Skocz do zawartości


Zdjęcie

Akademia Technik Walki Gdańsk? - opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_tumtum88
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Akademia Technik Walki Gdańsk? - opinie
Witam,

Czy jest tu moze ktos kto cwiczy Kickboxing albo Box na ATW w Gdansku? Lub tez moze inny rodzaj SW. Chcialbym zasiegnac opinii, jak oceniacie poziom tego klubu? Przeszukalem juz forum i nie znalazlem zbyt wielu ciekawych informacji, strona tez nie prezentuje sie zbyt ciekawie. Prosze o pomoc.

Dziekuje za odpowiedzi.
  • 0

budo_psycho cowboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Akademia Technik Walki Gdańsk? - opinie
Cześć

Ja trenowałem tam około 6 m-cy kick-boxing w zeszłym roku, potem zmieniłem klub (dlatego że się przeprowadziłem)

Nie powinno pisać się źle o byłej, w tym przypadku, szkole :) a wyglądało to tak:

trener był spoko, nieźle uczył, czasem dał w kość, trochę mało krzyczał jak ktoś się oper-alał ale nie było źle.
trochę zaniedbana była praca nóg przy ciosach i sama praca rąk + mało sparingów (nawet zadaniowych) a jak już były to słabo zorganizowane i brali udział nawet początkujący, co raczej nie powinno się zdarzyć.

Najbardziej wkurzające było to że treningi potrafiły być odwołane bez uprzedzenia bo albo nie było trenera, albo nikogo kto by otworzył klub. W ciągu pół roku kilka razy zdarzyła się sytuacja że zamiast trenera trening prowadził właściciel szkoł, ale że jest judoką czy bjj to w zasadzie ograniczyło się do gimnastyki.

Co do sekcji muay thai to klub cały czas czekał na trenera więc nie wiem sekcje trenowały połączone kick-a.

Klub trochę zajeżdża komerchą, niewiele dobrego słyszałem też o bjj ale to plotki więc nie potwierdzam.

Z plusów to nawet fajna sala, dużo sekcji (może to minus), lokalizacja - klimat, wporzo trener (jak był :) ).

Pozdrawiam
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Akademia Technik Walki Gdańsk? - opinie
a gdzie teraz trenujesz kicka?
  • 0

budo_tumtum88
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Akademia Technik Walki Gdańsk? - opinie
Hej,

Widze, ze cos malo osob trenuje w ATW, albo wstydzi sie przyznac, ze tam trenuje :) Albo po prostu nie ma czasu odpowiedziec na topic. No coz, moze ktos jeszcze sie znajdzie?

pozdrawiam
  • 0

budo_psycho cowboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Akademia Technik Walki Gdańsk? - opinie
teraz trenuję na orunii górnej, treningi prowadzą ludzie z DUETu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024