Skocz do zawartości


Zdjęcie

do mma poznań.Czy macie wolną mate??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

do mma poznań.Czy macie wolną mate??
witam w waszym planie zajęć jest napisane ze w sobote macie wolną mate " 11:00-12:30 BJJ Wolna mata" czy wolna mata jest tylko dla klubowiczów czy można przyjść i posparować się ???
  • 0

budo_dzidas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do mma poznań.Czy macie wolną mate??
dodzwonilem sie do trenera mma poznan i zapytalem o mate w soboty. zaczal cos krecic, ze oni czesto na zawody jezdza i nie zawsze jest, ale stwierdzil, ze gdyby przyszedl ktos spoza klubu, bylby to ewenement. nie zdradzil rowniez zadnych szczegolow dotyczacych oplat za takie odwiedziny
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: do mma poznań.Czy macie wolną mate??
Oftop ląduje w archiwum.
  • 0

budo_nico86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: do mma poznań.Czy macie wolną mate??
Chodziło mi żebyś się pochwalił sukcesami swojego klubu (Cyklonu Poznań), a nie Strefy Walki, czy Radka Turka który u was raczej nie trenuje. To tak jak my byśmy się podpisywali pod sukcesami np. Bastionu Tychy, bo przecież tak jak oni jestśmy w Gracie Barra. A jeśli byś się interesował troche sceną MMA w Polsce to byś wiedział że ostatnią walkę Paweł Jóźwiak wygrał i to nie z byle kim.
Licytację Ty zacząłeś. Takie teksty możesz zacząć pisać jak coś wygrasz na zawodach.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do mma poznań.Czy macie wolną mate??

A jeśli byś się interesował troche sceną MMA w Polsce to byś wiedział że ostatnią walkę Paweł Jóźwiak wygrał i to nie z byle kim.

To akurat nie ma wielkiego znaczenia. Bycie dobrym zawodnikiem nie jest równoznaczne z byciem dobrym trenerem/nauczycielem. Ty, jak rozumiem, trenujesz w MMA Poznań? Widziałeś treningi w innym klubie? Jeśli nie, to na jakiej podstawie zapewniasz że w twoim wszystko jest OK? Dla jasności - ja nie oceniam MMA Poznań bo ani jednego treningu tam na oczy nie widziałem, a nie będę opierał się jedynie na opinii innych.
  • 0

budo_nico86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: do mma poznań.Czy macie wolną mate??
Jeździłem na seminaria do innych miast, trenowałem z zawodnikami z innych klubów, walcze często na zawodach i stwierdzam że poziomem nie odbiegamy. Ale miał być już koniec tematu.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_dzidas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do mma poznań.Czy macie wolną mate??
nie "naleze" do zadnego klubu, nie czuje sie z nikim tak zwiazany, to nie malzenstwo :) probuje w roznych klubach i chodze tak, gdzie mi najlepiej odpowiada. dlaczego wygrana w zawodach ma decydowac o mozliwosci wyrazania zdania? i to Ty zaczales licytacje, twierdzac, ze w Cyklonie brakuje utytulowanych zawodnikow, no ale wchodzimy do piaskownicy.... :)
  • 0

budo_nico86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: do mma poznań.Czy macie wolną mate??
Nie mówie że nie ma w Cyklonie dobrych zawodników, bo są. Nie podoba mi sie tylko sposób w jaki sie wypowiadasz na forum o moim klubie. Zeby publicznie oceniać prace trenerów i wysiłek zawodników w ten sposób jaki ty to robisz to jednak trzeba być na prawde specjalistą w dziedzinie BJJ i nie mieć do tego wyczucia dobrega smaku.
  • 0

budo_dzidas
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: do mma poznań.Czy macie wolną mate??
juz bez przesady, nie obrazajmy sie o pierdoly. to ze w jednym klubie podoba mi sie bardziej, a w innym mniej (a w jeszcze innym wcale) to wcale nie znaczy, ze Ty tez musisz to tak odbierac. zauwaz, ze o cyklonie w czerwonaku tez nie wyrazalem sie przychylnie, a to przeciez filia...
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: do mma poznań.Czy macie wolną mate??
Panowie na temat albo wcale.
Jak chcecie się pokłócić o to który klub jest lepszy to proponuje spotkanie na żywo.
Następnym razem będę dawał ostrzeżenia za każdy wasz post nie na temat.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024