Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawdźcie tego kolesia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia

Ja odpowiem bo rozwiazalem ten problem. Mozesz krytykować co chcesz jako widz ale gówno mnie obchodzi co masz do powiedzenia. Nie dlatego ze zesrałbyś sie wychodząc do tego gościa (bo i gdy zawodowcy sie krytykuja wyglada to nie smacznie) ale dlatego ze tylko ty jako zawodnik póki co nic sobą nie reprezentujesz a twoje uwagi to pierdolenie o szopenie - gadac moze kazdy. Respect i bez obrazy.


No dosc konkretna odpowiedz i bez ogrudek 8)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia

ale dlatego ze tylko ty jako zawodnik póki co nic sobą nie reprezentujesz a twoje uwagi

sory mialo byc bez tego "tylko"
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
E no Mate, widzę że masz skrańcowaną bajerę. :)
  • 0

budo_mzd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
Czy dobrze rozumiem niektorych tu sie wypowiadajacych ze krytykowac zawodnikow Pride moga tylko inni zawodnicy Pride? Albo w dziale MMA moga pisac tylko ci co walcza w MMA i to z sukcesami - to oczywiscie skrot. To moze w dziale jiu jitsu tez moga tylko ci co byli co najmniej mistrzami regionu w jiu jitsu? (tu oczywiscie pije do Martiusa ;) ). No dajcie spokoj.
Przeciez nie od dzis wiadomo ze (tu chyba Martius przyznasz mi racje bo nieraz sie tak wypowiadales) wcale zawodnicy nie znaja sie najlepiej na danej dyscyplinie sportu, ba nawet zaryzykuje stwierdzenie ze mkistrzowie danego sportu nie znaja sie najlepiej na swojej dyscyplinie.
Brzmi troche hehe :)
Ja tam wolalbym sie uczyc nie u mistrza swiata tylko u jego trenera !! bo on zna sie o wiele lepiej od zawodnika, gdyby tak nie bylo to po co zawodnikowi jest trener przeciez sam zna sie najlepiej?
Oczywiscie zeby nie bylo od razu prostuje nie tylko trenerzy sie znaja to tylko byl przyklad na to ze wcale zawodnicy nawet najlepsi wcale nie sa najlepszymi znawcami.
No i zeby cos krytykowac wcale nie trzeba byc wielkim specjalista z doktoratem czy inna profesura.
Wyrazana opnia zawsze swiadczy o czlowieku, ktory ja wyglasza i ma do tego prawo i tyle.
Nic nikomu do tego. Jak sie ktos nie zgadza to dyskutuje lub ignoruje.

A mowienie ze krytykowac przeciwnikow np Filipovica moga tylko ci co walczyli z Filipovicem (bo taki wniosek mozna wysnuc jak ktos pisze - ze nie mow ze byl cienki bo sam zawalcz) jest co najmniej niepowazne.
Ale sie rozpisalem. :)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
Jest jeden taki zawodnik, przegrał wszystkie swoje 10 walk przez mata leo
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia

Ale sie rozpisalem. :)


mzd: nie chodzi o nie wypowiadanie sie czy tez nie komentowanie tylko o jedna rzecz szacunek tez dla przegranych w szcegolnosci ze osoby sie wypowiadajace na temat przegranych najczesciej do piet im nie dorastaja 8)

Tak jak to juz bylo przytoczone wczesniej ze najbardziej krzykliwe sa male pieski

Mozna wypowiadac sie na temat jakiejs walki ale nie na temat calej kariery zawodnika na podstawie kilku walk chociazby najbardziej sromotnie przegranych.

Na podstawie kilku walk Nastka w Pride tez ktos moze sie pokusic o zmieszanie go z blotem ale tak naprawde osiagnal on w sporcie wiecej niz wiekszosc zawodnikow startujacych w badz co badz niszowym turnieju podlug olimpiady.

Czytajcie uwaznie co napisze i nie starajcie mi wmawiac rzeczy ktorych nie napisalem - nie wystarczy poznac tylko alfabet i czytac cale zdania zeby je rozumiec ...

Zakladac tematy ze ktos ma 2 walki przegrane to juz leszcz przeciez to chore i nic nie wnoszace ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024