Skocz do zawartości


Zdjęcie

Adamek wrazenia....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Adamek wrazenia....
E tam, taka mowa-trawa :?
Dawson robił swoje,taktykę ustala się wcześniej,a nie w trakcie walki.Można zwrócić uwagę na detale,niuanse,ale nie ustalać ogólną koncepcję walki.
Nasz mistrz taktyki nie miał żadnej,ponieważ był słabo przygotowany przez trenera.Teraz zwalają na Adamka,że nie zrozumiał. :roll:
Trafne były komentarze Kosedowskiego w studio-Adamek od walki z Briggsem nie dość że nie rozwinął się jako pięściarz,to na dodatek zatracił swoje atuty,dzięki którym wywalczył mistrzowski pas.

Gdyby nie ta 10 runda,to walka Tomka Adamka przypominałaby ostatni występ Maćka Zegana. :(

Ta przegrana choć przykra i bolesna na pewno nie przekreśla Adamka jako boksera.Wierzę,że nasz rodak odzyska pas 8)


Pozdrawiam[/scroll]
  • 0

budo_zagier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 738 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Goettingen

Napisano Ponad rok temu

Re: Adamek wrazenia....

Kurde no.. Widac ze Adamkowi nie leżą leworęczni przeciwnicy.


Dawson nie jest mankutem, jest praworczny tylko walczy w odwrotnej pozycji. :idea:
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Adamek wrazenia....
zmiana Gmitruka na amerykanina nie wyszla Adamkowi na dobre. moze tu gdzies lezy przyczyna?
  • 0

budo_simon mol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Adamek wrazenia....
wedlug mnie adamek niezasluzenie przegral ale coz to stany sa mial szanse zenby go znokaltowac ale wierze ze to nie koniec tomka :wink: jeszcze dadza mu szanse napewna walczyc w usa :lol:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Adamek wrazenia....

wedlug mnie adamek niezasluzenie przegral ale coz to stany sa mial szanse zenby go znokaltowac ale wierze ze to nie koniec tomka :wink: jeszcze dadza mu szanse napewna walczyc w usa :lol:


niezasluzenie :shocked!: czy my ta sama walke ogladalismy 8O
  • 0

budo_simon mol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Adamek wrazenia....
no wedlug mnie tomek przespal 10 rund ale bede mowil ze nieslusznie go liczyli to raz :D po 2 murzyn uderzal ponizej pasa no i nie wolno miec tak wyprostowanej prawej reki jak on mial :lol: adamek mial szanse powalic czarnego na dechy ale braklo pomyslu :o szkoda tomka ale wierze ze dojdzie do rewanzu :roll:
  • 0

budo_robertson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Adamek wrazenia....
Adamek: nie ma konfliktu z Gmitrukiem
Sport 07:46

Po powrocie z USA Tomasz Adamek musiał poddać się badaniom, których wyniki wskazały na rozregulowanie pracy nerek. To efekt zbijania wagi.

Okazuje się, że „Góral” z Gilowic nie zrzucał trochę ponad kilogram, żeby osiągnąć limit wagi półciężkiej, ale znacznie więcej...


- Przed piątkową wagą twierdziłeś, że nie masz problemu, bo lekką nadwagę zrzucisz podczas porannego biegania.

- A co, miałem informować przeciwnika o moich kłopotach?

- Podczas oficjalnej wagi miałeś zaledwie 78,9 kg, a więc pół kilograma poniżej limitu półciężkiej...

- To właśnie świadczy, że przesadziłem i odwodniłem organizm, na co zbuntowały się nerki, dlatego podczas walki brakowało mi świeżości i szybkości. Gdy wróciliśmy z żoną do Polski, to miałem bardzo spuchnięte nogi. Lekarz zalecił mi badania. Ich wyniki potwierdziły problemy z nerkami.

- A co z zapowiadanym spotkaniem z Andrzejem Gmitrukiem?

- W piątek jestem w Warszawie i wtedy sobie pogadamy.

- Pogodzicie się?

- Ależ my wcale nie pokłóciliśmy się. Biorę na siebie winę za to, iż nie byłem bardziej stanowczy w tym, żeby Andrzej przyleciał do USA na moją walkę. Teraz już wiem, że z nim w narożniku czuję się pewniej. I o naszej przyszłej współpracy będziemy rozmawiać.

- Pojawiła się plotka, że twoja walka z Chadem Dawsonem była... ustawiona?

- Nawet nie wiem jak skomentować tę bzdurę. Dla mnie rzecz jest jasna – przeforsowałem organizm, który się zbuntował. Walczyłem bardzo źle i przegrałem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024