Skocz do zawartości


Zdjęcie

Abady...jakie kupic?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_hippek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Abady...jakie kupic?
Witam szukam pewnych osób które mi doradza jakie abady kupic mysle o tych z brasilshop.pl i maturo. mam cos lekko ponad 100cm w pasie i to glowne moje zmartwienie bo rozmiar G na brasilshopie jest do 91. co polecicie?
  • 0

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?
najlepiej kup grupowe takie w jakich twoja grupa ćwiczy... :wink:
  • 0

budo_hippek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?
wiem ze tak byloby najlepiej tylko narazie trudno je sciagnac no i sa dwa razy drozsze a nie chce na poczatek kupowac odrazu tak dobrych
  • 0

budo_amerindio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Associacao de Capoeira Lagoa da Saudade III

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?
Spodnie grupowe warto miec. Bywa ze sa drozsze ale mozna odlozyc ich kupno na jakis czas i systematycznie odkladac kase na ich zakup.
  • 0

budo_young artist
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?
Tak jak kolega wyżej napisał. Lepiej odłożyć kase i kupić grupowe. Jakoś to fajnie tak sie prezentuje jak masz logo swojej grupy na spodniach. Ewentualnie pozostaje ci opcja zrobienia Abad z prześcieradła tak jak to uczynił mój kolega. Powiem szczerze że są całkiem całkiem :) Mają w sobie AXE :) :) :)

Pozdrawiam
  • 0

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?

TEwentualnie pozostaje ci opcja zrobienia Abad z prześcieradła tak jak to uczynił mój kolega. Mają w sobie AXE :) :) :)

pewnie jak sie w nie bąka pusci...bez urazy ale mam świetny humorek :)
  • 0

budo_young artist
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?
niestety sie pomyliłeś :) jak sie w nie bąka puści to wtedy zwiększa się wybicie :) :) :) :) nie ma to jak pożartować z czyjejś cieżkiej pracy co? hehehe

Pozdrawiam
  • 0

budo_canario
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?
Weź pożycz od kogoś oryginalne Abadas, idź z nimi do krawca. Niech on cię zmierzy według twoich wymiarów i uszyje spodnie na wzór. Powinno cię to wynieść około 60 zł razem z materiałem. Potem możesz sobie kupić naszywkę z logo grupy żeby się Mestres na Batizado nie czepiali.
  • 0

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?

Weź pożycz od kogoś oryginalne Abadas, idź z nimi do krawca. Niech on cię zmierzy według twoich wymiarów i uszyje spodnie na wzór. Powinno cię to wynieść około 60 zł razem z materiałem. Potem możesz sobie kupić naszywkę z logo grupy żeby się Mestres na Batizado nie czepiali.


wiesz że to pewien rodzaj piractwa?? 8)
  • 0

budo_crocodilo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?
A ja nie sądzę żeby opłacało się na początek kupować grupowe abady które są drogie. Co jeśli jednak dana osoba uzna, że to jednak nie to co chciałaby robić? Ja osobiście już trochę ćwiczę i mam 3 pary abadas + jedne czarne.... i wszystkie szytę przez moją mamę. Oczywiście w tej chwili już chciałbym mieć te grupowe, ale póki mam inne wydatki to do tego mi się jakoś nie spieszy.
Moja rada: jeśli masz kogoś w rodzinie to poproś aby Ci uczył (a może sam potrafisz?), a jeśli takiej osoby nie masz to idź do krawca. Wyniesię Cię to od 20 do 60 zł.
Co do materiału to polecam "bistrecz" albo "strecz". Szukaj w hurtowniach tkanin ;)
  • 0

budo_canario
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?
Jeżeli chodzi o naszywki to często one są rozprowadzane legalnie. W końcu historia Capoeira zna wiele przypadków gdy grupy zmieniały nazwę, logo czy rozpadały się... I co ma biedny Capoeirista robić ? Za każdym razem kupować nowe abada za 60 euro ??
  • 0

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?
poniekąd macie racje ale nie do konca...w niektorych grupach nie wymaga sie aby "od razu" kupować abada danej grupy jednak szycie ich na wlasna reke tez nie jest dobrym rozwiazaniem. trzeba bedzie wydac kase na material mimo ze pozniej i tak nalezaloby sie zaopatrzyc w "oryginaly"...dwa razy wydana kasa. wyobrażcie sobie ze zapisując sie na judo nie chcecie kupowac kimona z plecionki tylko mowicie ze "mama mi uszyje". jesli jest swietna krawcowa i potrafi szyc plecionke to gratulacje takiej mamy!!! :wink: na poczatku trener od judo tez nie będzie od razu wymagal kimona ale sprobujcie pojawic sie na egzaminach z koszulce i krotkich spodenkach :)
nie namawiajmy do pojscia na latwizne... 8)
  • 0

budo_crocodilo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?
odpowiednikiem egzaminu u nas jest Batizado (ew. troca de corda)... i na nim byłem w spodniach szytych przez mame które wyglądają jak zwykłe abady tyle że nie mają loga grupy, i było wszystko dobrze... kimono to coś całkiem innego niż abady. Abady o wiele łatwiej jest uszyć i w sumie można je uszyć. Trzeba zauważyć że abady nie są zawsze z tego samego materiału. Porównywałem abady z innych grup i jestem w stanie powiedzieć że każde się różniły materiałem. Więc jeśli kupisz biały materiał który będzie Ci odpowiadał i uszyjesz z niego abady na wzór "oryginalnych" to dla mnie będą one tak samo oryginalne jak inne tyle że bez loga grupy.
  • 0

budo_coisa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?
z tym kimone to czepiasz sie slowek a mi nie chodzi o porownanie czy abady i kimono to to samo bo kazdy wie jakie sa roznice...
skoro w twojej grupie sie na to zgodzili to masz farta ale nie uogolniaj ze tak bedzie we wszystkich grupach. :wink: rada dla autora topicu: dowiedz sie u swojego prowadzacego jak to jest i zastosuj sie do jego zdania. 8)
  • 0

budo_hippek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?
njalepiej chyba bedzie jak sie wstrzymam i kupie grupowe :) . narazie cwicze w spodniach od swojego kimona i jest calkiem niezle :) dziekuje za porady
  • 0

budo_goliatus_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 491 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Abady...jakie kupic?
Idź do jakiegoś krawca to Ci uszyje za niewielkie pieniądze coś w czym można ćwiczyć. Tylko sie musisz postarać o materiał i jakieś abady na wzór. Ja ćwicze w takich gaciach "made in poland" od 5 lat i jest ok :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024