Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nagrody pieniężne dla juniorów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.
Ogolnie komentujac cale zamieszanie-Zenada :oops:
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.
Kano Mori - jeszcze 10 lat i będzie zbijał hajs!
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.

Kano Mori - jeszcze 10 lat i będzie zbijał hajs!


o ile nie obrazi wszystkich organizatorów i promotorów :wink: 8)
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.
piekny temat godny swiatowych gwiazd grapplingu juniorskiego
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.
Kano Mori przeciez zawsze mozesz starac sie o stypendium sportowe
  • 0

budo_hov
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.
kano mori pusc totka moze szczescie sie tym razem usmiechnie do JUNIORA :wink:
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.
[quote name="budo_Kano Mori"]dlaczego nie ma hajsu dla juniorow :?: :?: :?: [/quote] [quote="budo_dar75"]... zadałes pytanie jakbyś miał zamiar startowac tylko dla pieniędzy[/quote]Lepiej by zabrzmiało "dlaczego nie ma nagród pieniężnych dla juniorow :?: ". [quote="budo_COPACABANA"]wcale nie ... masz przeciez znizke na pociag :wink: [/quote]Kpina. :evil: [quote="budo_stando"]nie ma bo nie ma :) [/quote]"nie ma bo nie ma" - wybrałaś najgorszą odpowiedź ze wszystkich. Uśmieszek jedynie Cię ratuje. :D [quote="budo_stando"]takie a nie inne nagrody przwidzieli organizatorzy!! [/quote]To odpowiedź rodzi kolejne pytanie "dlaczego organizatorzy...?"[quote="budo_stando"]młode to takie a już narzeka eh...[/quote]Nie narzeka tylko się pyta. Kto pyta nie... [quote="budo_mkimura"]Jeszcze by wydali na głupoty i rodzice by mieli pretensje.... :wink: [/quote]Z tym się całkowicie zgodzę. Mkimurę zna mnie. :wink: [quote="budo_Popo"]Mysle, ze ten smarkacz powinien zostac niedopuszczony do zawodow za niesportowe zachowanie ![/quote]Brak uśmieszka. :evil: [quote="budo_Kano Mori"]Ja jednak mysle ze jesli byla by jakas kasa do zgarniecia wiecej osob by startowalo... (chyba w seniorach tak samo to dziala)
Ale coz seniorzy wiedza lepiej.[/quote]Całkowicie się zgadzam.[quote name="budo_stando"]Mistrzu zorganizuj zawody, znajdź sponsorów i nie ma sprawy... [/quote]To samo można powiedzieć seniorom.[quote="budo_stando"]synku, junior to junior, uczy się i zdobywa doświadczenie jak dorośnie, a pilnie się uczył, to ma szanse na pieniązki :) [/quote]I znowu uśmieszek Cię ratuje. :D
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.
Do Cypisa.

tak to już jest, że na forum jak się coś piszę to nie słychać intonacji i zostają tylko uśmieszki. dobrze że niektórzy zauważają.

podział nagród jest zawsze / dla mnie / trudny.
1. wysępienie gotówki jast prawie niemożliwe
2. latam 3 miesiące po różnych firmach, urzędach i innych zbierając co łaska, kombinyję że mam 200 zł - zrobie u was zakupy ale za 300 i czasem się udaje :) . Część tematów załatwiona jst na "kreche" płatne po zawodach
3 jak już mam ciężąrówkę nagród to teraz muszę to jakoś podzielić na juniorów i seniorów, na panów i panie i na lekkich i ciężkich / i dwa dni przed zawodami / nie wiem która kategoria będzia najbardziej obłożona / mogę przewidywać na bazie doświadczenia ;) /
WEŹ BĄDŹ MĄDRA I PODZIEL po równo ? czy sprawiedliwie ? a może na chibił trafił ;)

toczy się dyskusja
- Żle zaczęta - źle sformułowane pytanie o nagrody sugerujące, że jeździ się DLA nagród
- żle zrozumiana - ktoś nie załapał żartu i drobnej złośliwości, rozpędził się no i z młodej
piersi się wyrwało ;)
- może skończy się z kulturą ;)

pozdrawiam
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.

- może skończy się z kulturą ;)

Też chcę aby tak się skończyło. :-)
  • 0

budo_hov
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.
na tym etapie powinien wkroczyc mod i temat zamknac :)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.
hov jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to się nie wypowiadaj.
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.
wkroczył - ale nie zamknął :)

Litości.
Przeczytałeś co było napisane na górze? Powoli tracę cierpliwość (nie mam jej jakoś specjalnie dużo).

Jak nie macie nic do powiedzenia w "temacie" to nie zaśmiecajcie.

Ja wszystko rozumiem ale żeby walnąć taką wypowiedź tuż pod moją mówiącą o tym żeby wypowiadać się zgodnie z tematem to chyba lekkie przegięcie.

jerz

  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.
problem nie w braku nagród, tylko w kosztach wyjazdów, które juniorzy ponoszą na równi z seniorami.
w bjj/sf jest z tym kiepska sytuacja w porównaniu do dyscyplin np judo czy zapasy, gdzie związek i klub sporo funduje (dojazd, nocleg itp)
sprawa nie jest więc taka prosta, ale jeśli nagrody - to rzeczowe, typu sprzęt sportowy.
jak zresztą było u stando na ostatnim turnieju dla dzieci i juniorów. notabene - wbrew jej narzekaniom ;-) naprawdę wszystko robiło wrażenie
na wielu zawodach dla seniorów są w chrakterze nagród koszulki. a że bagi urwał coś od sponsorów, to komu miał dać? komuś musiał nie dać.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.
U nas dostawaliśmy nawet dyszkę żeby sobie kupić coś do jedzenia i picia na miejscu. :-)
  • 0

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.

I proponował bym się tak nie unosić bo nie jeden junior przytarłby ci nosa...


Cenna, merytoryczna uwaga :roll:

Ludzie, naprawdę tu chodzi o hajs???? Ja wiem, że część ludzi zarabia więcej, część mniej, a część nie zarabia nic. Ale jak czytam ten temat to cieszę się, że mój zawód pozwala zajmować mi się bjj czysto z przyjemności.

Organizatorzy mają naprawdę dużo roboty. Rozumiem wypowiedzi stando, bo wiem jakie są realia zdobywania sponsorów (szczególnie, że RP rzuca kłody sportowcom pod nogi jak tylko może). I skoro organizatorzy decydują tak a nie inaczej, to chyba nie ma co za bardzo dyskutować. Szczególnie, gdy dyskusja jest w wielu momentach żenująca...

JERZ : rozumiem również Twoją rolę jako moderatora, ale daj ludziom podywagować trochę... W końcu to forum dyskusyjne ;)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.
Uważam że juniorzy nie powinni dostawać nagród pieniężnych. Rzeczowe jak najbardziej ale nie finansowe.

Dojazdy to jest koszmar. Nie zarabiam mało ale jak myślę że na wycieczkę na MP mam wyłożyć jakieś 300 - 400 złotych to troszkę mnie to irytuję. Można by się próbować organizować szczególnie w większych miastach i na większe imprezy i próbować z wynajmem autokaru może było by taniej?

P.S. Przecie nie zamknąłem tematu :) , nie dałem ostrzeżenia.

Ja tu tylko sprzątam a żebym tego sprzątania nie miał zbyt wiele staram się skracać oftopy do minimum.
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.

Dojazdy to jest koszmar. Nie zarabiam mało ale jak myślę że na wycieczkę na MP mam wyłożyć jakieś 300 - 400 złotych to troszkę mnie to irytuję.

właśnie o to chodzi. to zniechęca wielu (czasem wręcz definitywnie) do startów.
autokar klubowy jak najbardziej, ale co robić, skoro wielu woli samochodami i reszty już na busa nie stać... :evil:
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.
no i w ten oto płynny sposób przeszliśmy z tematu czy zapłacić juniorowi za zwycięztwo do tematu ale drogo ... ;)

a tak sobie myślę :
- 16 lat (junior) mama dała piniązki na zawody
- 24 lata (senior) sam musi zarobić i nie tylko na zawody ;)
a i żeby nie było że znowu czepiam się juniorów!! 8) - bo jeszcze mi jakiś nosa utrze ... no i jak ja bdę wyglądać ;) .
Oczywiście są kluby które mają dotacje i częściowo sponsorują wyjazdy na zawody, są kluby które nie starają się o dotacje i marudzą, są też kluby które się starały ale im nie wyszło ;) - Ja staram się sprowadzać koszty do minimum biorąc pod uwagę swoich zawodników a dokładnie ich sakiewki ;) bo mnie czasami zwrócą (delegacja).
A ciekawe bo narzekamy, narzekamy a no zawody przyjeżdża coraz więcej zawodników :)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Nagrody pieniężne dla juniorów.

...
właśnie o to chodzi. to zniechęca wielu (czasem wręcz definitywnie) do startów.
autokar klubowy jak najbardziej, ale co robić, skoro wielu woli samochodami i reszty już na busa nie stać... :evil:


Myślę raczej o zorganizowaniu się na poziomie miasta a nie klubu choć może są to mrzonki bo przecież zorganizowanie się na poziomie klubu czasami jest przeszkodą nie do przeskoczenia. :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024