Skocz do zawartości


Zdjęcie

Timberline Workhorse?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_elwood
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Timberline Workhorse?
Miał/ma ktoś może ten nożyk? Jak wrażenia?
  • 0

budo_piter pan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Timberline Workhorse?
"Kilka słów o nożyku OK Stal 440 bez literki, powłoka wygląda na świetną, ergonomia zajebista Rękojeść nitowana, oś główna wygląda na śrubę (tak 1,5 microtecha) na pięć wpustów, klips dwa położenia, G10 bardzo agresywne, podkładki - jedna brązowa druga teflon dwa linersy stalowe, blokada zachodzi prawie na całą swoj a grubość BP zerowy. Pracuje sie nim świetnie. W ręku leży jak przyklejony świetnie ergonomicznie zrobiona rękojeść, ale nie każdemu będzie pasować "


wrazenia nie moje, ale osoby, ktorego zapytalem o opinie i noz ten posiada- a przy okazji, ten nozyk juz do mnie leci,

pozdrawiam



P_P
  • 0

budo_stellars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Timberline Workhorse?
mnie zawsze się podobał, ale nigdy nie miałem go w ręku. mam takie wrażenie, że rękojeść jest trochę przymała...
  • 0

budo_mirk0o
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Timberline Workhorse?

"Kilka słów o nożyku OK Stal 440 bez literki, powłoka wygląda na świetną, ergonomia zajebista Rękojeść nitowana, oś główna wygląda na śrubę (tak 1,5 microtecha) na pięć wpustów, klips dwa położenia, G10 bardzo agresywne, podkładki - jedna brązowa druga teflon dwa linersy stalowe, blokada zachodzi prawie na całą swoj a grubość BP zerowy. Pracuje sie nim świetnie. W ręku leży jak przyklejony świetnie ergonomicznie zrobiona rękojeść, ale nie każdemu będzie pasować "


P_P


Zgadzam się w 100%, do tego nożyk za rozsądną cenę. Duży plus za cena / jakość.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024