KSW i sobie jadlem knysze hehe , nie spinaj sie kolego/anko po prostu nie wypalila gala i tyle z tego co wiem organizatorzy poplyneli na wielkie pieniadze a ja nie mam zakazu sie nigdzie pokazywac bylem tam przeciez jako spektator a nie zawodnik , moja umowa stypendialna owszem mowi wyraznie ze nie moge startowac w innych dyscyplinach ale ja przeciez tam tylko dopingowalem Polakow.Torwar miesci jakies 8 tysiecy ludzi tak na "oko" a zajete byly dwa sektory , niestety sporty walki kolejny raz przegraly z pilka kopana.Mam nadzieje ze we Wroclawiu bedzie inaczej.Proste
  • 0

budo_tsunami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW
a ps.moja umowa wygasa w czerwcu nie jestem z nikim zwiazany a skoro masz swoje zrodla pownienes to wiedziec moge se nawet teraz jezdzic figurowo na lodzie i nikt mi nic nie powie :) a i panie/i organizatorze skoro u was sa w ekipie prawnicy ( a sam jestem studentem w prawa) i inni wyksztalceni ludzie to zadbajcie o to zeby w waszych postach nie bylo bledow ortograficznych bo sam narazacie sie przez to na docinki i wyglada to nieprofesjonalnie. Pozdrawiam i dozobaczenia we Wroclawiu na bank bede w lozy!!
  • 0

budo_mmaster
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW

mmaster napisał:
Cytat:
Bylo to niesamowite widowisko, w wykonaniu samych mistrzow z roznych stron swiata, praktycznie z siedmiu kontynentow


7 kontynentów Shocked. Tym siódmym jest Antarktyda tak? Very Happy


Nie nie jest mi głupio. Nie wiedziałem że ktos ćwiczy na Antarktydzie (dalej w to wątpie). Jak na organizatora takiej DUŻEJ gali jesteś niezbyt rozwinięty emocjonalnie. Czytam twoje posty i zauważyłem, że ze wszystkimi sie kłócisz. Nie przyjmujesz do siebie wogule krytyki. Kiepsko, że za kontakt organizatorów z mediami ( m.in. tym forum) odpowiada ktoś taki. Zostawiasz po sobie złe wrażenie co może się odbić na postrzeganiu gali przez inne osoby. Napij się nerwosolku.
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW
BOBT, a ja będę namolny(-: i zapytam ponownie o Magdę Jarecką, może ją kiedyś zaprosicie? Pozdrawiam.
  • 0

budo_pts00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RADOM

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW
Panie organizatorze na wszystkich forach to was nie ma bo na 2 topowych forach o tej tematyce ja wkleiłem info o tej gali .
A po drugie terminy dobieracie beznadzieje najpierw mecz Legii o mistrzostwo z góry było wiadomo ze będzie klapa a teraz 1 września jest gala ANGELS of FIRE i z tego co mi wiadomo nie wszyscy którzy są wymienieni w pierwszym poście maja walczyć u was.

P.S .Nie szukacie pracowników bo ja szukam pracy :?: :)
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW

Kolego organizatorze nie spinaj się :roll:
Nie musisz się przejmować krytycznymi uwagamiczy czy docinkami.
Zajmij się organizacją, dopięciem karty walk i odpowiednim nagłośnieniem imprezy.

Jeśli będzie udana nie będziesz musiał polemizować z ludzmi których interesuje co, gdzie, kiedy, kto itd. bo kręci ich ich ta dyscyplina - a to, że nie mają na koncie walk na zawodowym ringu chyba nie przesądza o tym czy mają serce do walki, toczą boje na macie czy ulicy a z całą pewnoście nie odbiera im prawa do zadawania pytań komuś kto zapowiada super galę.

Ja jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
Czas pokaże.


witam cie amator-mma

zaznaczam ze nie jestesmy organizatorami, a tylko wystepujemy w ich imieniu, bo oni takimi internetowymi bzdurami(chodzi mi o teksty i autorow wypowiedzi, oczywiscie nie wszystkich) sie nie zajmuja, poniewaz nie maja na to czasu

my nie musimy sie spinac czy napinac tymi w 70% glupimi i niedorzecznymi postami na tym forum, ale nie pozwolimy nikomu siebe i naszej pracy obrazac

rozumiemy ze wszystkich to kreci, jesli tak jest, to czy nie mozna czegos zapytac w prosty, normalny sposob, tak jak zrobil to np.Singlaub czy inni, oczywiscie ze tak, tylko widzisz, jak wspomnialam wyzej na tym forum i wielu innych, siadaja tam nieodpowiedni ludzie, ktorzy b.czesto nie maja ze sztukami walki nic wspolnego i np.z braku czasu, naslani przez konkurencje, lub przez zazdrosc i zawisc, ze nigdy w zyciu niczego w tej dziedzinie nie osiagneli, czy to we wspolzawodnictwie lub w organizowaniu moze podobnych imprez, sieja propagande i to nie prawdziwa, czy szkaluja w perfidny i beznadziejny sposob ludzi, ktorzy chca cos wniesc dla polski, tego czego wlasnie nam brakuje

organizacja, ustawieniem walk i odpowiednim naglosnieniem imprezy zajmuja sie wlasnie organizatorzy gali, my tylko wystepujemy na necie i forach, (tych najwazniejszych) i staramy sie w jak najprostszy sposob wyjasnic lub odpowiedziec na wszelakie zapytania ze strony ludzi ktorzy sie tutaj znajduja, jedak w 90% nie da sie wytlumaczyc pewnych zeczy, tak jak wspomnialam wyzej

jesli chodzi o co, gdzie i kiedy, co i jak, to taka informacja krazy juz od miesiaca i wiekszosc dokladnie o tym wie, ale ludzie ktorzy wystepuja na tym forum i ponawiaja takie pytania, a potem rozwijaja je w brzydki i bezczelny sposob, a nawet przekrecaja je, jak to zrobil Cypis w stosunku do PZKB, no to musimy sie chyba w jakis sposb bronic, wiec tlumaczymy , tlumaczymy i tlumaczymy, jednak lekcje ida w pole i potem wychodzi na to ze to my jestesmy winni, bo ci rozni panowie nie maja zadnych argumentow udowadniajacych swoje wypowiedzi

nas naprawde nie interesuje czy ktos jest mistrzem, bylym czy obecnym zawodnikiem, zabijaka ulicznym, amatorem czy po prostu lubi to ogladac w telewizji czy na zywo, albo czytac na ten temat publikacje, nas interesuje tylko to, aby byc czlowiekiem, a nie chamem, prostakiem czy podstepna zmija, dajacym zly przyklad innym, za czym ida nieobliczalne dla nas polakow zle z tego powodu skutki i opinia o nas, ktora zna juz chyba kazdy obcokrajowiec, nie mowiac o naszych braciach i siostrach w kraju

amator-mma, mysle ze dosc wyczerpujaco odpowiedzialam na twoj post, oraz mysle ze zrozumiales to przeslanie ktore powinien przeczytac kazdy z uzytkownikow ktory tutaj zasiadzie i zacznie o czym kolwiek sie wypowiadac

rozmawialismy tez dzisiaj z organizatorami gali, no i chyba podjeta zostanie decyzja o wycofaniu sie nas wszystkich z tego forum, jesli chodzi o nasze posty, odpowiedzi, informacje itd...itp..., dla nas i dla nich jest to niepotrzebne, poniewaz gala juz jest z gory sukcesem, po za tym nie chcemy nikogo urazac naszymi wypowiedziami, tak jak to wielu uzytkownikow nam powiedzialo

pozdrawiam
szpieg shoguna
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW
wierzyć mi się nie chce.
mam rozumieć, że wy jesteście odpowiedzialni za PR tego przedsięwzięcia?
każdy kto ma łeb na karku wypierdoli was z hukiem jak przeczyta co tu piszecie.
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW

Bylem na BOTB II w Wawie na torwarze i....przyszlo ok 200 ludzi..organizacyjna klapa, czesc walk sie nie odbyla, ale Rozalskiego walka i Cieslinskiego byly godne uwagi

Wtedy BOTB przegrało z odbywającym się po drugiej stronie meczem Legii zdobywającej mistrzostwo, gdzie dla odmiany bylo kilkanaście tysięcy ludzi :wink:
Ale walki były dobre zwłaszcza Różla, Cieslika i Rządka 8)
choć organizacja była do dupy :roll:


czesc

BOTB nie przegralo wtedy z meczem na Legii, chcesz znac prawde, to ci powiem
1.termin meczu zostal zmieniony na kilka tygodni przed gala, gdzie umowa z torwarem i zawodnikami podpisywana byla 4 miesiace wczesniej i takiego meczu nie bylo w grafiku, jednak organizatorzy sie tego nie przestraszyli i zorganizowali te gale tak jak wczesniej zapowiadali, gdzie 99% organizatorow w polsce odwolalo by taka impreze wlasnie na te 3-tygodnie przed gala, aby na niej nie stracic, jednak organizatorzy BOTB sa zawodowcami i sie tego nie przestraszyli , a w szczegolnosci nie chcieli zawiesc wszystkich sympatykow sztuk walki i za to wlasnie tacy jak ty i inni, powinni byc wdzieczni i chylic glowy organizatorom, ze pomimo okolo $200.000tysiecy dolarow amerykanskich strat, ta impreza sie odbyla i nie zwazajac na takich jak ty i innych, ktorzy klamia ze bylo wtedy 200 osob, kontynuuja dalej te sage, jaka bedzie nadchodzaca gala "Best of the Best III" we Wroclawiu

2.oprawa i cala organizacja gali mieli zajac sie lokalni ludzie z Warszawy, ktorzy jednak sie nie wywiazali ze wszystkiego i moze komus organizacyjnie to sie nie podobalo, jednak chcialbym zobczyc, lub moze ty mi powiesz, o lepszej gali sztuk walki ktora sie kiedykolwiek odbyla w polsce, albo ty cos zorganizuj, to chetnie pojdziemy wszyscy sie z ciebie posmiac, bo tylko na to chyba zaslugujesz po przez swoja, nieuzasadniona krytyke

szpieg shoguna
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW

Bylem mam zdjecie z Roufusem nawet siedzialem w drugim rzedzie przy ringu zaraz za organizatorami KSW i sobie jadlem knysze hehe , nie spinaj sie kolego po prostu nie wypalila gala i tyle z tego co wiem organizatorzy poplyneli na wielkie pieniadze a ja nie mam zakazu sie nigdzie pokazywac bylem tam przeciez jako spektator a nie zawodnik , moja umowa stypendialna owszem mowi wyraznie ze nie moge startowac w innych dyscyplinach ale ja przeciez tam tylko dopingowalem Polakow.Torwar miesci jakies 8 tysiecy ludzi tak na "oko" a zajete byly dwa sektory , niestety sporty walki kolejny raz przegraly z pilka kopana.Proste



hey

moze gala nie wyszla tak jak zakladali organizatorzy, ale napewno byla najlepsza, jaka kiedykolwiek sie odbyla w polsce i ty o tym doskonale wiesz

hahahaahaha , rozsmieszyles mnie, naprawde jestes komediantem, jesli mowisz o dwoch sektorach, poprosze organizatorow o kopie kilku ujec z trybun, to moze razem policzymy, a ja tak sie sklada, ze konczylam przez 16 lat studia o takich profilach, ze policze ci dokladnie i udowodnie ze bylo ponad 2000 tysiace ludzi.

chyba jednak zeczywiscie organizatorzy maja racje, aby sie wycofac z tego forum, poniewaz wszyscy zanizamy swoj poziom dyskutujac z takimi jak ty

ale tak czy inaczej
pozdrawiam cie zabawny czlowieku :lol:
szpieg szoguna

  • 0

budo_hódy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW
jakos ciezko jest mi uwierzyc w to, ze BOTB faktycznie pracuje dla organizatorow
raczej bym stawial na dziecko ktore sie mocno nudzi

... konczylam przez 16 lat studia ...

czytajac Twoje wypowiedzi przychodzi mi na mysl, ze to i tak dosc szybko :) :wink:

a co do profesjonalizmu organizatorow to raczej wykazali sie jego brakiem dopuszczajac do tak znacznych strat
trzeba wiedziec kiedy sie wycofac minimalizujac poniesione koszty

sorry za OT
  • 0

budo_botb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NAJLEPSI W MMA 1-WRZESNIA 07 HALA ORBITA WROCLAW

Panie organizatorze na wszystkich forach to was nie ma bo na 2 topowych forach o tej tematyce ja wkleiłem info o tej gali .
A po drugie terminy dobieracie beznadzieje najpierw mecz Legii o mistrzostwo z góry było wiadomo ze będzie klapa a teraz 1 września jest gala ANGELS of FIRE i z tego co mi wiadomo nie wszyscy którzy są wymienieni w pierwszym poście maja walczyć u was.

P.S .Nie szukacie pracowników bo ja szukam pracy :?: :)


nie jestem panem , a pania
nie jestem organizatorem, a osoba ktora zostala wynajeta przez organizatorow aby tlumaczyc, krok po kroku jak dla niemowlaka, ze takie bzdury ktore opowiadasz tutaj na forum sa opowiesciami Spielberga i to u niego powinienes szukac pracy a nie u nas, moze tam ci sie uda, bo zeczywiscie fantazje TO TY MASZ

o terminie I-edycji gali juz pisalismy i nie bedziemy sie powtarzac aby nie zanudzac

dzieki zbawco, ze wpisales informacje o naszej gali do tych dwoch NAJWIEKSZYCH PORTALI, tylko dalej nie wiemy jakich, bo od dwoch miesiecy na tych ktorych byc chcielismy, to jestesmy

oczywiscie ze na wszystkich forach nas nie ma, wspominalam juz o tym wczesniej ze tylko na najwazniejszych, za ktore uwazamy ten na ktorym sie znajdujemy w tej chwili i Kibo.pl ktory to wlasnie bedzie byc moze, naszym wylacznym i jedynym sponsorem medialnym zblizajacej sie gali "Best of the Best III" jesli chodzi o portale, poniewaz ci ludzie ktorzy go tworza, wiedza jak maja go tworzyc i postepowac z takimi dziwnymi ludzmi jak ty i innymi, ktorzy zanim cos napisza zostana przecenzurowani, po za tym Kibo.pl, uwazamy za chyba, mowie chyba, najlepszy portal na tematy sztuk walki w polsce, pomimo jego krotkiego stazu na rynku, oczywiscie nie obrazajac tutaj budo.net.pl ktore to tez robi bardzo dobra robote, ale powinno wyeliminowac ze swojej strony wiele zeczy i ludzi tam wogole nie potrzebnych, ktorzy wprowadzaja destrukcje na lamy tego szanowanego sie portalu i takich, ktorzy nie zasluguja aby tam nawet pisac

terminy dobieramy rewelacyjnie
"Angels of Fire" juz dawno sie odbylo, z tego co wiem, 1-go Wrzesnia w Plocku, jest gala o nazwie "Angels of Fire II", zreszta na ktorej bedziemy trzymac kciuki za Marcina aby wygral, wiec zdecyduj sie CHLOPIE, bo nie rozumiem o co ci chodzi z tym "Angels of Fire" moze to jest jakies nasladownictwo i powinienes powiadomic o tym bylych organizatorow tamtej gali

moze czasami latasz do Las Vegas i jestes hazardzista, to chetnie sie z toba zaloze ze wszyscy zawodnicy ktorzy zostali wymienieni w pierwszym poscie beda walczyc na gali we Wroclawiu, no jak, kobiecie sie nie odmawia, pekasz?

wiesz co , jak organizatorzy nas wynajmowali do tej pracy na tych forach to uprzedzali nas ze po jakims czasie mozemy zaczac lykac jakies psychotropy na uspokojenie , wiesz co , po paru odpowiedziach dla takich ludzi jak ty, zeczywiscie mozna popasc w depresje i dlatego nie dziwie sie im ze to juz chyba koniec naszego pisania tutaj bo chca nam zaoszczedzic naszego zdrowia

szpieg szoguna
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024