Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sztuk Walki 7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
179 odpowiedzi w tym temacie

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
moglo by sie skonczyc na g n p , jestem pewien ze by nie odklepal i sedzia by przerwal walke.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
oj no to bieda. nie lubie ogladac walki uderzacz vs chwytacz. tym bardziej jak zawodowy kickboxer ma walczyc z doswiadczonym zapasnikiem. sila rzeczy dojdzie do jakiegos chwytu, a wtedy to juz dramat. slabo sie postarali ci organizatorzy, osmieszyc salete chcieli? mimo wszystko, patriota jestem, kibicuje skazanemu .... yy przemkowi.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7

W sumie ciekawie jak sie spisze zawodnik z mojego miasta Krzysiu ;].


Witam, pewnie tak jak zawsze czyli zajebiście ;)

"Ostatnio" dal poznac ze jest niezlym fighterem


mówiąc "ostatnio" chyba masz na myśli minimum "ostatnie" 2-3 lata podczas których Krzysiu praktycznie jednostronnie dominuje swoich przeciwników ;)

wiec mysle ze conajmniej 2 miejce dla niego :P P


On jedzie po zwycięstwo. Na tyle na ile zdążyłem go poznać to każdy inny wynik będzie dla niego porażką. Zresztą na ost. KSW to w walce finałowej miał delikatną przewagę, jednak świetna akcja Cipao w pare sek diametralnie odwróciła całą walkę, i na obecną KSW Krzysio jedzie się zrewanżować :)

Zresztą polecam poznać Krzysia osobiście. Bardzo sympatyczna postać, z zajebistą metodyką treningową, który naprawdę umie przekazywać innym swoją wiedzę.
Pozdro.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7

o jakim kelnerze kolacina mowisz?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
...... i oni zamierzaja to na gali puszczac :roll: 8O :?
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
tede ma tam wystepowac z tego co na stronie znalazlem.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7

Organizatorzy Konfrontacji Sztuk Walki rozpoczęli rozmowy w sprawie oprawy muzycznej kolejnej edycji KSW, jak również nawiązania szerszej współpracy ze znanym raperem Tede. Prawdopodobnie marka PLNY, sygnowana przez Tedego, wypuści specjalną linie ubrań typu streetwear, oznaczonych logiem KSW. Niebawem szersze info w tej sprawie..


  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
w dupe kreta :/ w polsce mma robi sobie "oficjalnie" opraffke hh i dres jest kewl widze 8O :X :evil:
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7

w dupe kreta :/ w polsce mma robi sobie "oficjalnie" opraffke hh i dres jest kewl widze 8O :X :evil:


hh jest ok co do mma czy sw. do tej pory uwielbiam pamietny highlight ernesto hosta.
nie narzekaj bo oprawe mogl zrobic piotr rubik albo zbigniew wodecki :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
organizacja zawodów to biznes a nie akcja charytatywna i chcą jak najwięcej biletów sprzedać, zresztą poczekajmy do soboty przed osądami...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
Pewnie ze to biznes a jak komus sie gala nie spodoba to bedzie mogl powiedziec ze przynajmniej koncert Tedego byl fajny. Tyle ze jak ktos wydaje kase na gale to raczej jest pasjonatem MMA a koncert Tedego mu potrzebny jak w dupie ząb.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
no właśnie nie wiem czemu oni wszyscy kojarzą MMA z hip hopem kurde mol. Choć podobno ostatnio leciał oddział zamknięty HAHAHAHAH
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
Moze sie ktos brechtac,ze tendencyjne itp,ale w sumie hh najbardziej podchodzi pod tego typu klimaty walk :wink: . Nie mowie juz o utworku sepultury jak ktos wrzucil w FILMIKACH chyba. Jesli mam byc szczery to w sumie kawalek robi klimat,lecz niestety troche mu brakuje do utworku chlopakow z fenomenu,co zrobili dla Jurasa :) :) .
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7

(...)Nie mowie juz o utworku sepultury jak ktos wrzucil w FILMIKACH chyba. Jesli mam byc szczery to w sumie kawalek robi klimat,lecz niestety troche mu brakuje do utworku chlopakow z fenomenu,co zrobili dla Jurasa :) :) .


:lol: :lol: :lol:

P.S. Ja wiem że ogustach się nie rozmawia ale zlitujcie się "fenomenu" vs Sepultura ?! :lol:
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
Chyba mnie kolego drogi nie zrozumiales :wink: ,mam na mysli,ze temu utworkowi TEDE czy cos tam brakuje do Fenomenu.Sepultura to jest inna liga,inna polka :wink: ,tak samo np slipknot zrobil utworek duality,zajebiscie pasuje do walk :D

PS.Wlasnie napisalem "NIE MOWIE JUZ O UTWORKU..."
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
Nie lubię festynów z cyklu dla każdego coś miłego. Jakieś takie wstawki "artystyczne" mogli sobie darować, na koncertach nie ma przecież pokazów walk. Ale i tak wtrącając do dyskusji o rodzajach muzyki pasującej wspomnę że w Poznaniu na gali kickboxingu wystąpił Stachurski więc z tym Tede nie jest tak źle.
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
Stachurski 8O 8O 8O ..Oh my gosh....Nie no,w sumie...Ma taki MESKI wokal :) :) .Tede moglby wyjechac z czyms,z klimatu GLOKK :) :) . Niech ktos zagada z proletariatem IV :) :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
nie mam nic przecwko zarabianiu, jestem za: im wiecej kasy tym wiecej zawodow tym wiecej pokazow, tym wiecej kasy, kolo sie zamyka.
a o gustach dyskutowac trzeba, bo jesli mi ktos powie, ze do walki lepszy jest hip hop (pomijajac jakis [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :twisted: ) niz np [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (klip smierdzi) lub [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (klip nawet pasuje, hehel) to nie mam ochoty z nim walczyc :twisted: .
do walki muzyka ma byc agresywna. ma byc szybka. ma miec kopyto. a nie jol jol. choc lubie to bym zadnej piosenki pfk czy k44 nie chcial do walki.
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki 7
ogladaliscie CZAT z Saleta? na wp lecial o 15 poza sucharna gosciara ktora to czytala no i pytaniami z dupy ktore wybierali Przemek mowil dosyc sensownie!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024