Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof DIABLO Włodarczyk vs Steve Cunningham


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof DIABLO Włodarczyk vs Steve Cunningham
Gratulacje dla Krzyska!
Najlepsza byla punktacja sedziego amerykanskiego 8O :rofl:
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof DIABLO Włodarczyk vs Steve Cunningham
piekna walka. Tylko ten pierwszy sedzia i jego wynik mnie zbil z nóg he :)
  • 0

budo_johny90
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof DIABLO Włodarczyk vs Steve Cunningham
No tez mnie zaszokowal ten werdykt, mam nadzieje ze beda jakies konsekwencje. Wyjebac go!!! :lol: No a Włodarczykowi gratuluje swietnej walki chociaz w ostatnich rundach troche "zwolnil".
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof DIABLO Włodarczyk vs Steve Cunningham
Gratulacje dla Diablo (cieszę się że jednak moje prognozy się nie sprawdziły).
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof DIABLO Włodarczyk vs Steve Cunningham
Niesamowita walka, Włodarczyk pokazał co umie, a mimo wszystko nie zachłysnął się wygraną i wiedział co musi jeszcze poprawić. Sędzia amerykański no comment, sędzia ringowy dopiero za piątym razem reaguje na cios ponizej pasa :? Poza tym fajny klimat panował na gali było widać - ten doping :) Konferansjer amerykański w zupełności by starczył i moim zdaniem polski "krzykacz" był zbędny. A co do komentarzy w studiu polsatu, pan w środku(zapomnialem nazwiska), siedzący pomiędzy Borkiem a p. Skrzeczem jakoś tak dziwnie siedział prawie plecami do ostatniego wymienionego, przez co sprawiał wrażenie że jest to rozmowa tylko dwóch panów. Nie zmienia to faktu że p. Skrzecz nie dał się zbić na drugi tor i dopowiadał swoje celne i humorystyczne anegdoty :) Gratulacje dla Włodarczyka i oby tak dalej :) pozdro
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof DIABLO Włodarczyk vs Steve Cunningham

pan w środku(zapomnialem nazwiska), siedzący pomiędzy Borkiem a p. Skrzeczem jakoś tak dziwnie siedział prawie plecami do ostatniego wymienionego, przez co sprawiał wrażenie że jest to rozmowa tylko dwóch panów


Janusz Pindera. Przyszedl o kulach, pewnie mial noge w gipsie i ciezko mu bylo usadowic sie wprost do kamery ;)

tak na chlodno:
porownujac sama gale do jej zapowiedzi, wyszedl ogromny minus. polowa walk na zenujacym poziomie, waka Bonin vs Remias to juz apogeum. na poczatku bylo malo ludzi, wieksza ilosc kibicow stawila sie dopiero na walke Tokareva (ktory potwornie znokautowal rywala).
Walka wieczoru faktycznie taka byla, najlepszy pojedynek - trwal 12 rund, co stanowilo prawie polowe wszystkich rund wieczoru ;) W moim odczuciu, powinien zostac ogloszony remis. Bokserzy czesto klinczowali, gdy juz Wlodarczyk zaczynal atakowac, nie mogl tego skonczyc (pare razy mial okazje pociagnac solidny atak, ale zamiast tego - stawal). Cunningham lekko unikal ciosow, sprawial wrazenie lepiej przygotowanego, szybszego i lepiej wyszkolonego technicznie zawodnika. Widac bylo, ze Wlodarczyk byl bardzo skoncentrowany przed samym pojedynkiem i w jego trakcie - moze az za bardzo.
I jeszcze jedna mysl: gdyby walczyl z Tokarevem, przegralby. Pewnie nawet przed czasem.
Pomijajac sama walke, najdziwniejsze bylo to, ze w czasie walki doping wzmagal sam konferansjer, krzyczac przez mikrofon "Diablo, Diablo!". Wydawalo mi sie to troche dziwne..poza tym w ostaniej rundzie ten sam konferansjer krzyknal "jeszcze minuta, Krzysiek!" (czy cos w tym stylu). Dlaczego nie krzyknal tez po angielsku do USS?
  • 0

budo_rol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof DIABLO Włodarczyk vs Steve Cunningham
Jeśli pozwolicie kilka słów komentarza:

1. Krzysztof był doskonale przygotowany kondycyjnie. Musiał na prawdę bardzo ciężko trenować. Wyrazy szacunku za wysiłek i wkład pracy w przygotowanie do walki.

2. Nie będę komentować całej gali poprzedzającej walkę Diablo, bo niestety musiałem wyjść, ale pierwsze sześć pojedynków - nie warte były ogłądania. Kelnerzy, którzy łapali zadyszkę na trzecim schodku wejścia na ring, nie pokazali żadnych umiejętności bokserskich. Szkoda czasu. Wybieram zdecydowanie turnieje boksu amatorskiego.

3. Organizacja gali była fatalna. Przerwy 10-20 minut pomiędzy walkami? Prowadzący, który gubi się i bełkocze? Gasnące światło? Sędzia, który przerywa walkę, a potem po wrzaskach tłumu ją wznawia? Nie dziękuję. Co mnie to obchodzi. Przychodzę na galę bokserską, a nie oglądać obtłuszczone worki cementu, które potykają się o własne nogi.
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof DIABLO Włodarczyk vs Steve Cunningham
wyjebali czarnego na pekiel, kazden kto trochu sam boksowal to widzial, ze byl kant, przy werdykcie wasyl nawet nie glemil ze peka o wlodara, trochu nie kleje tylko czy ten pierwszy 119-109 nie bral w lape czy jak bo chujowo wyszlo, na moje bylo miedzy 116-112 a 118-110 dla czarnego. wioche wysmergal zapowiadacz jak na podrewce on byl juz bardziej kibic, wlodar cos nawijal do publiki przed werdyktem ze nie ma strachu i bedzie to ibf, rundowy chyba nie wiedzial ze bedzie walek bo facjate mial dretwa jak do niego doszlo te 115-113, bonina chyba kac meczyl bo chyba taki slabiak nie jest. ale nie jest zle, chlopaki zatrybia i przekrety podklepia jak robic pelna kultura, bo kazden kombinuje i ja to rozumiem
  • 0

budo_atoml1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof DIABLO Włodarczyk vs Steve Cunningham
Z całą sympatią dla Włodarczyka, ale wg mnie powinien przegrać tę walkę. Może i trafiał mocniej, ale bardzo żadko. Wogóle bardzo żadko wyprowadzał ciosy np. w ostatniej rundzie może wyprostował rękę 2 razy !???!
Tragedia.
Lepiej aby przegrał po ładnej walce niż wygrał dzięki sędziom.

Takie jest moje zdanie.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof DIABLO Włodarczyk vs Steve Cunningham

Wogóle bardzo żadko wyprowadzał ciosy np. w ostatniej rundzie może wyprostował rękę 2 razy !???!


Diablo mial dostac info od trenera przed 12 runda, ze prowadzi na punkty. widocznie nie chcial sie wychylac zza swojej gardy.
  • 0

budo_rol
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof DIABLO Włodarczyk vs Steve Cunningham

Z całą sympatią dla Włodarczyka, ale wg mnie powinien przegrać tę walkę. Może i trafiał mocniej, ale bardzo żadko. Wogóle bardzo żadko wyprowadzał ciosy np. w ostatniej rundzie może wyprostował rękę 2 razy !???!
Tragedia.
Lepiej aby przegrał po ładnej walce niż wygrał dzięki sędziom.

Takie jest moje zdanie.


Masz rację. To przykre, ale Krzysztof nie jest ani mistrzem uniku jak Leszek Drogosz, nie ma lewego prostego jak Dariusz Michalczewski, nie wspomniawszy już o wyrafinowanych akcjach na miarę Zenona Stefaniuka. Niezmiennie gratuluję mu ciężkiej pracy i wysiłku, jaki włożył w kondycyjne przygotowanie do tej walki, ale obawiam się, że jeżeli następnym przeciwnikiem byłby Wadim Tokariew, to Krzysztof długo nie nacieszy się pasem.
Powstrzymam się od komentowania, kto wygrał i jak należy ocenić sędziów, bo w boksie zawodowym gra toczy się o kasę, a ring jest, niestety, bardzo często tylko narzędziem do jej zarabiania. Ale to tylko moje zdanie ;-)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof DIABLO Włodarczyk vs Steve Cunningham

Diablo mial dostac info od trenera przed 12 runda, ze prowadzi na punkty. widocznie nie chcial sie wychylac zza swojej gardy.

i dobrze idiotą nie jest. Nie ma po co przypalać się dla widowiska jak się jest zmeczonym i jeden błąd może kosztowac nokaut.
Walczył świetnie zwłaszcza ze zauwazcie fakt ze jednak wiecej osób obstawiało czarnego (za wolodarczykiem jedynie z sympatii). Łepkom w studiu glupio sie troche zrobilo jak zaczela sie walka, bo rowno na niego jechali (jak to przegrywa i wogole)i za bardzo nie wiedzieli co mowic jak zobaczyli że prowadzi.

Co do tego 'ze mistrzem uników nie jest' ale (co zreszta zauwazyli komentatorzy) nie wyciaga łba do przodu jak amerykanin bo trzyma ciężar na tylnej nodze, lub pośrodku , nigdy na nodze wykrocznej. Dlatego własnie tak pięknie uderza ręką tylną.
Dobry jest to nie ulega wątpliwosci, zreszta lubie walki na których się nie nudzę (generalnie boks mnie troche nudzi rzadko wytrwam do 12 rundy zasypiam koło połowy ...podziwiam zawodnikow jak oni wytrzymuja ;) ) a ta walka trzymała w napięciu od poczatku do końca.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024