Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAP PAKAMERA-peja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
Mate chyba masz za duzo wolnego czasu. Dawno nikt sie tak nie spuścił na temat :) Nie bede sie rozpisywal o polskim hip-hopie, bo go poprostu nie znosze, z malymi wyjatkami (warszafski deszcz...) Jak już pisalem, sram na muzyke jaka robi. Temat jest o tym co zrobil w rapakamerze. Mi by bylo wstyd upubliczniać taki poziom w sw i jeszcze z taką otoczką. Pozdro :twisted:
  • 0

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
no w tym tracku z nagłym atakiem spawacza przesadził ale wtedy miał psyche zrytą na maxa jakies tam pogrużki że pozabija mu rodzine a jakos nie doczekalismy sie smierci liroya :P
poprostu chcial wydac się groźny ale ze pizdą jest to tez nie mozna powiedziec kilka lat napierdalal w ustawce lecha
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja

Mi by bylo wstyd upubliczniać taki poziom w sw i jeszcze z taką otoczką.

Mi tez ale Rychu Peja pewnie nawet nie zapytal co ma zrobic tylko za ile.
  • 0

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
a jest moze gdzieś w necie ten program co pokazuje sw bo nie widzialem ? na you tube tez nie moglem znalezc:/?
  • 0

budo_lagartija_rio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance Team Polska
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
no wlasnie zaczelismy o programie a panowie gadaja o dupie maryni!! moze do konkretow!! zreszta chyba jednak was cos boli ze sie tak spuszczacie na Peje? jeden raper pokazuje wysciogwy samochod choc o prowadzenie go ma nikle pojecie inny lubi SW i co z tego...?
  • 0

budo_jodan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 775 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zależy od punktu odniesienia

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
macie gdziesi to wideo? albo chociaż niech ktoś opisze, co on tam mówił i pokazywał, co to była za otoczka itp itd.
btw: peja gdzieś startuje?
mnie w sumie hiphop wali, podpisuje się pod krytyką przedmówców. ale, jako się rzekło, nie o tym jest dyskusja.

peja ma u mnie plus za ten tekst:

(Round one- Hajime!)
Masz tu liryczną zadymę
Prawdę będę głosił, spontaniczne masz o-goshi
Atak ponawiam, za brutalność łapię karę
Złapię cię za moment i zdobędę waza-ari
Sprowadzony do parteru przytrzymam cię parę sekund
Pora na duszenie, czy wytrzymasz na bezdechu?
(Mate!)
Sędzia przerywa znam komendę
Poprawiam czarny pas, który niebawem zdobędę
Mów do mnie mistrzu bo od tego nie odejdę
Mam przyzwyczajenia, nawyki ich nie zmienię
Z dumą się odnoszę, jeśli przegram cię docenię
A na razie prowadzenie, poszarpana judoga..."

ale w sumie więcej minusów za całokształt.
  • 0

budo_blackinheaven
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
Po pierwsze sprowadzasz rozmowę na nieprzyjemny grunt pt." to co się przypierdalasz", chyba zbyt emocjonalnie podchodzisz do tematu. Jeśli teksty Ryska pomogły ci w życiu, to fajnie ale zachowaj to dla siebie, niektórzy mierzą wyżej od patologicznych doswiadczeń pseudogangsterów. Po drugie to, że ktoś nie odcina się od swoich korzeni wcale nie musi oznaczać braku trzeźwości oceny (odnośnie Mradu) to co Rysiek uważa a czego nie za słuszne zostawmy samemu ryskowi, Mradu podobnie jak i wielu innych może jego ekipe uwazać za bandę popaprańców i nierobów i jak wynika z teledysków, m.in. "życie kurewskie" może mieć rację. I po trzecie, gdyby każdy kto dostał choć trochę po dupie miał brać się za rapowanie to wkrótce zabrakłoby miejsca na scenie.
  • 0

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
jak mamy się kłucic o ryśka to nie dojdziemy do porozumienia go można albo kochać albo nienawidzić(nie aż tak dosłownie). ale temat jest o tym programie co rychu pokazywał sw. Można gdzieś ten program w necie zobaczyC!!!?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja

. Jeśli teksty Ryska pomogły ci w życiu, to fajnie ale zachowaj to dla siebie, niektórzy mierzą wyżej od patologicznych doswiadczeń pseudogangsterów.

To bylo do mnie? Jak smiesz tak do mnie pisac. Przeczytaj najpierw moj post ze zrozumieniem. Jak jest dla ciebie za dlugi to napisz priva to ci go skróce. Napisalem przeciez ze mnie osobiscie przekaz Rycha wali. Jesli to nie bylo do mnie to przepraszam a ty nastepnym razem uzywaj nika osoby do ktorej sie zwracasz zeby nie bylo że belkoczesz coś pod nosem chuj wie do kogo...

I po trzecie, gdyby każdy kto dostał choć trochę po dupie miał brać się za rapowanie to wkrótce zabrakłoby miejsca na scenie

Przeczytaj ze zrozumieniem mój post

Po drugie to, że ktoś nie odcina się od swoich korzeni wcale nie musi oznaczać braku trzeźwości oceny (odnośnie Mradu) to co Rysiek uważa a czego nie za słuszne zostawmy samemu ryskowi, Mradu podobnie jak i wielu innych może jego ekipe uwazać za bandę popaprańców i nierobów i jak wynika z teledysków, m.in. "życie kurewskie" może mieć rację

To samo.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024