Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ich troje w klatce :E


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

budo_kempex
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań miasto doznań:-)
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E
oooooooooooooooooooooooo kurw................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale gówno heheeehehe ICH TROJE rządzi niedługo będa uch puszczać w radiu maryja :) :) :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E
Szczerze mowiac ich troje to nie pierwzy zespol ktory wszedl do klatki a ten teledysk rusza mnie o wiele bardziej, tez mamy oktagon a nie ma zbednego milosierdzia i muza jakby ambitniejsza. Na Wisniewskiego zawsze mialem wyjebane.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E
ochujales kolego Mate? porownujesz Sepulture do Ich Troje? to jakbys porownywal... no nie wiem... zel-beton do gowna w betoniarce.

zreszta chlopaki z S sami cwicz(yli)a bjj, a transiory z IT nie maja o tym pojecia i cwiczyli conajwyzej ujezdzanie wtyczek analnych. zapewne pan rezyser mial wizje a zespolowi bylo za jedno do jakiego "scenariusza" beda grali.

bedziesz sie smazyl w piekle za to porownanie :!:


edyta: zreszta Attitude to juz dosc sedziwy kawalek i teledysk ;)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E
Ziom ja tylko mowie ze teledysk Sepultury wypadl duzo lepiej a Ich Troje to wiocha i chuj im w dupe
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E
no wlasnie, ale przeciez to jest oczywiste :)

pzdr
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E
Akurat dla mnie to oczywiste. Ja nie przejmuje sie Wisniewskim jego smieszną żoną i tym pedałkiem w okularach ale sa tacy ktorzy mają gula gdy widzą pajacowanie tej wesolej trójki.
Pozdro.
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E


MMA zostało tu pokazane jako uduchowiony sport (...)

wlasnie, ze nie. zostalo pokazane jako brutalne mordobicie i tylko dzieki boskiej interwencji sie nie pozabijali.


Kazdy ma inny punkt widzenia i inaczej odbiera ten teledysk, co by nie było spełnił swoją główną rolę: wywołuje sensacje i zainteresowanie i o to chodziło.

Co do promocji, jak by mi kazali pomachać parę minut w klatce i dostałbym za to kasę to czemu nie ?

Ps. Wiśniewski zna się na MMA więcej niż myślicie. :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E

Co do promocji, jak by mi kazali pomachać parę minut w klatce i dostałbym za to kasę to czemu nie ?

Dlatego nie ze kase bym wydal a swiadomosc ze wystąpilem w gównie zostalaby na cale życie.
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E
Każdy ma swoją cene:)
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - powinna sie zaladowac muzyczka...

nie dosc, ze teledysk zenujacy to jeszcze muzyka splagiatowana/skopiowana w 100%... co ten człowiek sobą reprezentuje ?:/
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E
O rety...
  • 0

budo_adis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E
Żenada! O co im chodzi?
Jeśli chcieli pokazać, że jak to ktoś wcześniej napisał Bóg uchronił przed masakrą w klatce to nie rozumiem. Przecież to jest właśnie taki sport!

Mogli sobie wyreżyserować jakiś wypadek w którym pijany kierowca potrąca człowieka a Boska interwencja ratuje go przed śmiercią. Było by bardziej trafne i może pouczające od tego co zrobili... :roll:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E

...

zgadzam sie w 100%
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E

to jeszcze muzyka splagiatowana/skopiowana w 100%... co ten człowiek sobą reprezentuje ?:/

Nie, jeśli na płycie znajdą się odpowiednie adnotacje. Wtedy będzie to tylko coś w stylu przetłumaczonego covera.
  • 0

budo_bloody
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E
A ja nie widze nic dziwnego w tym teledysku - zapewne wiekszość ludzi słuchających ITroje jest święcie przekonana że po walce w klatce zwycięzca zjada pokonanego i jego dzieci a kobiete gwałci i sprzedaje. A tu niespodzianka bo dzieki wielkiemu srebrenemu krzyżowi jeden sie nawrócił i oszczedził przeciwnika. Niestety ale ten teledysk nie zmieni obrazu mma w mediach.
Z tego co zauważyłem to jest to teledysk promujący całą płyte - "7 grzechów głównych" - i pewnie w nastepnych teledyskach bedzie boks, kolarstwo ew. pływanie synchrobiczne . I żeby nie było to jestem wierzący i nie podoba mi sie że ktoś kto miał 3 żony i jest pewnie jeszcze gejem - śpiewał o moralności.

Pozdr.
bloody
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ich troje w klatce :E

A ja nie widze nic dziwnego w tym teledysku - zapewne wiekszość ludzi słuchających ITroje jest święcie przekonana że po walce w klatce zwycięzca zjada pokonanego i jego dzieci a kobiete gwałci i sprzedaje. A tu niespodzianka bo dzieki wielkiemu srebrenemu krzyżowi jeden sie nawrócił i oszczedził przeciwnika. Niestety ale ten teledysk nie zmieni obrazu mma w mediach.


Nikt nie mowi ze jest cos dziwnego. Teledysk ukazuje MMA wlasnie w takim swietle jak opisales, czyli niemal jak walke na smierc i zycie w koloseum. I z tym sie duzo osob nie zgadza.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024