Skocz do zawartości


Zdjęcie

Last legend.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_hollnar
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Last legend.
Podobno dobra firma, ale osobiście nie miałem zaszczytu spotkać sie z jej wyrobami. Ma ktoś z was, lub miał kontakt i chce sie pochwalić? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kamikadze
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Last legend.
Nie wiem czy ktos na forum tobie doradzi w sprawie Last legend.Kiedys zamawialem u nich miecz Mikusa Tatakai z seri 4000,czekalem prawie rok i go nie otrzymalem a z jakich powodow sam chcialbym wiedziec.Wedlug mnie nierzetelna firna.Watek miecze Last Legend przewijal sie na forum Rei Dojo.Patrzac na twoj wiek to radze zaczac od czegos mniej ostrego.
  • 0

budo_ronin_warszawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Last legend.
Cóż w tym wieku może lepiej nie brać się za ostre miecze, zwłaszcza jeżeli nie są bezpośrednio potrzebne do ćwiczenia, a tak jest w większości sztuk walki mieczem w polsce.
  • 0

budo_hollnar
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Last legend.
Spokojnie. Wclae nie chce kupować na razie shinkena (najpierw sie troche w kenjutsu podszkolę), mam ostatnio takie dziwne hobby porównywania ze soba różnych mieczy i opinii o nich.
  • 0

budo_musashi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Last legend.

Spokojnie. Wclae nie chce kupować na razie shinkena (najpierw sie troche w kenjutsu podszkolę), mam ostatnio takie dziwne hobby porównywania ze soba różnych mieczy i opinii o nich.

Polecam swordforum, jeśli język angielski nie jest problemem. Jest tam dość sporo postów o Last Legend i ogrom innych, ciekawych dyskusji.
  • 0

budo_k.shinobi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Last legend.
Współpracowałem z goods.pl kiedyś wiec sklep z czystym sumieniem polecam ;)
Jeśli chodzi o last legend, to firma doskonała, ale z wykonaniem zamówień jest nie najlepiej :/ Jeśli chcesz kupić miecz last legend to zamiast bawić sie w projektowanie i czekanie rok na zrobienie jego, kup gotowy - jeśli jakis sklep ma taki w magazynie. jeśli nie ma... kup miecz innej firmy.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
To kopia miecza last legend z serii 4000. Ma wiecej złożeń, ale jest hartowana selektywnie olejowo z tego co wiem, a nie ciekłym azotem... a to główny bajer w używaniu mieczy last legend :D sposób ich hartowania.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Last legend.

kup miecz innej firmy.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
To kopia miecza last legend z serii 4000. Ma wiecej złożeń, ale jest hartowana selektywnie olejowo z tego co wiem, a nie ciekłym azotem... a to główny bajer w używaniu mieczy last legend :D sposób ich hartowania.


zaczynasz byc chlopak z tym nudny. naprawde nudny. Szczepan wez tu zajrzyj casem i zrob w koncu porzadek. Wywal tez tego typa bo nam tu zasmieca i gada tylko o jednym...
  • 0

budo_kami
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Last legend.
Należy dodać, że nieudana kopia miecza firmy Last Legend...
  • 0

budo_karendt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Last legend.
Hartowana w ciekłym azocie 8O , bajki...
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Last legend.
Widze, ze ktos tam zmienia na biezaco, teraz jest przelozone 13 razy, robi sie ciekawie :)

2 do potegi 13 jest 8192 wiec chyba jednak cos sie nie zgadza, wprowadzacie klienta w blad :) Chyba ze te pare warstw sie starlo bo miecz byl szlifowany :)

dobra juz siedze cicho :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024