Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawdźcie tego kolesia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
Nie wiem czemu mialbym sie wstydzic komentowania ze ktos jest slabym zawodnikiem jak na jakies standardy. Bo np. Wspomniany Nagata jest slabym zawodnikiem jak na standardy Pride i nie wmowisz mi ze jest inaczej.

Edit: Rozumiem ze Gianta Silve tez uwazasz za super zawodnika tak? Bo przeciez w Pride nie ma slabych :roll: Mysl co piszesz.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
autora tematu:
Czy czytałeś wywiad z tym zawodnikiem, że psioczysz na jego menadżera?
Należy wziąść pod uwagę taką opcję, że gość chciał walczyć z najlepszymi, z takiego czy owego powodu. Teraz przynajmniej jak się pytają z kim przegrał to wiadomo o kim mowa a nie, że dostał od jakiegoś gościa, którego nikt nie zna :)

Walka Mirka i Igora trwała krótko, walka Goodridge'a i Yvel'a jeszcze krócej bo tam high kick był jedynym uderzeniem w walce :) . Tylko czy to o czymś świadczy?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia

Walka Mirka i Igora trwała krótko, walka Goodridge'a i Yvel'a jeszcze krócej bo tam high kick był jedynym uderzeniem w walce :) . Tylko czy to o czymś świadczy?

mniej wiecej o tym, że Goodridge i Igor byli w tym momencie gorszymi zawodnikami. Bo chyba nie wmowisz mi ze przegrali bo byli lepsi?
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
Nie chodzi o to kto tu był lepszy, bo o tym nas informuje wynik. Ważne jest żeby nie wieszać psów na żadnym z zawodników. Bo jeżeli chodzi o Igora to tego nie robiłeś?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia

Edit: Rozumiem ze Gianta Silve tez uwazasz za super zawodnika tak? Bo przeciez w Pride nie ma slabych :roll: Mysl co piszesz.


Chyba sam nie czytasz co piszesz ani co napisali inni 8)
Najpierw poczytaj a potem dawaj przytyki bo inaczej smiesznie to wyglada 8)

Nigdzie w swoich postach nie napisalem, że ktos jest super zawodnikiem wiec dlaczego Gianta Silve mam uwazac za super ?
Nie napisalem tez ze jest ktos slabym w przeciwienstwie do Ciebie.
Jak uwazasz Gianta Silve za slabego to chcialbym widziec Ciebie w walce z nim 8)

Zawodnicy moga byc w danej chwili lepsi lub gorsi od przeciwnika i tylko tyle ...
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia

Jestes w stanie wystartowac z tymi ktorzy tak szybko konczyli na takich zawodach ?

Nie ma tam slabych zawodnikow a jesli uwazacie ze sa ... no coz uwazac zawsze mozecie ale wiekszosc z was nawet tego co najslabsi tam nie osiagnie i co najwyzej bedzie moglo ogladac tych najlepszych utozsamiajac sie z nimi i siegajac po nastepna butelke piwa 8)

Komentowac mozna zawsze ..... lecz lepiej tak zeby po latach nie wstydzic sie wlasnych komentarzy 8)


człowieku z całym szacunkiem, o czym Ty gadasz? Co to wogóle za pytanie-"Jestes w stanie wystartowac z tymi ktorzy tak szybko konczyli na takich zawodach ?" Nie każdy chce być zawodnikiem np. Pride ,uwierz mi na słowo :) ,te wszystkie ciosy, które oni otrzymują podczas walk wygranych czy przegranych wyjdą im kiedyś..

Pozdrawiam
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia

człowieku z całym szacunkiem, o czym Ty gadasz? Co to wogóle za pytanie-"Jestes w stanie wystartowac z tymi ktorzy tak szybko konczyli na takich zawodach ?" Nie każdy chce być zawodnikiem np. Pride ,uwierz mi na słowo :) ,te wszystkie ciosy, które oni otrzymują podczas walk wygranych czy przegranych wyjdą im kiedyś..

Pozdrawiam


No i wlasnie o to chodzi nie kazdy chce to sam robic ale kazdy chcialby bez ograniczen komentowac i wczuwac sie w role zawodnika siedzac w ciepelku przy piwku :) :) :)
A jak to fajnie pokomentowac w sposob negatywny ... miodzio ..
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
Nie jestem wielkim znawcą turniejów i zawodników MMA i z żadnym z zawodników nie stanął bym do walki - mam 158 wzrostu i ważę 58 kg :wink: .

Zgadzam się z Mardu.

Otóż:
31.12.2001 - Yuji Nagata walczy z Mirko Filipoviczem. Dla Cro Copa jest to dopiero trzecia walka w MMA, a dla Nagaty pierwsza. Cro Cop robi KO w 21 sekund. To rozumiem.
Mijają dwa lata i... Nagata ma drugą walkę MMA. Przeciwnikiem jest Fedor Emelianenko który ma do tej pory piętnaście zwycięstw w turniejach MMA, min. z Antonio Rodrigo Nogueirą - jest więc nr 1 na świecie. Tego naprawdę nie rozumiem :roll: .

[dane odnoście ilości walk i zwycięstw z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia

mniej wiecej o tym, że Goodridge i Igor byli w tym momencie gorszymi zawodnikami. Bo chyba nie wmowisz mi ze przegrali bo byli lepsi?

Nie chodzi o to kto tu był lepszy, bo o tym nas informuje wynik. Ważne jest żeby nie wieszać psów na żadnym z zawodników.


  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
co ty z tym piwkiem :wink: masz jakiś problem,chcesz o tym porozmawiać?
:wink: Czyli co zawsze mamy komentować pozytywnie nawet jak kogoś uznajemy za ringowego imbecyla ? :)
  • 0

budo_of10
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
Martius nie trzeba byc specjalista w jakiejs dziedzinie sportow zeby moc komentowac ot chociazby kibice pilki noznej czy kazdy fan swojej druzyny musi grac przynajmniej w 6 lidze? nie sadze a prawo do komentowania ma zreszta tak samo dziennikarze sportowi itd itp zeby moc sie wypowiadac wystarczy ze ktos trenuje ale nie musi i wystarczy ze duzo walk czy innych widowisk sporotwych ktorymi sie interesuje widzial... aha i co do startow z takimi zawodnikami .. uwierz ze sporo osob mialoby szanse gdyby nie musieli zajmowac sie oprocz treningow czyms innym np praca szkola itd itp

a na koniec odnosnie piwka nie kazdy pije jak oglada ... :wink:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia

co ty z tym piwkiem :wink: masz jakiś problem,chcesz o tym porozmawiać?
:wink: Czyli co zawsze mamy komentować pozytywnie nawet jak kogoś uznajemy za ringowego imbecyla ? :)


Dobrzy zawodnicy sami wiedza ze pomniejszajac wartosc jakiegos przeciwnika pomniejsza sie wartosc zwyciescy. Inaczej wychodzi na to ze najlepsi sa tylko najlepsi dlatego ze wygrali z cieniasami 8)
Dobrzy zawodnicy sa w wiekszosci stonowani w wypowiedziach bo wiedza ze nie przegrywa tylko ten co nie walczy 8)

Pomniejszanie czyjejs wartosci w szczegolnosci przez osoby w danej dziedzinie jeszcze mniej znane swiadczy tylko o ignorancji.
Mozna komentowac walke nawet w ostry sposob ale w innej formie ... mozna powiedziec ze ktos w tej walce walczyl jak kretyn ale powiedziec o kims ze walczy jak kretyn to znaczy co innego bo w innym turnieju w innej walce moze on byc idolem innych
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
ktos juz napisal ze glownie chodzi o to zeby nie wieszac psow ogolnie na calosci zawodnika
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia

aha i co do startow z takimi zawodnikami .. uwierz ze sporo osob mialoby szanse gdyby nie musieli zajmowac sie oprocz treningow czyms innym np praca szkola itd itp

Ale zauważ, że zawodowi fighterzy postawili na jedną kartę, czyli ponieśli pewne ryzyko. Ci co zajmują się zarówno treningami jak i inną pracą, mają jakieś zaplecze, zabezpieczenie. A tacy zawodnicy już nie i walki to ich jedyny zarobek (znaczy tak mi się wydaje, bo może też mają jakieś inne, mniejsze źródła dochodów, nie wiem jakieś szkoleniówki itp.).
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
szkoleniówki,sciąganie długów,haraczy itd. 8)
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
He he, no no. :) Mam nadzieję że Fedzio wspomni o mnie Gazo. Przynajmniej obiecał. :)
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
Martius uważam że mam prawo powiedzieć że ktoś jest cieniasem (akebono, giant silva), bo mam o nich takie właśnie zdanie a to że walczą w PRIDE niczego nie zmieni. A co do twoich dywagacji o tym że kto wygrywa jest taka historyjka - rozmawia uczeń z mistrzem -Mistrzu wygralem zawody. A mistrz na to - z tego wynika że wszyscy byli gorsi od ciebie. To nie ma czym się chwalić :) :)
  • 0

budo_hoolxter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
Dyskusja dobrze idzie więc sprawdźcie jeszcze teg kolesia :

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdro 600
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia
Martius - jakbym dostal taka kase jak Giant Silva, to raczej bym sie nie wahal.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprawdźcie tego kolesia

Odpowiedz na moje pytanie w takim razie - czy nie wolno mi krytykowac druzyny pilkarskiej po wyjatkowo nieudanym meczu, bo nie jestem pilkarzem i nie zagralbym lepiej? I prosze Cie, ratuj honor i naprawde odpowiedz na to pytanie.


Ja odpowiem bo rozwiazalem ten problem. Mozesz krytykować co chcesz jako widz ale gówno mnie obchodzi co masz do powiedzenia. Nie dlatego ze zesrałbyś sie wychodząc do tego gościa (bo i gdy zawodowcy sie krytykuja wyglada to nie smacznie) ale dlatego ze tylko ty jako zawodnik póki co nic sobą nie reprezentujesz a twoje uwagi to pierdolenie o szopenie - gadac moze kazdy. Respect i bez obrazy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024