Skocz do zawartości


Zdjęcie

FEDOR może przejść do K-1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_hoolxter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR może przejść do K-1
Dana to chujek i wszyscy o tym wiedzą. Mam nadzieje że K-1 albo BODOG staną się konkurencją dla UFC, bo osobiści nie trawie ich publiki, oprawy gali, zachowania części młodych zawodników (np. Chris Leben) i chujowych reguł. Nie wspominając NASC która potrafi rozjebać każdą galę bo niedopuści kogoś do walki z powodu jakiejś bzdury. Ponadto te okresy karencji jakie nakłada. Dlatego właśnie Wandy nie walczył z Liddellem jak mu Mirko otworzył czaszkę.

Możecie się czepiać że uczepiłem się kultury hamburgera ale ja po prostu tego nie trawie. PRIDE było klasą samą w sobie.

Pozdro
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR może przejść do K-1
Bodog psze państwa, to będzie klasa. mówię wam.
pod wzgledem klimatu i oprawy biją UFC na łeb, a zawodników też będą mieć napewno coraz lepszych, bo z MMA kaska będzie coraz większa.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR może przejść do K-1

Bodog psze państwa, to będzie klasa. mówię wam.

Howgh!!
A z Fedorem i UFC nie chodzi o kasę, tylko o warunki - gdzieś tam mi się o uszy obiło, że w kontrakcie z Pride, Fedor miał zawartą klauzulę, że może walczyć w Rosji, a UFC nie chce tego warunku spełnić - chcą mieć na niego wyłączność.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR może przejść do K-1
Gdziekolwiek Fedor nie zawalczy,widac,ze ostro trenuje. :) :) Niedlugo bedzie wystepowal chyba w "strongmanach". 8)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR może przejść do K-1
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_rozstęp1984
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR może przejść do K-1

Bodog psze państwa, to będzie klasa. mówię wam.

Howgh!!
A z Fedorem i UFC nie chodzi o kasę, tylko o warunki - gdzieś tam mi się o uszy obiło, że w kontrakcie z Pride, Fedor miał zawartą klauzulę, że może walczyć w Rosji, a UFC nie chce tego warunku spełnić - chcą mieć na niego wyłączność.


Czyli poprostu Fiodor nie miał w kontrakcie z PRIDE klauzulii wyłączności. Znając życie Dana White boi się, że Fiodor spierniczy mu do Bodoga. Jeśli chciałby koniecznie na wyłączność Rosjanina to powinien zaoferować mu naprawdę ZAJEBISTE PIENIĄDZE!! I to zdecydowanie lepsze niż jakie dostał np. Cro Cop
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024