Skocz do zawartości


Zdjęcie

RAP PAKAMERA-peja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
piotr7: jesli ciebie nie wpuszczaja do utopii to chyba wjazd ma tam tylko emir arabii saudyjskiej haha.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
a ja widze ze cos wsyscy za duzo cisnienia macie, nie wiem gdzie wyczytlaiscie ze ktos ma ciesnienie na peje bo on cos tam sie lansuje grapplingiem, poprostu niektorych moze torche irytuje (ale tylko troche) albo wywoluje usmiech na twarz jak to ryszard lansuje sie swoim gangsterskim wizerunkiem i to wszystko

po drugie peja jest osoba miedialna wiec nie uniknie sie komentarzy naj ego temat, tym bardziej ze sam zgodzil sie na wystep w mlodziezowej stacji telewizyjnej i to z cala grapplingowa otoczka

pzdr
  • 0

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja

Wątpie żeby Peja wybrał BJJ bo to lans, sądze że ma zajawke na SW a, na Judo go nie wpuszczą bo jest za stary więc chodzi tam gdzie nikt mu nie zagląda w metrykę. Nie rozumiem dlaczego czepiacie się jego wancioła, gdzie jest powiedziane że na trening mogą przychodzić tylko szczupli. Szczupłe, piękne, wyżelowane, opalone na solarce chłopaki to chodzą pewnie do gejklubów a, nie na mate. Nie patrzcie na to co was dzieli(muza, bluzy itp) tylko na wasze wspólne zainteresowanie w tym jednym aspekcie tzn.BJJ.


z tego co mi wiadomo peja trenowal kiedys judo i byl w reprezentacji polski czy tam mistrzem polski nie wiem dokladnie :P /

a to ze ktoś nosi ciuchy pit bulla i jest koks to znaczy ze gangsterka ;-) ?

jak komuś się nie podoba jego muzyka niech nie słucha i tyle ;-)

dla mnie jest ok. wychowywał się w slumsach i teraz o tym nawija.W trackach nie sciemnia tak jak jakieś mezo i te inne hip hip hopolo
  • 0

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
Peja w kuba wojewódzki show



[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
U wojewódzkiego hujowo wypadł strasznie :? wydawało mi sie że był strasznie spięty albo to wina koksu bo nie umiał sklecić normalnych zdań w języku polskim . Wydaje mi sie ze to ta pierwsza opcja bo jak oglądałem rapakamere to juz normalnie gadał .
Tak czy inaczej w 100% sie zgadzam z cyklonpoznan :

dla mnie jest ok. wychowywał się w slumsach i teraz o tym nawija.W trackach nie sciemnia tak jak jakieś mezo i te inne hip hip hopolo


Koleś sie wychował w biedzie i do czegoś doszedł a co najwazniejsze wie o czym rapuje bo sam tego doświadczył . No i jego teksty to jest cos z czym sie można utożsamiać bo przedstawia rzeczywistość a nie pierdoli : moje skarum , dzien dobry polsko :lol: i masz stajla
:roll: rozpacz ...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
taaa Rychu reprezentuje biede :lol: :lol:
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
Peja był chyba pijany w tym programie

A Cezary jak się płaszczy :)
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
Mradu gadasz głupoty . Rozumiem ze wg. ciebie powinnien do późnej starości klepać biede żeby pozostać autentyczny ??
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
Nie, ale przynajmniej moze nie pierdolic ze reprezentuje biede kiedy jest bogaty.
  • 0

budo_cyklonpoznan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Alliance team / P-Ń
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja

Mradu gadasz głupoty . Rozumiem ze wg. ciebie powinnien do późnej starości klepać biede żeby pozostać autentyczny ??


on nie klepie biedy ale klepał przez 3/4 życia nawija o tym że zarobił kase ale nie zszedł na psy nie wozi się mercedesem i nie ma ich na teledyskach nadal widać go na ulicach nie sprzedaje swojej muzy do radia i tv(z tymi trackami głucha noc itd to ich wytwurnia oszukała bo rychu nie zezwolił na to zeby w radiu leciały jego tracki) wogole pisze teksty o tym co uwaza za stosowne a nie to co podoba sie społeczeństwu czyli np jakies gówno o miłosci typu verba;] takie jest moje zdanie

a wogole jak niektórzy mogą sie wypowiadać jak słyszeli jego kilka tracków

polecam reprezentuje biede ,co cie boli moze go zrozumiecie ;] albo co
  • 0

budo_marcos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
jak dla mnie to u Wojewódzkiego wyglądał jakby był totalnie naciachany. wrażenia po programie - szkoda komentować. można się śmiać z Mezo, że to hip hopolo, ale on ma przynajmniej coś do powiedzenia, także poza sceną.
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
Kolejny trujący dupę maruda. Rzygać mi sie chce jak słysze polski hip hop, mam w dupie czy to pedaly typu mezo i liber, czy chlopaki z ulicy ala peja. Wszystko jest zalosne. Nikt nie ma lekko, poza wyjatkami. Najprosciej marudzic, to kazdy potrafi. Sram na jego styl i muzyke. Chodzi mi tylko o to ze sw jakie pokazal bylo żenujące.
  • 0

budo_blackinheaven
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
Koleś, który "reprezentuje biedę", wpi****ala "chrzan, cebule i 3 jajka", żeby za chwile jak w głuchej nocy stanąć przy dobrze robionych furach, w dobrze skrojonych ciuchach udając gangstera jest po prostu mało wiarygodny. Koleś szuka poklasku, bo nie kradnie, nie zabija... żenada. Co następne? Nagra płyte po skonczeniu liceum. Większość młodych ludzi przechodzi taką drogę, w sposób naturalny: dom, rodzina, szkoła, ulica, wszędzie dostając po dupie a jednak nie nagrywają, nie malują o tym obrazów.
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
Polecam przesłuchać "Reprezentuje biede" tam pod koniec jest pare mądrych słów :twisted: .
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
Zostawcie Rycha Peje w spokoju - wszystkie Ryśki to porządne chłopy
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
Przede wszystkim: Peja ma morde jak kompletny debil i do tego ma spojrzenie kretyna no ale to nie jego wina. Generalnie koles ma dosyc waskie horyzonty ale przynajmniej wie o czym nawija. W sumie jakiś wyjatkowo glupi to on nie jest. Tak czy inaczej ma on u mnie dozywotnio przejebane za diss na Liroya z Naglym Atakiem Spawacza. Nie zebym Liroya lubil ale to wlasciwie nawet nie byl diss tylko zwykle pogróżki - "ja chuligan z Lecha Poznań rozpierdole ci łeb". To ze w ogole wystapil z tymi debilami jeszcze rozumiem bo to pewnie ludzie ulicy ktorych szacunek tak sie liczy. Natomiast utwor "Anty" to bylo szczekanie malych pieskow na rotweilera. W disowaniu tez obowiazuja zasady a oni je przekroczyli "spalimy ci chałupe rozjebiemy twoja żone zabijemy ci dziecko i zgwalcimy siore" Sory ale za przeszlosc trzeba placic.

Kolejny trujący dupę maruda. Rzygać mi sie chce jak słysze polski hip hop, mam w dupie czy to pedaly typu mezo i liber, czy chlopaki z ulicy ala peja. Wszystko jest zalosne.

Slyszales moze "rozmowe" Łony?, "Wolne mysli" Pelsona z Molesty czy "6 zmysł" Pezeta? Jesli nie to nie uzywaj slowa wszystko.

Nikt nie ma lekko, poza wyjatkami. Najprosciej marudzic, to kazdy potrafi. Sram na jego styl i muzyke. Chodzi mi tylko o to ze sw jakie pokazal bylo żenujące.


Jak chodzi ci tylko o SW jakie pokazal to nie wypowiadaj sie o jego tekstach. Jesli to co pokazal bylo zenujace to nie powinien sie zgadzac na ten program. Jesli jest takim idealista i nie sprzedaje numerów do radia to na chuj sie lansuje na fightera? Moze i nie ma lepszego fajtera od Rycha wsrod polskich artystow ale niech ten najpierw cos w tym sporcie wygra.
Co do tekstów Peji:
1) - Deprawator piszesz ze kazdy potrafi marudzic. Jasne ale Peja w swoich tekstach mówi zeby nie pierdolic tylko wziasc sie do roboty. Znam paru ludzi ktorym tez to mowie ale jakos to nie pomaga.
2) - kim sa ludzie ulicy? kolesie ktorzy musza zarabiac kradnąc i dilujac a czasem zostaja raperami? Sory ale dla mnie Peja wzorem nie jest i nigdy nie bedzie - niech bedzie dla ludzi ulicy ktorzy do niczego sie nie nadają.
3) - na tle innych MC Peja nie wypada wcale źle (chodzi mi o caloksztalt)
- Mezo - koles w kazdym numerze jaki slyszalem nawija jaki to on jest zajebisty a jacy inni sa chujowi - jedyny dobry tekst to "wazne" ktory chuj wie na jakiej zasadzie byl wykorzystywany przez kandydata na prezydenta w jego kampanii - pewnie zaplacil wystarczajaco.
- Wilku - koles ma 30 lat a ma problemy jak ja gdy mialem 19 - ze za posiadanie mozna trafic za kratki i czasem cos popierdoli o tym ze nienawidzi policji
- Tede - to samo co Mezo tylko dodaj tu teksty o imprezowaniu.

Nie, ale przynajmniej moze nie pierdolic ze reprezentuje biede kiedy jest bogaty.

Chyba nie zrozumiales tego przeslania. Niby kurwa dlaczego ma sie odcinac od swoich korzeni. Zapamietaj sobie mlody kolego ze do czego bys w swoim doroslym zyciu nie doszedl to zawsze bedziesz Jan Kowalski i nie zapomina sie o swoich korzeniach. Chyba ze ktos uwaza ze ludzie z ktorymi klepal biede nic mu w zyciu nie dali a to ze dalej klepia biede to dlatego ze sa leniwi i glupi - Rychu widac tak nie uwaza.
Koleś pisze ze reprezentuje biede bo reprezentuje ludzi ze srodowiska z ktorego wyrosl. Nie odcial sie od nich a to ze zarabia to jego sprawa i nie ma powodu by to ukrywac bo wtedy nie bylby wiarygodny piszac ze kazdy moze do czegos w zyciu dojsc.

Rozumiem ze wg. ciebie powinnien do późnej starości klepać biede żeby pozostać autentyczny ??

Jakby klepal biede to dopiero nie bylby autentyczny i nawet dla ludzi ulicy nie bylby wzorem. Poza tym nie zauwazylem by Rychu robil z siebie biedaka wiec nie o taka autentycznosc tu chodzi. Rychu tylko pamieta o swojej przeszlosci i nic nam do tego.

Koleś, który "reprezentuje biedę", wpi****ala "chrzan, cebule i 3 jajka", żeby za chwile jak w głuchej nocy stanąć przy dobrze robionych furach, w dobrze skrojonych ciuchach udając gangstera jest po prostu mało wiarygodny

Chyba za bardzo doslownie to odbierasz bo ten tekst i ten numer mogly powstac dlugo przed teledyskiem do gluchej nocy, poza tym ten tekst z tego co pamietam to opis dnia a kazdemu sie zdarza miec tylko chran cebule i 3 jajka jesli nie chce mu sie pojsc do sklepu :wink:

Większość młodych ludzi przechodzi taką drogę, w sposób naturalny: dom, rodzina, szkoła, ulica, wszędzie dostając po dupie a jednak nie nagrywają, nie malują o tym obrazów

No i co z tego? Po pierwsze nie jest tak ze byle laps moze zostac raperem
Po drugie lepiej zeby ludzie ktorzy dostaja po dupie rapowali niz zalamywali sie porazkami. Po trzecie to o co sie przypierdalasz? Jesli komus teksty Rycha mogą pomóc w trudnych chwilach to mimo wszystko jakis szacunek Rychowi sie nalezy.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
Mate - szczerze to do Peji nic nie mam, smieszy mnie tylko troszke jego napinka momentami. Osobiscie wole jednak Łone.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
Szczerze mowiąc Łona wyprzedza Peje o conajmniej dwie dlugosci.
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja

- Tede - to samo co Mezo tylko dodaj tu teksty o imprezowaniu.


dla Tede szacunek za Warszafski deszcz :) awruk stare dobre czasy :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: RAP PAKAMERA-peja
Nie no, jak dla mnie to Łona wyprzedza 99% polskich raperow, moze oprocz Pezeta. Chociaz - Pezet dobrze nawija, ale przy tym jest strasznie zamulasty, nawet w 5-10-15 jakos nie umiem zalapac wesolosci tego numeru. Natomiast Łona chocby nawijal o najpowazniejszych sprawach to zrobi to tak ze czlowiek sie bedzie smial, cieszyl i zastanawial.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024