Skocz do zawartości


Zdjęcie

gala perfect boxing Cezary Podraza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza

jest przedstawicielem WKN na polske i dla kilku czołowych zawodników organizował walki o Mistrza Świata.

Jakiś czas temu zorganizował nawet walkę o tytuł zawodowego mistrza Europy juniorów pomiędzy zawodniczką ze swojego klubu a zawodniczką z Łodzi.
  • 0

budo_sokolowski
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
rozdzielcie dwie rozne rzeczy czyli bycie zawodnikiem a bycie np. uczciwym/nieuczciwym czlowiekiem.
Dla kazdego zawodnika nalezy sie szacunek, jesli nie sa to walki na jakis przekretach w stylu sedzia przekupiony itp.
Natomiast inna sfera sa realacje pomiedzy ludzkie. jesli rzeczywisice jest to czlowiek nie uczciwy i jesli macie na to dowody to prosze bardzo. Jesli ktos robi przekrety powinien brac odpowiedzialnosc za to, ze predzej czy pozniej ktos to naglosni.
Jednak nie robcie przekretu z czegos co nie jest przekretem czyli ze zdobyl mistrza swiata z federacji do ktorej nalezy. Mozna jedynie ocenic jakosc tych zwyciestw a nie zaraz calego czlowieka.
  • 0

budo_wodeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza

Po pierwsze to przypominam ze to jest forum.Polega ono na tym ze każdy ma prawo wyrazic tu swoją opinie ANONIMOWO.Nikt nie musi sie tłumaczyc kim jest bo niby po co?

a ja mam prawo kogos takiego nazwać tchórzem... bo opinia to jedno a obrażanie bez podstaw to drugie. Nie znam Podrazy osobiście, nie interesuja mnie jego puchary, pasy itp bo nie śledze "zawodowych gal w Zawierciu", ale to nie powód żeby o kims pisać że jest taki czy taki, oszust i kretacz!
Weźcie wyluzujcie i zastanówcie sie jakby ktoś przez miesiąc pisał o Was na forum (znaąc Wasze imie i nazwisko) że jesteście wałkarzami, oszystami itp - zaraz ktoś doda że nikt tak nie pisze bo jesteście święci, ale dlaczego miałbym Tobie wierzyć a nie temu co Cie anonimowo obraża? Wtedy byłaby irytacja, bo Was ktoś obraża, ale Wy obrażać mozecie? Beznadziejne podejście
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
Nie chce mi sie z tobą gadać...
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza

jest przedstawicielem WKN na polske i dla kilku czołowych zawodników organizował walki o Mistrza Świata.

Jakiś czas temu zorganizował nawet walkę o tytuł zawodowego mistrza Europy juniorów pomiędzy zawodniczką ze swojego klubu a zawodniczką z Łodzi.


to znaczy dobrze czy mam się śmiać?
zawody, walki spoko jak najbardziej, ale potem ktoś chodzi i może się chwalić ,że jest "zawodowym" mistrzem europy ( i tu śmiech na sali powinien być ). To jest moim zdaniem kompletny bezsens. A pod dyplomem potem drobych druczkiem, że w całej federacjii jest 3 zawodników ,którzy mogą ze mną walczyć. Podraza powinien zrezygnować kilka lat temu i zająć się tylko promotorstwem, bo wygrywanie takich walka jak ostania w zawierciu i ta w spodku to aż nie przystoi komuś kto ma taka "reputacje" w kraju. Ja się pytam czemu mu się zmienił przeciwnik przed walką? miał z francuzem walczyć, a na konicu wyskoczył jakiś bułgar :lol: to tam w końcu jest jakiś ranking? są jakieś walki, zawodnicy ,którzy starają się dojść do walki o tytuł czy wszystko w sposób , - a wybiore sobie według mojego "widzi mi się" spiore na szybko i dalej bezapelacyjnym numerem one pozostane? -
Może należy mu się szacunek za dawne lata, ale to co ostanio wyprawia to napewno nie jest na poziomie "mistrza".
  • 0

budo_pablito
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
każdy po trochę ma rację. I ci co go bronią i ci co najeżdżają na niego. Jeżeli byłby w porządku, to nie było by tematu. Ale faktem jest i to niezaprzeczalnie że nie jest w porządku. Nie bedę pisał więcej że jest taki czy owaki, bo to nie ma sensu. Ale jeżeli go bronicie a go nie znacie, to nie powinniście zabierać głosu w tym temacie. Bo jak ktoś już napisal, że wielu wie o co chodzi. Ja szanuje każdego zawodnika jeżeli walczy i podejmuje walkę jak nie z każdym to przynajmniej stara się, dąży by walczyć z najlepszymi i przez to wzbudzać szacunek. Niestety w tym przypadku jest zupełnie odwrotnie. To tyle jezeli chodzi o jego jako zawodnika, bo jako człowieka to się nie wypowiadam bo nie warto.
  • 0

budo_simon mol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
oj tam dajcie juz spokoj czarkowi :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024