Skocz do zawartości


Zdjęcie

gala perfect boxing Cezary Podraza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
A np nie ważne jest dla Ciebie to,ze jeden czlowiek jest szefem jakies organizacji i jednoczesnie jej /Mistrzem?Nie podkrecam,tylko interesuje mnie prawda,jak to jest/?
Chociaz jesli niektorym to pasuje to ok.Ja tylko chce znac prawde dla samego siebie.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
oj tam, olewam to.
Jest to śmieszne totalnie, na starość widocznie coś się pokręciło ;)

Ale facet swoje zasługi dla sportu tego ma i tyle
  • 0

budo_fighterka_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza

A skad o tym wszystkim wiesz?Czy Cwiczylas tam moze?
W takim razie jacy ludzie tam cwicza jesli wiedza,ze ich trener to samozwanczy mistrz?Dla mnie mialoby to pierwszorzedne znaczenie!


Znam kilka osób którzy u niego ćwiczyli i zauważyli to kim naprawde jest...nie trenowałam u niego i nie chce...niestety nie którzy dalej myslą o nim o jako wielkim mistrzu ale to ich sprawa... :roll:
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
Dobra,ja ze swojerj strony koncze temat,bo nie znam czlowieka.Moze rzeczywiscie ma wielkie zaslugi,dl;atego nie chce go obrazac.Pozdrawiam!
  • 0

budo_simon mol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
kiedys mialem kilka treningow z podraza i nic specjalnego nie pokazal jednak mysle ze nie tak latwo zostac mistrzem swiata jakiejkolwiek organizacji ja osobice go szanuje poprostu niektorzy ludzie mu zazdroszcza i im zal dupe sciska :roll:
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
No wlasnie nie jest latwo zostac mistrzem...tylko jesli to jest Twoja wlasna federacja...wtedy to zadanie jest duzo latwiejsze:) Nie uwazasz?
  • 0

budo_wodeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
Najpierw jedziecie z Saletą, teraz z Podrazą, Gołota teraz wygrał to znowu jest cacy, Diablo przegrał to leszcz itp, itd - tylko żałośni krytykanci z kompleksami którzy pewnie kupili kilka szkoleniówek z allegro, tak beznadziejnie krytykują...
Można o kimś napisać ze słabiej mu walka wyszła, że jz nie te lata, ale do cholery osiągnijcie 1/100 tego co Ci których tak krytykujecie...
Jasne że Podraza to nie ta sama półka co Piotrowski, nawet nie wypada pisać ich razem w jednym wątku, ale po co jakieś oszczerstwa i bzdury?!
Nie znam osobiście Podrazy, dla mnie też "gala zawodowa w Zawierciu" świadczy o jakości jego tytułu, ale nie będę pisał bzdur na chłopa, po prostu mnie nie interesują takie osiągnięcia jako kibica, ale jako zawodnik chciałbym i to osiągnąć.
Poza tym jak ktoś pisze oszczerstwa w stylu - oszukuje nawet swoich zawodników, wałkarz itp - to kolego, jesteś zakompleksionym frajerem, bo tylko ktoś taki pisze coś takiego anonimowo na forum. Jak to prawda i jesteś tego pewny, napisz to z imienia i nazwiska i podaj szczegóły. Ale nie, po co, lepiej oczerniać kogoś anonimowo bo tak bezpiecznej, łatwiej puścić jakieś plotki na człowieka, gorzej je zdementować, zastanówcie się!
  • 0

budo_fighterka_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza

Najpierw jedziecie z Saletą, teraz z Podrazą, Gołota teraz wygrał to znowu jest cacy, Diablo przegrał to leszcz itp, itd - tylko żałośni krytykanci z kompleksami którzy pewnie kupili kilka szkoleniówek z allegro, tak beznadziejnie krytykują...
Można o kimś napisać ze słabiej mu walka wyszła, że jz nie te lata, ale do cholery osiągnijcie 1/100 tego co Ci których tak krytykujecie...
Jasne że Podraza to nie ta sama półka co Piotrowski, nawet nie wypada pisać ich razem w jednym wątku, ale po co jakieś oszczerstwa i bzdury?!
Nie znam osobiście Podrazy, dla mnie też "gala zawodowa w Zawierciu" świadczy o jakości jego tytułu, ale nie będę pisał bzdur na chłopa, po prostu mnie nie interesują takie osiągnięcia jako kibica, ale jako zawodnik chciałbym i to osiągnąć.
Poza tym jak ktoś pisze oszczerstwa w stylu - oszukuje nawet swoich zawodników, wałkarz itp - to kolego, jesteś zakompleksionym frajerem, bo tylko ktoś taki pisze coś takiego anonimowo na forum. Jak to prawda i jesteś tego pewny, napisz to z imienia i nazwiska i podaj szczegóły. Ale nie, po co, lepiej oczerniać kogoś anonimowo bo tak bezpiecznej, łatwiej puścić jakieś plotki na człowieka, gorzej je zdementować, zastanówcie się!


Po pierwsze jestem dziewczyną i nie żadnym twoim kolegą :?
A ja na nikogo nie naskakuje bo jeśli ktoś zdobywa tytuł mistrza to powinien nim być naprawde...Jeśli nic o nim nie wiesz to nie wypowiadaj się-proste :?
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
On pisał do wszystkich co piszą takie rzeczy i ma racje.

Ma organizacje swoja, i tak się stało, że jest jej mistrzem, co tu nie tak? Sa większe i mniejsze organizacje, wielcy mistrzowie i podwórkowi i co w tym złego? jakieś kompleksy macie chyba jednak.
  • 0

budo_fighterka_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
Ja kompleksów żadnych nie mam i nie zazdroszcze nikomu tylko podziwiam tych co osiągneli tak dużo i swoją ciężką pracą...ale niektórzy z was ciągle go uważaja za uczciwego człowieka ale ja tylko pisze prawde i jego szanowac nie bede bo przez takich ludzi jak on mozna zobaczyć jak łatwo do czegoś dojść...nie pisze że on nie ma pojęcia o tym sporcie i na pewno coś umie... :?
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
Poczytalem o Podrazie i w sumie to On z Palaczem to wszystko rozkrecili....Wiecej zlego slowa nie pwiem,choc nie odwoluje mojego zdania co do robienia z siebie mistrza we wlasnej federacji-to troche przegite jest.Czlowiek mial kilka sukcesów na arenie miedzynarodowej i za to nalezy mu sie szacunek-tam raczej nie mialy znaczenia uklady.Pozdrawiam!
  • 0

budo_schaefchen
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza

Szkoda że nie było w tv posmiałabym sie :roll:

Wystarczy, że kilka osób mogło się pośmiać oglądając twoją "walkę" (buahaha) na zawodach w Krynicy. To dopiero była żenada... Nic tylko pogratulować Rafałowi znakomitego przygotowania zawodników, hehe...
  • 0

budo_wodeck
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza

Po pierwsze jestem dziewczyną i nie żadnym twoim kolegą Confused
A ja na nikogo nie naskakuje bo jeśli ktoś zdobywa tytuł mistrza to powinien nim być naprawde...Jeśli nic o nim nie wiesz to nie wypowiadaj się-proste Confused


o tak, Wielka Fighterko, przepraszam Cię że uraziłem, bardzo żałuje że nie jesteś moim kolega/koleżanką.
Jest wiele federacji, wiele kategori, wiele pasów itp, itd, skończ juz pieprzyć takie głupoty bo choćby bycie Mistrzem Osiedla, zobowiązuje do pokonania kogoś, nikt nie daje nikomu pasa za darmo - a ze pas pasem nie równy, to swoja drogą, ale to nie powód by pokims jechać że "co On to jest za mistrzem"? Pokaz Ty jak walczysz i co prezentujesz...

Ja kompleksów żadnych nie mam i nie zazdroszcze nikomu tylko podziwiam tych co osiągneli tak dużo i swoją ciężką pracą...ale niektórzy z was ciągle go uważaja za uczciwego człowieka ale ja tylko pisze prawde i jego szanowac nie bede bo przez takich ludzi jak on mozna zobaczyć jak łatwo do czegoś dojść...nie pisze że on nie ma pojęcia o tym sporcie i na pewno coś umie... Confused

trochę pokory dziewczynko, przybrałas sobie Nick na forum i tylko na nim skończysz a do kogoś kto ma pojęcie o walce, to pewnie Ci daleko, bo jak wyczytałem - swoje pokazałas w Krakowie, a raczej nic nie pokazałaś...
  • 0

budo_fighterka_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
Widze jak ktos ma inne zdanie to kazdy tu go atakuje i krytykuje...jestescie żałośni...
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
Co innego swoje zdanie a co innego szydzenie z kogoś na otwartym forum.
Ja w ogóle nie znam Podrazy, widziałem jedna jego walkę, ale wiem, że to między innymi on rozkręcał Kicka w Polsce, więc się szacunku troszkę należy...
  • 0

budo_simon mol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
niektorzy powinni sie wziac za trening a nie pisac bzudr o innych ludziach :D
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
i tak na marginesie,
do tych co jada po Podrazie i kwestinuja jego tytuły to on nie ma swojej federacji!
jest przedstawicielem WKN na polske i dla kilku czołowych zawodników organizował walki o Mistrza Świata. jak ktos napisał wczesniej - nie za darmo zostaje sie mistrzem świata i może zdobyte przez niego MŚ w savate tez bylo po układach i sam sobie je nadał!
przypominam, że zanim walczył o zawodowe tytułu stoczyl troszke walk amatorskich i tam tez dobierał sobie przeciwników.
Najbardziej denerwuje mnie jeśli ktoś coś zdobywa, to wtedy znajduja sie ludzie, którzy zamiast docenic zdobyte trofeum tylko patrzą jak umniejszyc i wyszydzić czlowieka.
ile osob z tutaj jadacych po nim cos zdobyło?
Jesli chłop robi wałki, to sie tym zajmijcie, zgłoście gdzies, nie róbcie z nim interesów, ale nie umniejszajcie mu jako zawodnikowi, bo na dodatek to jeszcze kilku innym zawodnikom równiez pomógł w zdobyciu mistrzowskiego pasa.
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
i jeszcze jedno
Ile z osób, "twardzieli", które tak po nim jadą anonimowo jest w stanie powtórzyc to samo Podrazie w oczy.
Ja jesli do kogos coś mam to mówie do niego, a nie zale sie na forum!
z mojej strony moge dodac jeszcze, że miałem z tym człowiekiem do czynienia kilka razy i nigdy mnie nie oszukał, zawsze było tak jak sie umawialismy, albo nawet lepiej z jego strony. Więc nie mogę zgodzic się z opinią, ze oszukuje zawodników.
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
Po pierwsze to przypominam ze to jest forum.Polega ono na tym ze każdy ma prawo wyrazic tu swoją opinie ANONIMOWO.Nikt nie musi sie tłumaczyc kim jest bo niby po co?

Nie podlega wątpliwości,ze Cezary Podraza jest związany z kickboxingiem od lat..Może zrobił coś dobrego i niektóre z jego walk były coś warte...ALE wielu ludzi którzy sie z nim zetkneli żałują tego ponieważ jest mało wiarygodny- delikatnie mówiąc..Niektórzy z was może maja z nim pozytywne doświadczenia ale ci których znam ja napewno nie.

Poza tym jego walki naprawde nie należa do pasjonujących.Obejrzyjcie kilka a potem sie wypowiadajcie i niech mi nikt nie mówi zebym sie zajał treningiem i nie pyta co ja zrobiłem bo to jest śmieszne.
Dla mnie Podraza nie jest nikim nadzwyczajnym bo choć ma wiele tytułów-nie zdobył ich w wielkim stylu i napewno nie jest godny naśladowania..
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: gala perfect boxing Cezary Podraza
Nie ma co więcej gadać Podraza ma swoje tytuły które wywalczył w walkach z przeciwnikami mniej wymagającymi lub więcej. Nie patrzcie na kogoś tylko trzeba robic tak żeby być zadowolnym z siebie , zdobywać tytuły , medale tak by nikt nie zarzucił nam jakiś "przekrętów".
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024