Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gołota w Spodku - transmisja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_seborth
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja
Adamek zajebista walka, Gołota też gratulacje ale... to już nie ten sam bokser co kiedyś
  • 0

budo_g-man
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja

dwa lata przerwy a wy odrazu byście chcili zeby z wałujewem walczył...


Ja bym nie chciał, wtarłby Gołotę w ring.
  • 0

budo_mol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biłgoraj

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja
Golota zrobil swoje. jego rywal praktycznie przyjal postawe defensywna poruszając sie jak wóz z węglem. na pewno nie mozemy oceniac Goloty tylko na podstawie tej walki. kolejne pojedynki pokazą na co go naprawde stac.

Adamek - swietna walka. chlopak zrobil na mnie wrazenie. byl zwrotny szybki regularnie okladal rywala z kazdej strony. az milo bylo popatrzec 8) Adamek to naprawde prawdziwy wojownik. tytul mistrza swiata jeszcze do niego wroci.

nawiaze jeszcze do walki Diablo Wlodarczyka. otoz sądzę, iz Diablo zdobyl tytul mistrza jakby z przypadku. przyznano m uzwyciestwo , ale swoim wysteoem na pewno nikogo nie powalil na kolana. Nie sadze aby kiedykolwiek jeszcze zdobyl jakies trofeum. Adamek to klasa sama w sobie. Diablo to po prostu dobry bokser i nic wiecej.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja
zgadzam sie z przedmówcą.
Diablo sympatyczny chłopak, mocny cios, ale nie ma chyba serca do tego, za pasywnie walczy.

A co do Gołoty, mnie w sumie wisi czy mistrzem będzie, ja po prostu bardzo lubię oglądać jego boks. Nawet jak przegrywa to efektownie :)
  • 0

budo_turboprinzessin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja
lol :) nie źle - na polskim boxie to się nie znam, ale kolo jak na 39 lat i 2 lata pauzy --> no to git jap, jap, jap - uppercut, cross, and hook = finito --> uff! olbrzym! trochę to siekierą ociosane było, ale wcale, wcale.... --> szkoda tylko, że jak to się mówi: It takes two to tango.:D --> trzeba dwóch do tanga, a ta bestja to taka nadmuchana była -> balonik :)
lol :) Chin up! Down but not out! Jeszcze Polska nie zgineła, póki my żyjemy...
  • 0

budo_turboprinzessin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja

dwa lata przerwy a wy odrazu byście chcili zeby z wałujewem walczył...


Ja bym nie chciał, wtarłby Gołotę w ring.

kto Valujev? ten patałach? ja widziałam wszystkie jego walki i wszystkie ostatnie szmacianki --> gdyby nie KING który wszystkich smaruje, bo chce mieć 2,20m freaka z cyrku na pokaz (i kasę!), to Valujev by żadnego pojedynku nie wygrał - i Gołota tak jak się teraz zaprezentował --> to on by Valujeva lewym jap'em tylko - wtarł w ring. Tsssss. Valujev --> WHO IS FU**ING VALUJEV 8O ??? ostatni prawdziwy FREAK cyrkowy!!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_simon mol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja
co prawda golota wygral ale ten przeciwnik to widac ze slaby byl
  • 0

budo_turboprinzessin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja
Simon
:-) no nie przesadzaj - fakt, że nic z jegą ksywką BEAST to nie miał wspólnego - ale bywają o wiele, wiele gorsi. Ogólnie wiadomo --> za taką "imprezką" stoi tyle kasy, tyle rzeczy od niej zależy - nawet egzystencje ludzkie, joby - reklamia, czy jacyś promotorzy, wszelkiego rodzaju doradcy, pijawy wszelkiej maści i wyznań --> tasiemiec-pasożyt żerujący - w sumie, z takiej banalnej, pierwotnej, towarzyszącej już człowiekowi od zarania czasów --> sprawy - jaką jest walka dwóch mężczyzn na pięchy :) .... Aż dziw bierze.....
No i wiadomo --> jeżeli akurat rozchodzi się o tzw. Comeback --> no to w ogóle jest się ostrożnym w wyborze "kontrahentów"..... i w sumie to bym nawet powiedziała, że Beast był raczej za dobry - niż za słaby --> jak na "chłopca do podbudowy - u Gołoty - jemu jego ego" :wink: --> do tego swojego zadania (którego "podarował" mu DonKanaliaKing :D !): Mission: The Magic Golota :) !
DonKiNG w ogóle w tym roku poleciał - i wytrząsa z rękawa jeden Comeback po drugim - najpierw ta plama z Niemcem Axel Schulz vs. Brian Minto () - gdzie właśnie nie wyszła sprawa ze "słabym" oponentem- i "chłopiec do bicia" pokazał co znaczy 10 lat przerwy i posłał Schulca ostatecznie na emeryturę... oraz Henry Maske vs. Virgil Hill () - gdzie nawet dwóch "weteranów" się spotkało :) ..... Taaaaaa.... Combacks są w modzie - a DonKiNG robi to - bo jak widać sytuacja w HeavyWeight to tak za bardzo to nie jest za wesoła - takiego prawdziwego Championa - czy Championów - jak kiedyś to w sumie nie ma żadnego....albo? :-) bo kto? Zobaczycie - jeszcze stary Kliczko i Lennox Louis wrócą..
pozdrawiam
tp
  • 0

budo_braciab
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Escola da Capoeiragem Kielce
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja
Moim zdaniem Gołota trochę spięty ale już zaczął się nakręcać gdy walka się skończyła, jak później komentowali Bates ma dla kogo żyć. Natomiast Adamek świetna walka, znów w formie i przeciwnik nie był zły, chciałbym zobaczyć kiedyś walkę tego Panamczyka z innym bokserem i porównać.
  • 0

budo_sajan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja
Nic nie moge zrozumiec co Gołota mowi w wywiadach, tyle lat na ringu robi ladny rozpierdol w bani.

pozdr.
  • 0

budo_turboprinzessin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja
:D eeee no - poetą, to on nigdy chyba nie był .... do tego tyle lat już zagranicą ...
a mi się nawet podoba co mówi --> jakiś taki misiu sympatyczny.....
ja go w ogóle nie znam - nie jestem z Polski --> a tylko co o nim słyszałam to ciemne historie jakieś.... ja myślałam że to jakaś straszna recydywa będzie --> głos gruby, bassowy, zachrypnięty.... a tu misiu tylko taki się okazał :)
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja
no włąsnie, on taki był zawsze, a tu go z bardzo fajnej storny pokazali, żartowinisa, luzaka. To żadkość nieststy, a on podobno świetny gość jest jak się go bliżej pozna :)
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja

Nic nie moge zrozumiec co Gołota mowi w wywiadach, tyle lat na ringu robi ladny rozpierdol w bani.

pozdr.

a właśnie, wcześniej chyba się nie jąkał :roll:
w wywiadzie dla TVP3 sprzed kilku dni było to wyraźnie widać

Cały czas obawiałem się, że Bates skoro tak się pcha w zwarcie, to pewnie wyczeka na odpowiedni moment, by wyprowadzić jakąś bombę w półdystansie, albo w klinczu i będzie po walce, ale na szczęście Tyson to to nie jest i takich rzeczy jak widać nie potrafi.
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja

Nadodatek nieodbyła sie walka Kick Boxerska na którą czekałem ostro.N


Jak to się nie odbyła? to czemu obiło mi się o uszy, że Podraza wygrał? ( jeszcze ponoć przez KO ) wałek jakis znowu :lol: :lol: ? W sumie nie zdziwiłbym się
  • 0

budo_turboprinzessin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja

no włąsnie, on taki był zawsze, a tu go z bardzo fajnej storny pokazali, żartowinisa, luzaka. To żadkość nieststy, a on podobno świetny gość jest jak się go bliżej pozna :)

tssssssss...... :) no, no..... nie wątpie --> a jak z bliska :wink: ???
nie spoko koleś - jakiś taki nawet skromny, żaden tam hojrak - jak często w tej "branży" się zdarza --> widać było, że se trochę pomyślunków robił - że go tam cóś drążyło... w sumie wiadomo --> chodziło o jego przyszłość... Sam mówił - albo cóś jeszcze się po tych starych kościach z ducha wojownika tłucze - albo czas spakować tobołek i powiedzieć Thx i bye-bye.... :) no co? - trzeźwo w sumie myśli - no tylko o W.CHemp. pasie to może tylko pomarzyć .... prznajmniej przed emeryturą troche zsianokosić - czemu nie :D ?
A na którym on jest miejscu teraz w kolejce? wie to któś??.....
  • 0

budo_rol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja

Adamek wałczył świetnie i za to należą mu się ogromne brawa poprostu szermierka na pięści :-)

I te uniki rotacyjne... zejścia z linii ciosu... wspaniale wymykał się spod lin i narożników. Piękne lewe proste. Masz rację - duże brawa dla Tomka.
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja
powiedziałbym, że jak na siebie Gołota był raczej bardzo rozluźniony --> zazwyczaj jest o wiele bardziej spięty z początku
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja
Golota- przeciwnik jak na powrót po dwoch latach,nie najgorszy.Sam Andrzej wolny,to trzeba zaznaczyc,brak wyczucia dystansu,jednak jak sam mowi,jeszcze dwa,trzy miesiace i szybkosc sie poprawi,a dystansem tez nie bedzie problemu.Silny i z checia do walki i za to brawą!!!Widac bylo jak szedl kombinacjami,jak poczul,ze trafil.Naprawde jest niewielu ciezkich,ktorzy maja taka technike.Wiadomo Golota elektryzuje i dziekuje mu za to,ze wygral!!!!Mysle,ze nie wracal dla kasy(250tys dolarów)-On jej nie potrzebuje juz.We wczesniejszych wywiadach mowil,ze chcialby nie konczcy kariery takim pojedynkiem jak z Brewsterem.Wrocil,choc jest w zaawansowanym wieku jak na boks zawodowy i pokazal to czego chcielismy.Dla mnie najlepiej by bylo jakby po prostu odpuscil sobie juz i zakonczyl swoja kariere w takim wlasnie stylu.Dziekuje /Andrzej!!!!!!!


Adamek- nie wiem gdzie jest sklasyfikowany ten Pineda,ale na slabiaka wcale nie wygladal,gdyby nie uciekanie spod lin i ogolnie bardzo dobra walka Adamka,mogloby byc roznie.Nie ma co,boks w wydaniu Adamka,to jest to-szybkosc,kombinacje,myslenie(co nie zawsze widac w walkach bokserów) -sam esencja boksu.Zobaczymy jak bedzie to wygladalo z kims z wyzszej polki.Dzieki Tomek!!!

Az milo sie robi jak Polacy wygrywaja:)
  • 0

budo_perkosz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja
Bądź co bądź Andrej wrócił w dorbym stylu , choć przeciwnik był niewymagający. Odstawał wyraźnie warunkami fizycznymi, no ale dobre przetarcie dla Andrzeja :D pewnie don king da mu kolejną walke o tytul, gołota był dorym bokserem i mógł zajść w tym boksie naprawde bardzo daleko lecz jak wiemy psychike to on ma niezbyt mocną...
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota w Spodku - transmisja
Przeciwnik Adamka to mistrz franci, więc nie byle jaki cienias, po prostu Adamek był o klasę lepszy. Był lepszy niż we wszystkich swoich wcześniejszych walkach, dla mnie bomba.

A co do Andrzeja, mi sie wydaje, że chłop przez te dwa lata dużo na siłowni siedział, był o wiele bardziej spakowany niż zwykle
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024