Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co w tej sytuacji zrobiłby aikidoka? ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin35715
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek

Napisano Ponad rok temu

Re: Co w tej sytuacji zrobiłby aikidoka? ;)

Widać koleś który najpierw leje potem pyta.


Sorry, nie wiem czy to o mnie, ale jeżeli tak to nie trafiłeś.
Być może mam takie zdanie dlatego że miałem takie sytuacje, na klatce schodowej i w bramie (mieszkam w takim fajowym miejscu). Mam tam codziennie podpitych kolesi.Gdybym był miły jak baranek miałbym szalet zamiast klatki, a tak po paru "akcjach" mam czysto.
Zapraszam na "negocjacje" jak ktoś lubi. Podeślę pary "milusińskich" do rozmów na tematy moralności, obrony koniecznej, dyskusji o naprawianiu świata.
:P
Pozdrawiam
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co w tej sytuacji zrobiłby aikidoka? ;)
noi mnie kolega zmusił żebym to jezcze raz (własciwie 5 razy )obejrzał i musze przyznac ze jednak rzecz była jak najbardziej umyslna... zęba nie widziałem, ale dalej uwazam ze odpowiedz była absolutnie nieadekwatna do powodu.... może kolega miał zły dizeń po prostu - ząb go bolał albo co ...
swoją droga zachowanie dziewczyny jest tez ciekawe,
" Mundek choc już do domu..." wydaje sie mówić chwytając go za ręke - ty wszystkich musisz prać?"
".................. mariola... daj spokój ... to twoi znajomi......" :) :) :)
  • 0

budo_marcin35715
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek

Napisano Ponad rok temu

Re: Co w tej sytuacji zrobiłby aikidoka? ;)

noi mnie kolega zmusił żebym to jezcze raz (własciwie 5 razy )obejrzał i musze przyznac ze jednak rzecz była jak najbardziej umyslna... zęba nie widziałem, ale dalej uwazam ze odpowiedz była absolutnie nieadekwatna do powodu.... może kolega miał zły dizeń po prostu - ząb go bolał albo co ...
swoją droga zachowanie dziewczyny jest tez ciekawe,
" Mundek choc już do domu..." wydaje sie mówić chwytając go za ręke - ty wszystkich musisz prać?"
".................. mariola... daj spokój ... to twoi znajomi......" :) :) :)


Hłe hłe,
No właśnie, więc wygląda na to że trzeba zawsze brać poprawkę na tzw. "czynnik ludzki",
typu zły dzień bo boli ząb..., okres dziewuchy..., piąty dzień picia menela...itp :lol:
I dlatego właśnie trenuję ( między innymi) aikido aby te wszystkie "zakłócenia", nie przeszkadzały w podejmowaniu dobrych decyzji. :lol:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co w tej sytuacji zrobiłby aikidoka? ;)

Jak widać na tym filmie, istnieje wariant pośredni.

Wariantów pośrednich jest tyle ile osób, których podobna sytuacja mogłaby spotkać.
To, czy będzie to aikidoka, bokser, górnik przodkowy, zdun, rikszarz, Europejczyk czy Eskimos niczego nie przesądza.
Mówią, że nie ma głupich pytań, tylko są głupie odpowiedzi. Skoro jednak pytanie w topiku jest tendencyjne, a takie jest, to odpowiedzi są, jakie są. :wink:
Racje mają zarówno ci, którzy uważają, że gościom „reprymenda” należała się jak psu buda, jak i Pmasz, który zastanawia się, czy konieczne było miażdżenie taksówki i urywanie łbów niewinnym koniom :lol:

BTW, jakim hasłem reklamuje się Twój klub?

Nie zauważyłem, żeby klub, w którym trenuję reklamował się jakimś specjalnym hasłem i choć domyślam się o co Ci chodzi, spytam – a czemu pytasz ? :D
Pozdrawiam, h-k :-)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co w tej sytuacji zrobiłby aikidoka? ;)

Garry masz racja ja bym ich zaprosil na herbatke i wszystko dogadał :)

Jak już napisałem w innym wątku. Raz się 'przejechałem' na biciu bez pytania (dostało się nie temu co trzeba) wiec staram się być ostrożny w podejmowaniu tego typu decyzji.
Ogólnie podzielam opinię pmasza, ze reakcja była nieadekwatna.
Tymbardziej że z pozycji oglądania filmiku trudno wywnioskować jakie były intencje poszczególnych osób.

Ja osobiście staram się zapobiegać takim sytuacjom, np. prosząc towarzyszącą mi osobę by zamieniła się ze mną miejscem zanim dojdziemy do podejrzanego towarzystwa. Mówi się że aikido wyrabia empatię i coś w tym jest często czuję się niepozytywny fluid, więc przy odrobinie szczęścia można uniknąć tego typu sytuacji.
  • 0

budo_kupozaur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co w tej sytuacji zrobiłby aikidoka? ;)
przecie mowie ze masz racje...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024