Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znany trener ze Szczecina zatrzymany...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Znany trener ze Szczecina zatrzymany...

W różnych mediach podano że "aresztowany" to znakomity szkoleniowiec, społecznik i szanowana postać.

Znam typa od lat (jakieś 15-17) i na żadnej imprezie nie spotkałem się z jego wychowankami. Nigdy. Kiedyś na zgrupowaniu kadry juniorów w Wałczu był jakiś koleś od niego (startował w kata) i to wszystko co mi się kojarzy z jego "znakomitą pracą szkoleniową".

Społecznikiem też nie był nigdy. Kasował wszystkich i za wszystko.Nie wspomnę tu o kursach sędziowskich, tylko o zwykłych kserówkach z przepisami itp. Potrafił brać od zawodników, na MŚ na Cyprze, po 5 euro za godzinę za wypożyczenie specjalnej przejściówki do gniazdek (na Cyprze mają inne gniazdka), gdy ktoś chciał naładować telefon. Poza tym był strasznym megalomanem. Zawsze musiał mieć najlepszy hotel, specjalne jedzenie itp. Karierę sędziowską zrobił za nasze pieniądze.

Co do szanowanej postaci, to znakomita większość trenerów i zawodników w kraju nienawidziła gościa jak diabli. I niech to wystarczy.

Stąd moje pytanie: kto z piszących materiały o tym człowieku robił rozeznanie w temacie??


Nawiązując do tego co napisałeś. kiedyś trenowałem z chłopakami iaido w jednej sali w Radissonie, on sobie przyszedł czyli pan ciesielski i jakiś jego toudi, i ani cześć ani spie#$%%#$*@@#$#aj tylko zaczęli sobie robić kata. Wywaliłem go za to z sali, nie był specjalnie bojowy ani wygadany, jak mu powiedziałem o etykiecie karate itp., ze powinien zapytać prowadzącego czyli mnie czy może z nami ćwiczyć, a nie robić co chce bo ma jakiś tam piaty dan. Zdąrzył mi się jeszcze pochwealić, że był mistrzem świata, bardzo mnie to ucieszyło.

Pierwsz moje spotkanie z tym panem było takie: ide sobie na taichi, które zaczął prowadzić w parku kasprowicza, koleś mnie zaciągnął - cena 80 zł miesięcznie, za trening raz w tygodniu po godzinie. Przyszedł, zaczynamy ćwiczyć, ćwiczymy, ja sie o coś pytam a on do mnie - 5 zł za odpowiedź na każde pytanie. Popatrzałem, pomyślałem sobie już co trzeba i poszedłem nazad w połowie treningu.

Ten facet to typowy danowiec, ducha sztuk walki nie ma wcale, i nie jest bynajmniej szanowanym trenerem. Nie spotkałem jeszcze nikogo, kto by go szanował....

Co do pedofilii to Pomorze Zachodnie ma chyba pecha, starsza sprawa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Ten typ kiedys był u nas treningu i kazał mówić do siebie shihan. Teraz do niego pewnie mówią shihan, tylko inaczej... :)

Ten Piech zmieniał nazwisko na wojciechowski, kombinował podobno 4 razy w w Warszawie z sekcją i sam mi powiedział, mu nie wyszło. Jak miało mu wyjść skoro postępował tak jak Ciesielski, pojawił się u nas i od razu zaczął sprzedawać kasety z filmami, na których macha różnymi klamotami.

Przypominam o tym piechu, bo to jeszcze gorsza sprawa, facet poszedł teraz na recydywę.
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znany trener ze Szczecina zatrzymany...

W różnych mediach podano że "aresztowany" to
Pierwsz moje spotkanie z tym panem było takie: ide sobie na taichi, które zaczął prowadzić w parku kasprowicza, koleś mnie zaciągnął. Przyszedł, zaczynamy ćwiczyć, ćwiczymy, ja o coś pytam a on do mnie - 5 zł za odpowiedź na pytanie. Popatrzałem, pomyślałem sobie już co trzeba i poszedłem w połowie treningu.

Ten facet to typowy danowiec, ducha sztuk walki nie ma wcale, i nie jest bynajmniej szanowanym trenerem. Nie spotkałem jeszcze nikogo, kto by go szanował....

Co do pedofilii to Pomorze Zachodnie ma chyba pecha, starsza sprawa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Ten typ kiedys był u nas treningu i kazał mówić do siebie shihan. Teraz do niego pewnie mówią shihan, tylko inaczej... :)

Ten Piech zmieniał nazwisko na wojciechowski, kombinował podobno 4 razy w w Warszawie z sekcją i sam mi powiedział, mu nie wyszło. Jak miało mu wyjść skoro postępował tak jak Ciesielski, pojawił się u nas i od razu zaczął sprzedawać kasety z filmami, na których macha różnymi klamotami.

Przypominam o tym piechu, bo to jeszcze gorsza sprawa, facet poszedł teraz na recydywę.



pewnia dlatego ze tam u was tak dziwnie wieje od morza, to i dlatego taki wylog dziwolongow seksualnych
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Znany trener ze Szczecina zatrzymany...
Jakie od morza ? sprawdź na mapie :)
  • 0

budo_gaweł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Znany trener ze Szczecina zatrzymany...
k..a nać a ja kiedyś u Piecha ćwiczyłem! dobrze że dawno!
  • 0

budo_karnol
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Imperial City
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Znany trener ze Szczecina zatrzymany...

Przeglądając ten temat znalazłem informację, że zarzucane temu trenerowi przestępstwo dotyczy innej czynności seksualnej, a nie samego kontaktu seksualnego. Może ktoś wie co oznacza termin inna czynność seksualna?


Te "inne czynności" to wszelkie zachowania seksualne polegające na kontakcie ciała sprawcy z ciałem ofiary, ale nie polegające na zetknięciu się ze sobą ich narządów płciowych. W praktyce jest to najczęściej dotykanie przez sprawce ręką okolic narządów płciowych ofiary wbrew jej woli albo wymuszenie zachowania polegającego na dotykaniu przez ofiarę narządów płciowych sprawcy [wykonanie innej czynności seksualnej].
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024